Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Dzien Dobry Mili 🖐️ Siedze juz od 2 gdzin i praktycznie nie moge sie ruszyc ,cisnienie spadlo mi do 106/56 ,a takie mi nie sluzy 😭 Boje sie kolejnego upalnego dnia ,nie cierpie od zawsze .Oczywiscie Lato Trwaj ,ale niech beda to temperatury znosne :-) Musze tez podjechac do sklepu po jakies malutkie :D zakupy ikarte telefoniczna :-) Pisze te pare slow juz 1/2 godziny :-) Ferdzi ,to ja Ci dziekuje za to ,ze w ogole masz ochote rozmawiac z takim 'narwancem 'jak ja :D👄 Wypilam kawe i musze wstac sprawdzic czy juz moge chodzic ,bo roboty troche mam . Zupelnie nie mam pojecia co zrobic na obiad ,aby nie stac za dlugo przy kuchi w ten upal . Milego Dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam sobotnio. Upal daje sie we znaki. Oprocz wody nalezy uzupelniac mikroelementy. Wraz z potem tracimy miedzy innymi jony chloru i sodu. Pot jest slony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Widzę że Daa za bardzo dobrze sie nie czuje:(, wies jaki mam sposób na niskie ciśnienie jakie ty masz : Kawa nie zawsze skutkuje ale mocniejsza herbata tak, zwlaszcza trzeba dużo pić wody w takie upaly i tez ona poprawia krążenie . Mi to często pomaga i takie ciśnienie jak ty mas to jest u mnie normalne bo ja jak mam niskie ciśnienie to mi jeszcze bardziej spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Daa ja już się obrobiłam w kuchni, nawet ugotowałam gulasz:D Lodówka już umyta i włączona, mięsko się mrozi. Nie mam problemu z obiadem, wczoraj zostawiłam jedną porcję bigosu , są też ziemniaki od wczoraj i mam barszczyk co prawda zamrożony, ale to chwila by był gotowy do spożycia, mam też gołąbki zamrożone, też chętne by wyfrunąć z zamrażarki :D Jednak, ten dzisiejszy gulasz i tak nagrzał mi mieszkanie mocno, go długo się dusił a za oknem mam teraz już 35.5 st 😭 Gdyby nie wentylator, to chyba bym całkiem padła:( Dużo piję wody, ale do wody wkładam zamrożone surowe kulki wiśniowe i jest superaśny smak. Podobno mają dziś przyjść gwałtowne burze, oby nie były aż takie gwałtowne. Calinessa, @ poszedł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O była Jola jak zaczynałam pisać , to nie było wpisu. Z niskim ciśnieniem też nie bardzo sobie radzę, ale wtedy czuję naprawdę kiepsko. Uczono mnie że wtedy plater pomidora dobrze posolić i na język, oczywiście trzeba to zjeść, mnie pomaga, ale nie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Dawna - sprobuj herbaty z cynamonem albo z imbirem. To dluzej dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Drogie ,chyba najlepszym antidotum na podniesienie cisnienia jest wk......enie :-) ,ale nie ma komu mnie wkurzyc :-).Juz podnioslo mi sie do 120/60 ,takze moze byc ,choc moj organizm przyzwyczajony jest do wyzszych stanow . Bylismy na sklepach na tych malych zakupach :-) ,naprawde ,tylko zapelnilismy 2 torby i reklamowke :-) Ferdzi ,szybko odmrozilas lodowke ,tez bym musiala .Oczywiscie nie bylabym soba gdybym nie kupila cokolwiek z mieska :D ,ale wzielam tylko piersiatka :-) .Jestesmy tez juz po obiedzie i tak jak wspominalam ,ze nie bardzo chce stac za dlugo przy kuchni ,otworzylam moja szafke z zapasami w razie 'W' ,wyliczalam Ulanowi co mam i on wybral Fasolke po bretonsku z boczusiem z Unamela (bez konserwantow :-) )i ugotowalam ziemniaki ,doprawilam po swojemu te fasolke i do tego ogorki malosolne ,maslanka i git :-) Do popoludniowej kawki kupilam kawalek drozdzowki z ulubionej cukierni i tez git :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko jak u mnie gorąco😭 włączyłam kompa bo właśnie oglądam program Dorota was urządzi i użyła do zakrycia nierównej ściany paneli dekoracyjnych Motivo. Koniecznie musiałam zobaczyć co to za panele, podobno 3D i jak się je montuje i ile kosztują. W głowie już rodził się nowy pomysł jak takie panele wykorzystać na swoim gruncie:D No ale okazało się że montaż typowy, czyli listwy nośne na to panel, łatwizna, cena też nawet przystępna, więc nic tylko kłaść takie panele :D Jak widzicie na załączonym obrazku, mimo upałów, mój mózg najchętniej by pracował projektując nowe wnętrza w domu :D Nadal nic nie robię, nie da się , może wieczorem uda sie wyjść i chociaż podlać mały ogródek. Na zapowiadane burze jakoś się nie zanosi. Też życzę wszystkim miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) z chyba najgorętszego rejonu Polski , normalnie oczy mi wysychają od...wentylatora😭 bez niego jeszcze gorzej.... To już w pracy mam chłodniej:) o Ferdzi :) czy te panele 3D to na podłoge czy ściane? zaciekawiło mnie to bo mam pokój do opanelowania w bliżej nie określonej przyszłości ;) o znośnego przetrwania życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba nie zyje :-o .Nie ma czym oddychac i tez mnie oczy szczypia ,lzawia od wentylatora . Wszystkie jestesmy fajne babeczki :-p :-p :-p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,jakby to powiedziec :D ,Ferdzi tez potwierdzila ,ze jestes ładna ,teraz mozesz mnie łajac 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,fajnie ,ze mozesz chlodzic sie w basenie ,zazdroszcze 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie moze bedzie basen bo sie zachmurzylo ,niebo jest granatowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,chyba sasiedzi sie zbiegli do Twojego basenu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sie blyska ,bedzie buza ,juz sie boje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
A ja uwielbiam burze. Takie z piorunemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa :) lepiej Wy filtrownicy(czki) się zbiegnijcie do mojego basenu :D sąsiedzi? z lewej strony nie ma żadnego bo posesja bezpańska, z prawej sąsiedzi wymarli, została sąsiadka, z naprzeciwka jest sąsiad, wdowiec ale stary😭 jak teraz pomyślę to ostatnio dużo sąsiadów wymarło na mojej ulicy :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×