Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

a ja czuję się tak jakbym wyszła z basenu, jestem cała mokra. Właśnie wróciłam z ogródka, zerwałam znów wiadro ogórów, same duże, nie wiem co z tym zrobić, chyba jakieś sałatki muszę :O dwa wiadra pomidorów, oj chyba też muszę je przerobić, ale jak ? przecież się sama usmażę przy tych przetworach 😭 kurcze, aż tak gorącego sierpnia się nie spodziewałam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Poszatkuj , posul i zawekuj. Powinny wytrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calinessa, to przykre że wymierają starsi , młodych nie ma, wyjeżdżają :O A ja to pewnie bym się cieszyła gdybym tak mieszkała w opustoszałej okolicy. Ja akurat mam takie pechowe ułożenie że mieszkam jakby w kole z tym że mój dom jest w środku tego koła:O To dopiero jest przes...ne . Mysz się nie prześliźnie, wszyscy wszystko widzą i wiedzą. Z każdej strony oko i ucho otwarte, zwariować można. Z chęcią wskoczę do Twojego basenu ale najpierw muszę się umyć pod prysznicem, muszę tylko poczekać na żonkila bo też się płucze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanno jak przerobić to ja wiem, tylko jak wytrzymać w kuchni kiedy to się będzie gotować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Duzo zimnych plynow , otwarte okno , wiatraczek . I nie gotuj. Pokroj , naloz do wekow i tylko chwile potrzymaj w gotujacej wodzie tak zeby sie zamknelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi :) pusto to u mnie nie ma, na moim podwórku jest tłoczno ale to rodzina a sąsiedzi i sąsiadki młodzi i starzy są ale w dalszych sąsiedztwach. No ale fakt nikt obcy w okna mi nie zagląda ze swoich okien, chyba, że ma lornetkę :D ale i tak drzewa by przysłaniały..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burza byla poki co ne za mcna ,dalej pogrzmiewa i nawet dosc mcno popadalo .Czuje ,ze ta burza w nocy sie rozwinie ,oby nie . Dobrej nocy Mili 🖐️ Widze zgubione literki ,ale wiem ,ze wybaczycie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nocne a więc odrobinę chłodniejsze, także dlatego że po burzy pozdrowienia dla "fajnych babek" zostawia saam :) 🌻 l To był ciężki dzień. Nie tylko ze względu na upał. Masa roboty została posunięta do przodu. Także były przygotowania do niedzielnej wizyty ważnych gości l Pora na 😴 *D*O*B*R*A*N*O*C* l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry niedzielnie widzę że znów mnie przyszło otwierać topik, jak prawie codziennie :D U mnie nadal skwar nie do wytrzymania. Za oknem pełna lampa i tak pewnie będzie do wieczora😭 W mieszkaniu też gorąco, bo noc była ciepła, nie wychłodziło się. W dodatku, przerobiłam już ogórce i się gotują. Część ogórów zabrała mama żeby sobie zaprawić kiszone, a ja zrobiłam z dużych sałatkę szwedzką, tyle że bez oleju bo nie lubię z olejem. Jednym słowem, nie dość że mury nagrzane od zewnątrz to jeszcze je dogrzewam od środka:O Mimo że tą sałatkę nie gotuje się długo, ale zanim woda się zagotuje, plus te 15 minut gotowania, a potem stygnięcie :( Eh...jak gotować by się przy tym samej nie ugotować ?:O No nic koniec narzekania, czas zerwać kolejną kartkę z kalendarza; Dziś 9 dzień sierpnia Imieniny obchodzą: Irena, Roman, Romuald oraz Domicjan, Domicjana, Doroteusz, Edyta, Falkon, Jan, Julian, Klarysa, Marcelin, Marcjan, Miłorad, Roland, Ryszard, Teresa Przysłowie: „Czego sierpień nie dowarzy, tego wrzesień nie dopatrzy” Międzynarodowy Dzień Ludności Tubylczej na Świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Ferdzi ,daje ci znak ,ze jestem :-) i ide uparzyc sobie kawe ,bo oczy mi sie zamykaja ,a siedze w fotelu i ogladam tv ,co tam w swiecie slychac . Tez nie lubie oleju w salatce z ogorkow . Po burzy w ogole nie oziebilo sie ,jest duszno .Najchlodniej jest na Pomorzu wiec jedziemy do Saama :-) Przecudnej Niedzieli Zycze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ,juz zrobilam . zmierze cisnienie gdy bedzie zbyt niskie ,a tak czuje ,wypije dwie kawy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyłączyłam już słoiki i wyjęłam z garów, teraz stygną. Już myślę o obiedzie, na razie ugotowałam kalafior i obrałam ziemniaki, co będzie do tego jeszcze nie wiem, ale dziś mam ochotę na rybkę, a wczoraj podczas remanentu w zamrażarce dojrzałam dwa płaty dorsza, oj coś czuję że to będzie właśnie dzisiejszy obiad :D. A co będzie u Was na obiad ? Może jakiś chłodnik ? Kurcze, nigdy nie robiłam chłodnika, ani zresztą nie jadłam. Podobno jest pyszny, ale nie próbowałam nawet zrobić, bo wiem że żonkil nawet by nie tknął, oportunista jeden:P Na razie znikam, życzę wszystkim pięknej chłodnej niedzieli🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Widzę że wczoraj w Polsce przeszla burza lecz nie u mnie, przydałoby się trochę ochłody na ten skwar który leci z nieba dzisiaj. Przepraszam że tak wczoraj bez pożegnania znikłam ale chyba przez te ciepło miałam cały dzień problemy z netem, mam nadzieję że dzisiaj będzie OK ;) x Ferdzi dziekuję za kawusię 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzsiaj u mnie internet slabiutko chodzi ,kreci i kreci i na dodatek post wsiakl Witaj Jolu 🖐️ Ferdzi ,ja tez nie robie chlodnikow ani zup kremow ,nawet nie wiem czy znalazlyby uznanie u moich chlopakow 3 :-) Dzis beda udka ,a raczej cwiartki kurczaka w sosie ,bylyby pieczone ,ale nie wyobrazam sobie dogrzewania mieszkania piekarnikiem . Kawe wypilam i ruszam do kuchni 😭 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pospiesznie :) l Obiad się już gotuje a goście pewnie tuż za rogiem. U mnie rzeczywiście chłodniej. Niedawno przestało padać, słońca nie widać. Ale w kuchni niestety ukrop, Piekarnik robi swoje, palniki też. l Udanej niedzieli wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Dzisiaj bylam na mszy w Swietej Lipce :-) Zaraz gdy moj Ulan :-) wroci z kosciola bedziemy jedli obiad . Ja jestem kolewrotna ,nie chcialam piec kurczaka z powodu cieploty ,a zachcialo mi sie drozdzowki i szybko zarobilam ciasto i bedzie do kawusi :-).Wczorajszy kupny kawalek drozdzowki ,no moze wielkosci cegly :-) zostal zjedzony ,ja paseczek ,Ulan reszte ,az sie zdziwilam ,ale on lubi drozdzowe . Jak tam ,dajecie rade ,w mieszkaniu mam 32 stopnie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo. Swietne byly te kawy. Moze macie jeszcze jakies wirtualne ciasto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Dzieki. Swietne. Idealnie pasuje na te upaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Kawusia super. Jak spedzasz dzien ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×