Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Gość Zuzanna Amelia ææ
A to sie rozminelysmy. Milego dnia Dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) o Ja już po pracy. Ferdzi :) rano siedziałam przy laptopie i czekałam aż coś napiszesz by Cię nie uprzedzać :D i gdy już napisałaś to zrobiło się u mnie zamieszanie na podwórku. Zasłabł mój brat i trzeba było pogotowie wzywać :-o a niedawno przechodził lekki zawał i teraz upały dały mu w kość. Zabrali do szpitala a ja musiałam już brykać do pracy. Fajne ciacho zapodałaś z herbatką, dzięki:) o Daa :) narobiłaś mi smaka tą drożdżówką :P ale na szczęscie mam znaczy sie już nie mam:P drożdżówke premium, przepyszną bułe z T z dużą ilością sera. Chyba sama bym takiej nie upiekła. http://www.chlebak.waw.pl/strona/obrazki/17_0_big.jpg o Jolu :) dzięki za muzykę bo ostatnio mało jej na filtrowni. o Ide zobaczyć czy mi urosły ogóreczki do zakiszenia, co wieczór je podlewam. o miłego wieczoru i goszczenia się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa :) ja się nie dziwie Twojemu Ułanowi, że drożdżowe prawie łykał :D ile można jeść sernik ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️👄 Bardzo Wam dziękuje za miłe i ciepłe przywitanie ...;) obiecuje bywać tu w wirtualnym świecie cześciej ...;) Ferdżi :) oczywiście nic nie było z przymusu, a dobrowolnie (to teraz mi sie dostanie :D ) ale niekiedy tak trzeba :) myśle, ze Ty mnie w tym zrozumiesz ...:) Daa, no przywiozłem to swoje ciepło i poczucie humoru, i usmiech ...;) Liness:) no tak, odpracujesz te drobiazgi i będziesz śmigać po tym swoim City (potwierdzam, trudno sie w nim poruszać samochodem) i zdasz ten egzamin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Calinessa przykro mi z powodu Twojego brata, mam nadzieję że to tylko chwilowe słabości z powodu upałów. Niestety synoptycy nie dają dobrych wiadomości, nadal w południowej Polsce upały i bez deszczu. Wielu ludzi nie wytrzymuje. Ja się chłodzę zmiksowanymi zamrożonymi owocami z wodą mineralną i mokrym ręcznikiem, chłodzonym w zamrażarce a także co 2 godziny wchodzę pod chłodny prysznic. No, ale ja mam zdrowe serce a Ci co mają słabe jak się mają ratować ? Ty przynajmniej w pracy odpoczywasz od upałów, i jeszcze dobre ciasteczka masz pod ręką, fajna sprawa. Olivier, oj wiem, naprawdę wiem, czasem trzeba nabrać dystansu od wszystkiego. Tyle że ja zawsze piszę, kiedy ma mnie nie być dłużej, bo tam dzień czy dwa, to nawet nikt nie zauważy przecież :D Mam nadzieję, że poczucie odbycia kwarantanny odpłynęło od Ciebie i już nie wróci👄 Ciekawe jak Daa sobie dziś radzi ? Mam nadzieję że chłodzi się w podobny sposób jak ja. Jola była, ale już się pożegnała, nie dziwię się, zwyczajnie siły brak nawet by siedzieć:( Wypoczywaj Jolu, jutro przed Tobą ciężki dzień👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Cal 👄 No ,drozdzowka wyszla jak malowana :-) ,wysoka i puszysta :-).Kurcze ,tak lubie drozdzowki ,nawet juz kilkudniowe do kawy z mlekiem ,ze nie moge sie powstrzymac ,a cos brzuch mi sie wybaluszyl 😭. Co z bratem ,lepiej ? Jutro musze stanac przed Wysoka Komisja :D ,odnosnie nowej karty parkingowej .Nie mam zamiaru sie handryczyc ,jesli odmowia to podziekuje i wyjde bez slowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Daa, myślałam że kartę już dawno załatwiłaś, nie odpuszczaj, jeśli Ci się należy to dlaczego masz o nią nie walczyć ? Ja nawet nie pomyślę o włączeniu piekarnika :O więc nie w głowie mi pieczenie, ale teraz sobie przypomniałam że mam gdzieś jeszcze prodiż :D Pamiętacie takie urządzenie ? Może ono nie oddało by zbyt dużo ciepła , jak myślicie ? No bo kurcze smaku mi narobiłyście na drożdżówki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier 🖐️ Tak ,tak ,przywoz nam i dobry humor ,usmiech i cieplo ,ale cieplo z serducha bo juz wyzszej temperatury nie zniesiemy ,bynajmniej ja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi ,mam jeszcze 2 prodize w piwnicy ,ale nie uzywalam ich od stu lat :-) Tak naprawde przy wlaczonym piekarniku nie bylo duzo cieplej ,dopiero gdy otwozylam po pieczeniu . Cale popoludnie przesiedzialam i d,,,a rosnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój prodiż też nie używany od 100 lat:D ale co szkodzi go ruszyć ? Mój stoi w pawlaczu na przedpokoju, więc daleko nie mam. Pomyślałam nawet że to doskonały pomysł, bo przecież prodiż mogę włączyć w piwnicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi ,nie potrafie walczyc o swoje ,zamykam sie w sobie ,choc wczesniej sobie ukladam w myslach co powiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy moje prodize bylyby jeszcze sprawne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'Przezyj to saam ,nie zamieniaj serca w twardy glaz .....',sluchamy na Polsacie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I już słoiczek ogóreczków się kisi. Na razie tak na bieżąco kiszę. o Cześć Olivier ;) ja już nie raz się przymierzałam do takiej przerwy wirtualnej ale jak narazie nie wychodzi :D wystarczy, że padnie jakiś temat, wątek i już wciąga :P bo chce się dorzucić swoje ,,3 grosze,, ale może kiedyś zapiszę sie do Ciebie na kurs abstynencji wirtualnej ;):D Twoje City pewnie jest łatwiejsze do jeżdżenia, chociaż wydaje mi się, że to właśnie w dużych miastach jest trudniej bo trudno przebudować odpowiednio stare wąskie często zabytkowe ulice i jest jak jest :( o Ferdzi :)tak, brata już wypisali, dostał jakieś wspomaganie i jutro idzie do lekarza na L-4 na czas upałow. Ja też źle znoszę upały a prysznic i wentylator to moi najlepsi przyjaciele w domu ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już nie mam prodiża ale kiedyś miałam więc wiem jak wygląda :) Ide jeszcze zaliczyć loda bo mam litrowe opakowanie czekoladowo-wiśniowych i koniec jedzenia na dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaliczyc loda :D,oj Cal :D Ja teraz obralam sparzone pomidory i pokroje z cebulka ,sola i pieprzerzem i to bedzie moja kolacja ,oby :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,jeszcze trwasz przy tym lodzie :D,moze potrzebujesz pomocy ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa :) no ja nie wiem :D przez tę kafe to jedzenie lodów jest czymś erotycznym :P mało tego, gdy jestem gdzieś np. w galerii to wstydzę się lizać loda bo mam wrażenie, że wszyscy myślą o jednym :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osz kurka ,Cal przypomnialas mi ,ze kupilam szczypiorek w piatek i zapomnialam o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam ,oj tam ,z niczym mi sie nie skojarzylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide sie chlodzic w wannie :-) Dobrej nocy Mili 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już też pościeliłam wyrko i przetrzepałam pieszczotliwie podusie :), teraz prysznic i legam spać :D dobranoc wszystkim Pa Daa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór ! l LODYYYYYY !!!! Teraz mi koleżanki przypomniały że moje przeleżały w lodówce. Miały być punktem programu a wszyscy o nich zapomnieli. Goście już pojechali. Teraz będę musiał zjeść wszystkie saam :classic_cool: prawie wszystkie. l Ja dzisiaj miałem przymusową abstynencję od topiku. Prognozuję że będzie się to powtarzać aż do jesieni. l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że prodiź zdecydowanie więcej oddaje ciepła do otoczenia bo w przeciwieństwie do nowych piekarników nie posiadał żadnej izolacji termicznej. Ale jak Ferdzi zauważyła posiadał ten plus iż był urządzeniem mobilnym. "Był" bo już sporadycznie jest sprzętem uzywanym. Mój gdzieś leżakuje na strychu na zasluzonej emeryturze. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×