Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Mówiąc o "drugiej" przypomniało mi się jak wczoraj w banku pani zapewniała mnie że jestem dopiero jej drugim dlatego brakuje jej pewności siebie i robi to powoli. Ja oczywiście wyraziłem żal że nie jestem pierwszym i żal że nie wyjechałem wcześniej z domu bo podobno pierwszy był niedługo wcześniej. Ale podsumowałem że drugi to też nieźle i pochwaliłem że poszło jej całkiem dobrze. Pani się trochę zaczerwieniła bo zrozumiała że myślę dwutorowo :p Oczywiście pani chyba dopiero zaczyna pracę w banku i dopiero drugi raz wypłacała pieniądze :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o Ferdzi :) ja też wczoraj po pracy ok. północy nie zauważyłam żadnej spadającej gwiazdy ale przyznaję, że zbytnio się nie wysilałam bo wczorajszy dzień dał mi w kość i wolałam szybciej oglądać sufit :D ciekawa nazwa źle lub nie przespanej nocy:D drapana :D ja jeśli już to mam raczej przewracaną :D a może chodzi o specyficzne drapanie ? :P :D o Saam :) czyżbyś niecierpliwie stukał palcami lub tuptał butem, że biedna początkująca kasjerka musiała się tłumaczyć ? :D Przywieź nam na topik trochę chłodnej bryzy z nad morza :) o miłego dnia 13 sierpnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem leworęczna od urodzenia ale stwierdzam, że za sprawą urazu palca(pisałam o tym na poprzedniej filtrowni) prawej ręki przez 4 miesiące nie mogłam używać za bardzo prawej to lewa się duuuużo nauczyła ;) np. myszkę komputera trzymam lewą a prawą stukam w klawiature.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Dzien dobry. Znowu upal. Witam wszystkich dzisiaj wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop, hop, coś się filtrownia zacięła, albo piorun w nią strzelił ? Już taka godzina a Daa, jeszcze się nie pokazała 😭 Ja leworęczna nie jestem, ale żałuję, bo widzę że wiele sławnych osób jest :D Może też byłabym ambitniejsza i doszła do czegoś :D ale czy rzeczywiście ta leworęczność pomogła tym osobom, to nie wiem. U mnie nadal żar, ale dziś jest o okr****lepiej niż wczoraj. Miałam dziś spotkanie z moimi przyszłymi pracodawcami, bardzo mili faceci :D Ciekawa jestem jakie ja na nich zrobiłam wrażenie, pewnie jutro się dowiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Calinessa nie widziałam twoich wpisów, znów zacina się nowa stronka. Martwię się, czy czasem Daa, nie odebrała moich wczorajszych słów nieopatrzenie, czyli odwrotnie do mojego zamierzonego celu:( i się obraziła na mnie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor Mili 🖐️ Kochane dziewczyny ,prawie caly dzien nie mialam internetu i przed chwila przypomnialam sobie o podobnej sytuacji sprzed kilku miesiecy ,gdzie wowczas zadzwonilam do biura siedziby mojego netu i niby tam bylo wszystko w porzadku i kazali wylaczyc z gniazdka i wlaczyc ,no i zadzialalo .Teraz tez tak zrobilam i jest . Rano ,gdy jeszcze mialam net nie mialam zupelnie glowy do sklecenia chocby jednego normalnego zdania .Mam w tej chwili telefon .Zaraz napisze dalej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje mysli kraza tylko wokol jednej sprawy i jestem zdolowana na maksa . Wiecie ,dobre sobie :-) ,dzwonila teraz rodzinka z zyczeniami z okazji entej rocznicy slubu mojego z Ulanem :-),a mysmy zupelnie o tym zapomnieli ,he ,he .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sobote sobie 'wyprawimy 'te rocznice :-) Ferdzi Droga ,ja malabym sie pogniewac na Ciebie i za co ? Traktuje Was jak przyjaciolki ,no i Saama jak przyjaciela i mysle ,ze sie nie zawiode :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie pomyslalam ,ze jutro na te rocznice upieke plesniaka z wisniami ktory u mnie wszyscy lubia .Drozdzowka prawie zjedzona bo dalam polowe synowi .Chlopaki sobie wymyslili ,ze chcieliby na sobote golonke ugotowana i potem upieczona ,wiec M jutro od rana musi ja upolowac :-) Wczoraj gdy sie polozylam do lozka nagle dostalam skretow jelitek i musialam wstac i potem jeszcze siedzialam do pierwszej w nocy i czekalam na rozwoj tych objawow :-) ,no i byl .Nawet chcialam jeszcze pokiwac Saamowi i Cal ,ale zabraklo mi slow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi ,chcialabym byc zdrowa na ciele i umysle i tez pojsc do pracy ,a nie siedziec w domu 😭.W domu mozna dostac fisia .Co innego gdy sie ma male dieci ,ale gdy one juz sa na swoim to lepiej byloby przebywac wsrod ludzi ,a jeszcze jesli ktos swoja prace lubi to juz jest szczescie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracowalam w trzech miejscach ,pierwsza praca to byla dla mnie gehenna ,potem pracowalam w banku i bylo ok.,potem pracowalam w aptece i uwielbialam te prace ,a potem ,gdy przeprowadzilismy sie tu gdzie mieszkamy ,to juz nie moglam pracowac bo zaczely sie choroby dzieci ,potem moje i nastapil koniec mojej kariery zawodowej 😭.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Dobry wieczor. Pracuj pracuj a garb Ci sam wyrosnie. Kolorowych snow wszystkim zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ,ze nadrobilam moja nieobecnosc :-) Teraz sie ladnie pozegnam i do jutra Mili . Dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukułki odleciały a bociany już się szykują. Ja jutro odlatuję do pracy. Koniec urlopu. l dobry wieczór :) l Sprawę która miała zająć maksymalnie dwie godziny udało się załatwić po pięciu. I to niezupełnie do końca. Morze widziałem z odległości więc nawet nie wiem jaka woda była. Ale powietrza morskiego oczywiście nałapałem do kieszeni i na filtrowni wypusciłem ;) Turystów jest mnóstwo, widziałem jak szukają wolnych miejsc a tych jest niewiele. Upalna pogoda wygoniła więcej ludzi nad morze niż zwykle. l Trzeba szykować sie do pracy i zdążyć się wyspać. Więc szybkie DOBRANOC :) l p.s. Ferdzi życzę załapania się do pracy skoro sama tego chce :p tylko żeby narzekania potem nie było l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Dzisiaj ja wolam 'gdzie jestescieeeeeeeeeeeeeee ! :-) Wczoraj bylam u fryzjerki ,nowej tzn .dotad u niej nie bylam ,no i fajnie ,ale tak mnie krotko obciela ,ze chyba z miesiac przesiedze w domu 😭. Kurcze ,domofon dzwoni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Witaj Daa kamień z serca mi spadł że się pokazałaś. Wczoraj zasnęłam bez wiadomości od Ciebie:( Dziś oceniam wczorajszy swój stan, jako dziwny. Niby kontaktowałam a jednak nie bardzo, tak zadziałało znieczulenie w gabinecie dentystycznym:O Nie sądziłam że będzie na mnie działało aż tyle godzin:O Żonkil mówił, że jak tylko się położyłam w salonie, natychmiast zasypiałam, za chwilę siadałam i znów się kładłam, w końcu poszłam do swojego pokoju i tam zasnęłam natychmiast. Nic z tego nie pamiętam:D ale dobrze było się porządnie wyspać :D To wszystko się działo w okolicach godziny 20 :D Dziś od rana jestem na nogach, byłam na zakupach. Wszędzie dużo ludzi, jutro przecież wszystko zamknięte, to dziś ludzie kupują jakby miało być tydzień zamknięte :D Musiałam zakupić dla nas i dla młodych pieczywo i nie tylko zresztą ,bo wracają w sobotę w nocy, więc dziś musowo im zaprowiantowanie zakupić. Zawiozłam im też plony z działki, tak że jakoś pierwszy dzień po powrocie przeżyją :D Saam, a to mnie zaskoczyłeś , już Ci się skończył urlop ? To nie jest tak że musisz jednym ciągiem wziąć przynajmniej 10 dni ? Czy może już tyle czasu minęło a ja czegoś znów nie ogarniam:O Nawet zresztą choćby było 10, to dlaczego tak mało ? Piszesz, że jak pójdę do pracy to mam nie narzekać ?:D Dobra, to nie idę do pracy, bo jak to tak, bez możliwości narzekania?:P tak się nie da:D To tylko Ty nigdy nie narzekasz, ale kobiety, to wiesz, wiecznie coś im się nie podoba :D Jeszcze to przemyślę, czy iść do pracy i nie móc narzekać, czy lepiej do pracy nie iść, by nie było powodu do narzekania :D A tak na marginesie, to zawsze znajdzie się jakiś powód do narzekania :D:P Dziś spotkałam się z potencjalnym współpracownikiem, na początku nie był zainteresowany pracą, ale jak usłyszał że będzie pracował ze mną , to od razu kopara mu się uśmiechnęła i powiedział że się zastanowi :D To by było na tyle :D U mnie kolejny gorący dzień, ale po co o tym pisać, tak jest prawie wszędzie:( Zerwę może karteczkę z kalendarza; dziś 14 sierpnia Dziś urodziny i imieniny mojego wnusia :D kończy właśnie 2 lata. Imieniny obchodzą: Maksymilian Euzebiusz, Alfred, Atanazja , Dobrowoj, Dobrowoja, Elżbieta, Kalikst, Machabeusz, Majnard, Marceli, Ursycyn Przysłowie: „Gdy z początku sierpnia skwar trzyma, zwykle bywa długa i śnieżna zima” Poza tym jest dziś Dzień Energetyka Wszystkim energetykom wszystkiego najlepszego. najlepsze życzenia dla naszego ENERGETYKA topikowego czyli Oliviera🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! :) l cześć Danusiu 🌻 l hej Ferdzi 🌻 l Urlop to ja mam na dzisiaj jeszcze wypisany ale muszę ogarnąć sytuację w pracy aby nie było niespodzianek w poniedziałek (znając życie i tak będą). Energię sprawdziłem gotując wodę na kawę - energiia jest. Podobno energetycy dwoją się i troją aby nam jej nie zabrakło. Nawet kupują prąd na Ukrainie. l Urlop rzeczywiście należy się w dziesieciodniowej całości. Ale ja się i tak nie wczasuję więc bez straty odbiorę sobie to w innym terminie. l Ferdzi :) nawet jeżeli Ty nie będziesz narzekać na pracę to my będziemy. Z pewnością byłoby Ciebie wtedy mniej na topiku. Chyba jakiś nowy zakład u Ciebie otwierają skoro więc rąk niż Twoje do pracy potrzebne. l udanego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odwiedzil mnie listonosz ,wlasciwie doreczyciel bo nie tylko listy przynosi :-p Moj Ulan upolowal dzis juz duza golonke i zeby nie fatygowal sie tylko po jedna golonke ,kazalam jeszcze zakupic 2 paski zeberek i 1,5 kg schabu :D,ot i bede dzis cos musiala przerobic ,prawdopodobie zeberka ,bo nie zamroze wszystkiego z braku miejsca . Dzis piatek ,wiec na obiad beda rybki do ziemniakow . Wlasnie ,trzeba po poludniu podjechac do sklepu po jakies droiazgi ,tak mysle i tworze juz liste zakupow :-) Teraz musze sie zmobilizowac i poodkurzac mieszkanie i umyc podlogi 😭 Ferdzi droga ,kto wie co dentysta Ci zaserwowal ,tez chcialabym cos tak odurzajacego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam, na razie jeszcze nic nie jest otwarte, szukamy dobrej lokalizacji. W punkcie mają być zatrudnione 3 , góra 4 osoby, mam niby im przewodzić :D Nie napiszę co to za praca, bo jeszcze jej nie ma, ale na razie szukam nie tylko lokalizacji ale też współpracowników, bo muszą to być ludzie zaufani. Praca w punkcie 24 h, czyli łatwo nie będzie, ale damy radę. Daa, widzisz, ja jeszcze dziś jakaś nierozgarnięta jestem. Po pierwsze chciałam złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji rocznicy pożycia. Bukiet najwspanialszych życzeń, nieprzemijającej miłości i doczekania w szczęściu następnych pięknych Jubileuszy. https://www.youtube.com/watch?v=KaLEnvBjh_Y Myślę że w krótkiej fryzurce będzie Ci całkiem dobrze, tym bardziej że upały nie odpuszczają, więc będzie lżej na głowie. Matko jedyna, teraz gotować golonkę ? czasem można kupić gotowe ugotowane , tylko trzeba je zapiec, ale i tak przy takiej temperaturze, to masakra, w domu będzie prawdziwy piekarnik:( Nie woleliby synowie pucharków lodowych :D albo tortu lodowego ? :D Też byłoby dobre a mniej pracy. Po co sobie narzucasz aż tyle pracy ? Miałaś się oszczędzać przecież. Ja dziś na obiad tylko ziemniaczki , jajo, maślanka i surówka z pekinki, myślę że tyle dam radę z siebie wykrzesać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ,jestem miekka jak gnijacy pomidor ,przepraszam za takie porownanie ,ale posluchalam tej piosenki i sie poplakalam ,dziekuje Ferdzi 👄.Moj obnizony nastroj tak bardzo mnie polubil ,ze sie chyba nie odczepi .Akurat gdy ja sluchalam ,wpadl Ulan i powiedzialam ,ze ta piosenka jest tez dla niego od Ciebie Ferdzi ,kazal podziekowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobie chlopakom te golonke jesli maja na nia ochote to chocby na rzesach ,ale zadowole ich ,wszak oni duzo dla mnie robia 😭. Nie chce mi sie dzis piec plesniaka ,moze nad wieczorem przyjdzie ochota . Odnosnie lodow ,to u mnie nie za bardzo one maja wziecie ,a teraz po tych Bydgoskich ,to juz zadne nie beda tak smakowaly :-) Zbieram sie za robote jak sojka za morze ,wyciagnelam odkurzac ,zdjelam obrus do prania i musze wyprasowac drugi wyjety z szafy ,nie lubie tych zagniecen po zlozeniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesc mi sie zachcialo 😭,mam Gerberki :-) ,deserki dla dzieci owocowe ,moze sie zadowole ,a moze zrobie druga slabsza kawe i zjem kawalek drozdzowki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....mezu drogi moj ,Ty szczescie moje ,wolniej plynie czas gdy my we dwoje .....trala la :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×