Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

....zono moja ,serce moje ,nie ma takiej jak my dwoje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, nie chciałam byś płakała, mam nadzieję że nastrój jednak teraz będzie trochę lepszy👄 No i właśnie takie jesteśmy żony, matki, jak nasi mężowie, synowie coś sobie zamarzą to my im to podamy choćby nas to kosztowało sporo wysiłku:D też taka jestem:D Już wypiłam 2 kawę, i też powinnam się zabrać za sprzątanie, chociaż włączyć odkurzacz, ale tak mi sie nie chce :( obrusy też przed położeniem przeprasowuję, ale zawsze jedno zagięcie zostawiam, tz to wzdłuż obrusu. Jakoś tak mnie kiedyś nauczono, a to ma niby świadczyć o tym że obrus jest świeży a nie używany :D e tam głupoty jakieś, no ale ja zawsze zostawiam to zagięcie :D Na razie się pożegnam, mimo iż mam już plan obiadowy, o którym pisałam wyżej, to nagle mi się zachciało naleśników z duszonymi warzywami, więc odmeldowuję się do kuchni :D Na-ra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze na dobre nie wystartowalam z robota ,poporcjowalam mieso i schab zamrozilam ,zeberka zrobie jutro na obiad ,a golonke beda mieli na popoludnie ale nie wiem czy sie nia zadowola bo ona ma malo tluszczyku ,a im wlasnie o ten tluszczyk chodzi ,fuj :D Ja kupilabym im odpowiednia ,a Ulan moze sie dobrze nie przyjrzal jej ,albo nie bylo wyboru . Ferdzi ,nawet dobrze gdy oczy od czsu do czasu sobie poplacza ,przeczyszczja sie ,a mi prawie od poczatku tego roku tych przeczyszczen nie brakuje .Jak widac mam zmienne nastroje ,najpierw placz ,a za chwile radosc :-),w myslach teraz nuce sobie te piosenke :-) To mi zadalas zagwozdke z tym obrusem i nie wiem czy tez nie zostawie tego srodka nieprzeprasowanego :D Nigdy nie skladam do szafy ,a raczej do szuflady komody obrusow nieprasowanych . Nie robilam drugiej kawy ,zjadlam kawalek drozdzowki do herbaty . Teraz juz ide odkurzac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivier
Cześć Wam 🖐️👄 Znów tyle czytania...:D za rzadko bywam i zaległości duże ...;) ...ale wyłapałem życzenia od Ferdżi ;):D ślicznie dziękuje za pamięć i życzenia 👄 Nie wiem do czego sie tu odnieść ...ale napisze może, że wczoraj wróciłem z miasta Liness ...;) zawsze miło jest, choć burzowo było w nocy ...:) No ściskam Was mocno i pozdrowionka zostawiam :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz odkurzylam ,teraz łapie oddech i bede zmywala podlogi . Wkurza mnie rura od odkurzacza -teleskopowa ,od jakiegos czasu zaczela sie skladac w czasie odkurzania .Poradzilabym sobie z nia tzn .z umocowaniem jej na stale ,ale musze ja skladac ,aby ja schowac do szafy . Teraz ja w ramach rewanzu zagram ,tylko prosze nie placzcie :-) https://www.youtube.com/watch?v=sb1_b8y5XZ0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Olivier nas w przelocie pozdrowil :-) Pozdrawiamy nawzajem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam przerwę obiadową, jak kto głodny to zapraszam na naleśniki z warzywami, wyszły pyszne i ziemniaki z jajem sadzonym, do tego surówka z pekinki, może też być sałatka z własnych pomidorów. Olivier, Ty dawkujesz nam swoją obecność jak najdroższe lekarstwo :D Proszę bywaj częściej, byśmy Cię zażywali jak codzienną witaminkę a nie złoto w płatkach :D Daa, po pierwszych nutkach wiedziałam że to ta piosenka. Dziś nie mam melancholijnego nastroju, więc tylko z przyjemnością wysłuchałam, bez łez w oczach:D Chcesz powiedzieć że żonkil kupił 1 golonkę ??? Na trzech to zbyt dużo nie jest, a tłuszczyk to samo dobro Daa:D Też lubię, zapytaj Saama czy lubi, na pewno potwierdzi, po to się kupuje golonkę :D Też poodkurzałam wreszcie, bo jakaś niemoc mnie ostatnio trzyma i ciężko mi się do czegoś zmobilizować. Może kiedy przyjdą chłodniejsze dni, odrobię wszystko z nawiązką :D Jeszcze dwa tygodnie wakacji, oby chłodniejszych, a ja już nie mogę się doczekać ich końca. Zawsze tak mam, wolę jak żonkil jest w pracy:D choć tym razem 1 września kojarzy mi się inaczej:O Wiecie co, mam ochotę na lody, bez podtekstów proszę :P Myślę, że po dobrym obiedzie, dobre lody nikomu nie zaszkodzą :D http://www.tapeta-krem-lody-orzechy-wisnie.na-pulpit.com/zdjecia/krem-lody-orzechy-wisnie.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi ,gdzie te lody ? :-) Ja dzis zasluzylam na nagrode :-) ,odkurzylam ,pozmywalam podlogi .wyprasowalam obrus ale nie zostawilam przedzialka :D,obralam ziemniaki ,rybki sie odmrozily ,usmaze tez jajka ze szczypiorkiem .Jeszcze musze zetrzec kurze ,ale to potem . Zadzwonila do mnie sekretarka z Zespolu do Spraw Orzekania o Niepelnosprawnosci ,ze musi mi zmienic orzeczenie bo sie pomylila ,tzn. nie wpisala drugiego symbolu niepelnosprawnosci .Powiem szczerze ,ze bylam zdziwiona ,ze przyznano mi te karte na ten stary symbol .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi ,tak ,kupil 1 golonke duza na 2 chlopakow bo jednego prawdopodobnie nie bedzie .Po poludniu gdy pojedziemy na te 'male ' zakupy ,rozejrze sie za bardziej tlusta golonka fuj :D:D:D ,ale pewnie nigdzie juz nie bedzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, Ty nasz pracusiu, jak u siebie powycierasz kurze, to może zetrzyj też moje :D To moja pięta Achillesowa :D Strasznie nie lubię wycierać kurzy, chyba dlatego, że wiem że to Syzyfowa praca :D Lody przecież podałam są piękne zimniutkie i smakowite, u Ciebie się nie otwiera link ??? Wklepałam inny link ale sie nie otwierał, więc zamieniłam na ten, i powinno się otwierać. Idę teraz poleżakować, przecież nie muszę się martwić już kurzami, Daa zrobi to za mnie :D a jak się rozkręci, to może i podłogi też zmyje :D a ja sobie poleżę pod gruszą na dowolnie wybranym boku ....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Ferdzi ,ja mam tak saamo z kurzami ,po prostu sie zmuszam do tej roboty 😭 No teraz sa lody ,mniam ,wygladaja smakowicie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam zapewne tez zjadlby tluscutka golonke ,nie dzis bo tez posci ,prawda Saam :-) Tak mysle o Cal ,poniewaz jesli wczoraj pracowala do nocy ,to dzis chyba nie pracuje od rana ,a nie pokazala sie .Cal ,daj jakis znak ,prosze :-) Joli tez nie ma :-o Ide nastawic ziemniaki i smazyc to co jest do usmazenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Machnę na koniec przedłużonej pracy l Ja dzisiaj na żółtym, na dżemiku i na pancerniku. Tak więc przejedzony nie jestem. Chętnie się przysiadę do tego co tam macie w kuchniach. Do lodów także jestem chętny. Dopijam drugą kawę i do domu. Dostałem telefon że ruskie czekają na mnie. Ciekawe skąd się wzięli i czego chcą? l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam Was dzisiaj jestem ,,kupa nieszczęścia,, :-o przerasta mnie skrobnięcie sensownego posta i przy okazji testuję jak mogę długo wytrzymać bez pisania tutaj ;) ale pozdrawiam wszystkich serdecznie, zwłaszcza unikatowego Oliviera :)który nawet się nie pochwalił, że jest w moim City😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Jest taki upal ze nikt nie wytrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Calinessa to do Ciebie nie podobne, co się stało takiego, że aż tak Cię przygięło ? Chcę wierzyć że to tylko chwilowy kryzys, każdemu się zdarzają takie nastroje, oj miewam je często ale Ty dzielna mądra dziewczynka dotąd nie pokazywałaś nam smutnego oblicza. Głowa do góry, zobaczysz, jutro będzie Ci lepiej👄 Saam, niepotrzebnie tak się katowałeś serkami i postami, dziś nie ma postu :D Takie sprawy to mój żonkil ma w małym palcu a skoro on stwierdził że dziś postu nie ma to nie ma i już :D Daa, pewnie teraz świętuje a Calinessa, leży w zaciemnionym pokoiku i się smuci, a ja idę teraz pod prysznic i pewnie też się położę, trzeba jakoś przetrwać jeszcze te dwa upalne dni a później to już będzie z górki :D Dobrej nocy Wam życzę, zasmuconym, promyka radości a radosnym, trwania w radosnym uniesieniu. Trzymajcie się, do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,dziewcze Ty Nasze ,przelej swoje smutki na mnie ,mam ich tyle ,ze i Twoje udzwigne ,bede co najwyzej wiecej ryczec . Ferdzi ,oj zebys wiedziala jak ja swietuje 😭.Wlasnie przed chwila Ulan sam pojechal na zakupy .bo ja nie moge sie ruszyc z domu i ze zlosci sie poryczalam (i nie chodzi o to ,ze nie moglam tez pojechac na sklepy ,nie ).Ach ,chcialam cos jeszcze napisac ,ale wstrzymam sie ,bo uznacie ,ze jestem 'kopnieta'.Po prostu tez mi niewesolo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi .mowisz ,ze dzis nie ma postu ? i moj Ulan nic nie powiedzial ? Moze zapomnial ,a w moich kosciolach nie ma ogloszen :-) Zaraz sprawdzwe na stronie internetowej mojej parafii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego wszystkiego zapomnialam zyczyc Ferdzi Dobrej ,Spokojnej ,Przespanej Nocy ,co teraz czynie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l Nic mi nie wiadomo aby 14-ego sierpnia było święto kościelne więc piątkowy post raczej nie był odwołany. Za to właśnie zaczynamy przypadające 15 sierpnia święto Matki Boskiej Zielnej. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że smucić się w środku lata po prostu nie wypada. Od tego jest jesień i zima. Proszę więc póki co powstrzymać się od melancholii :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie nadążam za wydarzeniami na topiku więc dopiero teraz życzę Danusi radosnego i owocnego przeżywania rocznicy. Oczywiście dołączam gratulacje ustno-pisemne 🌻 l A wszystkim życzę spokojnej nocy :) l kolorowych energetycznych ... l.l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry świątecznie Obudziłam się już o 4 i jakoś zasnąć ponownie nie mogę :O , choć spałam tylko 5 godzin, czuję się wyspana. Teraz noce są chłodne, okna wyotwierane, więc jest przyjemnie w nocy, można spokojnie spać. Będzie dziś kolejny upalny dzień, jednak ten upał, jest bardziej znośny, a może ja już powoli przyzwyczaiłam się do tych temperatur...ale czy do tego można się przyzwyczaić ? Saam, wczoraj jednak postu nie było, gdyż, albowiem, dlategóż, że wczoraj było św Maksymiliana i w związku z uroczystościami post był odwołany :Dhttp://www.aleksandrowice.bielsko.opoka.org.pl/index.php/ogloszenia/13 Przynajmniej w mojej parafii tak było a gdzie nie spojrzałam było podobnie :D Ale co tam, nikomu jeszcze post nie zaszkodził:D Ja już dziś zjadłam śniadanie mniej więcej takie http://i.wp.pl/a/f/kuchnia/58011461/-EDYSK_2-artykuly6-sniadanie2.jpg i dla Was mam kanapeczki http://foodmag.pl/wp-content/uploads/images/pasta-jajeczna-curry2-full-900x566.jpg A teraz kartka z kalendarza Dziś 15 sierpnia Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny Święto Wojska Polskiego Imieniny obchodzą: Maria, Stefan oraz Alipiusz, Armida, Arnolf Arnulf, Julianna, Napoleon, Tarsycjusz, Trzebiemir Przysłowie: „Gdy na Wniebowzięcie Panny ciepło dopisuje, to ciepły i pogodny koniec lata obiecuje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×