Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Zeby nie bylo tak ,ze leze bezczynnie ,u/r/u/c/h/o/m/i/l/a/m wszystkie czlonki :-o ,tzn. nogi i rece i pedalowalam ,machalam ,robilam nozyce ,fruwalam i lewitowalam :-) Saam ,mysle od kilku godzin o tej lacznosci o ktorej mowisz ,ale boje sie ,ze to nie bedzie odpowiedni moment .Ale ,sprobuje teraz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ,Ferdzi nie odebrala telefonu 😭 ,teraz to juz w ogole jestem niespokojna . Cal ,ucz sie ucz bo nauka to potegi klucz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l hej Celinko 🌻 l witaj Jolu 🌻 l U mnie nie popadało i wieczorem musiałem sam robić za chmurę. Piorunów nie było bo to bardzo spokojne zajęcie. Tym bardziej że komary zupełnie nie akcentują swojej obecności. Za to od kilku dni słyszę koncertujące świerszcze co niezwykle umila pobyt na podwórku. Wcześniej też robi się ciemno i pewnie dlatego w oczy rzuca się rozgwieżdżone niebo z dużym wozem nad głową. Wieczór dzisiaj ciepły i spokojny. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez nie padalo ,choc zapowiadalo sie i dosc mocno . Ja sie na dzis zegnam ,dzien byl bardzo leniwy ,spokojny ,az za bardzo :-) Dobranoc Mili 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
I tak minal dzien a od jutra kolejny tydzien pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znów przyszedłem na gotowe :classic_cool: nowa strona już czeka na zapisywanie. Ale to już jutro bo teraz to idziemy lulu. l dobranoc :) l kolorowych poweekendowych .... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Wybaczcie proszę że nie zaakcentowałam wczoraj swojej obecności na topiku, ale zwyczajnie miałam dzień bez komputera. Dopiero rano przeczytałam że martwiliście się o mnie a nawet że Daa dzwoniła. Sprawdziłam na telefonie, rzeczywiście połączenie jest, ale ja miałam przyciszony telefon a mała grała na gitarze i pewnie dlatego nie słyszałam, przepraszam Daa👄 Dziś czuję się już lepiej, mam nadzieję że z każdym dniem będzie coraz lepiej. Za oknem znów lampa a w prognozach znów straszą 30 st upałem:O Dziś też będzie mnie mniej na kompie, jak wiecie, przyjadą panie do prania dywanów, miał być jeden mój, jeden mamy a będzie ich chyba trochę więcej :D Skorzystam z okazji, że ktoś za mnie coś może zrobić...co się mam męczyć, tym bardziej, że sama nie daję rady. Poza tym synio ma jeszcze urlop, więc kiedy mała na półkolonii, to on u nas, tak że będę miała mało okazji do siedzenia przy kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zerwę kartkę z kalendarza, dziś 24 sierpnia; Imieniny obchodzą: Jerzy Bartłomiej, Emilia, oraz Anita, Audoen, Bartosz, Cieszymir, Eutyches, Eutychiusz, Joanna, Halina, Malina, Michalina, Natanael, Patrycjusz, Patrycy, Patryk Wszystkim Jurkom i Bartkom najserdeczniejsze życzenia składam i buziaki przesyłam👄 👄 😍 👄 Przysłowie: „Kiedy do Bartłomieja bocian u nas trwa mnogi, tedy zima lekka będzie i opał niedrogi” Według tego przysłowia, to zima będzie mroźna bo bociany już w większości odleciały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym mamy dziś Dzień Windowsa, to chyba wszyscy możemy świętować, bo w każdym kompie windows jest, no chyba, że ktoś korzysta wyłącznie z internetu w telefonie i tam ma androida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ! :) l cześć Ferdzi 🌻 fajnie że lepiej już się czujesz. Dzięki za kawę i coś do przegryzienia w komplecie. l Ja rzeczywiście głównie z androida korzystam. Jednak myśle że można postawić tezę że gdyby nie windows to nie byłoby androida. A to dlatego że w naszym kraju prawie wszystkie komputery mają zainstalowane właśnie takie systemy operacyjne. A na świecie to ponad 80%. l l udanego poniedziałku wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o Ferdzi :) cieszę się, że się znalazłaś w dodatku z lepszym saamopoczuciem ;). zieloną już wypiłam o 8 rano ale czas mnie gonił bo musiałam tym razem tramwajem znów na drugi koniec miasta by przesunąć godzinę egzaminu z 8:15 na późniejszą ale już się nie dało tyle chętnych😭 mogłam ewentualnie przesunąć egzamin na inny dzień. Więc pozostawiłam wszystko jak jest i niech się dzieje co chce :D zaczęłam mieć obawy, że z wrażenia nie będę mogła w nocy spać i będę na egzaminie obecna nieprzytomna :-o. Ale co tam....chociaż będę miała na co zwalić jeśli się nie uda :D o właściwie też powinnam zaznaczyć, że w tym tygodniu może mnie być mniej z uwagi na to, że zaczynają mi się popołudniowe zmiany a do południa muszę czytać książkę, która dużo więcej mi rozjaśnia niż nauki instruktorów :-o :D no ale na machnięcie łapką pewnie znajdzie się chwilka ;) o miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Jestem dzisiaj zalatana ,no moze troszeczke :-) Z rana bylam w Starostwie ,wracajac spotkalam na klatce sasiadke i tak zapraszala mnie do nich ,ze nie moglam sie wymigac ,wiec posiedzialam u sasiadow ze 40 minut .Idac do mieszkania ,spotkalam druga sasiadke ,ktora powiedziala 'dawno u nas nie bylas ',chodz na kawe ':-),no i poszlam do domu sie przebrac ,a raczej rozebrac :-) i poszlam i siedzialam tam ponad godzine :-). Obiad mam od wczoraj ,tylko ziemniaki potem ugotuje ,wiec moglam sobie pozwolic na takie koledowanie :-) A od sasiadow dowiaduje sie gdzie i co powstalo w naszym miescie . U mnie zaczelo kropic poki co . Ferdzi ,odnosnie telefonu stacjonarnego ,pojde do salonu Orange i moze na miejscu cos zalatwie ,zobacze czy cos korzystnego zaproponuja . Teraz musze chwycic za odkurzacz i z nim potanczyc :-) Dobrego dnia Mili 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Daa :) ja też dzisiaj nic nie gotuję bo jest rosół od wczoraj.Tyle, że M wyjadł makaron a ja zjadłam z ziemniakami co mi wcale nie przeszkadza. Makarony raczej dla siebie ograniczam. Ciekawe przy jakiej muzyce będziesz tańcowała ? U mnie lata ciąg dalszy...deszczu ani widu ani słychu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,jeszcze nie tancowalam ,zaczytalam sie ,ale teraz juz ide :-) U mnie chmury wisza i dalej nie pada . Wlacze radio i cos mi zagraja do tanca podczas odkurzania . Wczoraj za bardzo narabialam nogami podczas gimnastyki i dzis ledwo je ciagne ,tak mnie bola :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Celinko 🌻 l hej Danusiu 🌻 l Ja właściwie powinienem zaznaczyć że przez najbliższy miesiąc będzie mnie mniej. I nawet nie mogę obiecać że każdego dnia dam radę chociaż machnąć łapką. l U mnie ma padać jutro. Przynajmniej tak mówi radio. Fajnie by było bo już mam dość cowieczornego trzymania węża. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinessa1
Hmmm..Saam:) my chociaż podajemy przyczyne mniejszego bywania a Ty taki tajemniczy Don Pedro 😭:D he he mogłam coś skrobnąć z pracy bo jestem sama na stołówce :);) miłego popołudnia i wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal mowi 'co ma byc to bedzie ' Na to Daa 'w zyciu piekne sa tylko chwile' Ferdzi dodaje 'zycie jest jak gotowanie ,niby ten sam przepis a kazdemu wychodzi inaczej ' ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Czynie pewne podsumowanie :-) Saama juz teraz praktycznie nie ma ,mowi dzien dobry ok poludnia i pozne dobranoc ,i zapowiada jeszcze rzadsze bywanie ,czyli w ogole :-p Cal tez mowi w podobnym tonie ,takze strach sie bac ;) Moze przyjdzie nam zwijac zagle 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och ,przepraszam ,nie umiescilam sentencji Joli ,co teraz czynie :-) 'milosc spytala przyjazn - po co Ty istniejesz ,skoro ja juz jestem ? Przyjazn odpowiedziala -istnieje po to by zostawiac usmiech tam gdzie Ty zostawiasz łzy' .Smutne ,ale jakze prawdziwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Dobry wieczor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Don Pedro zaczyna dzień o piątej rano a kończy o pierwszej dnia następnego. I tak przez cały tydzień. Z tegoż i z innych powodów brakuje mu czasu i energii na długie, częste i zabawne posty. Zwłaszcza że niestety nie po drodze mu z windowsem. l dobrej nocy :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdrawiam z uśmiechem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim Cześć Joluś dziękuję za kawusię, choć sie nie otwiera ale za pewne pysznie smakuje a ciasto migdałowe to rozkosz dla podniebienia..mniam...👄 Nie chcę Wam tu narzekać, ale trochę muszę, tym bardziej że ponarzekam na naszego guru...:D Saam, zastanawiam się jak to jest że teraz jesteś jak krople do oczu, dawkowane raz, góra dwa razy dziennie:O Wierzyć mi się nie chce że to przez to że jesteś aż tak zajęty. Wszystko rozumiem, zajęcia, żonkila, praca, zmęczenie ale tu chyba jednak nie o to chodzi. Nie wiem, może się mylę, ale mam wrażenie że to przeze mnie. Za bardzo zdominowałam topik, zeszłam na tematy kuchenne, babskie, codzienne, a Ty masz szerszy horyzont, który ja spłaszczyłam swoim małym rozumkiem, przez pojawienie się na topiku. Wybacz, nie chciałam tego. Wszystkim nam brakuje Twojej obecności i Ty przecież o tym wiesz. Jeśli to przeze mnie się odsunąłeś, to moja decyzja może być tylko jedna. Wszystkich Was gorąco pozdrawiam i życzę wszystkiego co najlepsze👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×