Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

dobry wieczór :) l Wreszcie po robocie. Ale to nie znaczy że wszystko zrobione. Przydałoby się jeszcze kilka dnii urlopu,..... albo kilkanaście. l Chociaż wiele dzisiaj zdziałałem to jednak do próby jądrowej nie doszedłem. Ale wieczór jeszcze długi, zdecydowanie wcześniej się już ściemnia. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Joli także życzenie spokojnej i regenerującej siły nocy :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) o Dzień jakoś minął. Po pracy straciłam trochę energii(życiowej):(, nie jądrowej ;) na niepotrzebne sprzeczki w domu :-o...ale nie takie burze się przeżyło więc spoko :) o dobranoc Jolu :), dobranoc Saam :) spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam niewiele energii ale jeszcze spróbuję stoczyć się na dół na podwórko. Tej nocy jest super Księżyc, bardzo duży i jaśniejszy niż zwykle. Mam nadzieję że nie ma chmur i nie wyjdę na próżno. Wcześniej było dość ciepło i spokojnie więc z przyjemnością można przysiasc na ławeczce i posłuchać świerszczy l dobranoc Celinko :) l dobrej nocy wszystkim :) l kolorowych jądrowych .... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o Trochę za wcześnie się obudziłam, jeszcze przed zegarkiem więc wdepnę otworzyć filtrownie o ile mnie ranny ptaszek Ferdzi z kawką i herbatką nie ubiegnie. Z góry za napitek dziękuję :) Piękny dzień się zapowiada ale idę do pracy. Nawet się cieszę bo w domu kiepska atmosfera. Niepotrzebnie opowiedziałam przebieg jazdy z nowym instruktorem. Mogłam lepiej zrobić to tutaj a do M tylko zdawkowo. Nie chciałam jednak Wam już zanudzać😭. A instruktor jest fantastyczny, jakby z powołania do uczenia :) o Dzisiaj Międzynarodowy Dzień Pamięci Osób Zaginionych, może zaginieni Filtrujący się odnajdą ? ;) i Dzień Taksówkarza dzisiaj nie skorzystam bo mam blisko do pracy, może jutro na egzamin :) o u mnie znowu tropiki na horyzoncie miłej niedzieli Wam życzę🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry niedzielnie Jak miło że już Calinessa otworzyła topik👄 Wczoraj wróciliśmy późno i jakoś nie miałam już siły na komputer. W nocy znów się obudziłam tym razem około 3 :O Męczy mnie to budzenie się w nocy, ale myślę, że to sprawka tego którego tak podziwialiście wczoraj w nocy:D Ponieważ jestem meteopatą, to i księżyc od zawsze miał na mnie większy wpływ. Przez tą przerwę w śnie, mam późniejszy start dzienny, no i dziś pospałam do 8, 30, co normalnie mi się nie zdarza. Saam, skończyłeś już prace z malowaniem płotu ? A czego używasz do malowania, sadolinu, czy vidaronu, czy jeszcze czegoś innego? Jaki kolor masz płotu? Wieczorkiem przyjemnie jest posiedzieć przed domem i posłuchać świerszczy, ale najprzyjemniej byłoby ich słuchać trzymając kogoś miłego za rękę:D Calinessa, a to pech. Nie wiem dlaczego uważasz że mogłabyś nas zanudzać pisaniem o jeździe, czy o instruktorze. Czekałam na Twoją relację i prosiłam. Trzeba było tu nam opisać, bo jak widzisz zwierzanie się żonkilowi, przynosi opłakane skutki. Rozumiem że zżarła go zazdrość o tego instruktora, skoro opisałaś go w samych superlatywach. Bardzo, bardzo bym chciała byś tym razem bez stresu podeszła do egzaminu. Mam nadzieję że ten nowy instruktor będzie miał na Ciebie zbawienny wpływ👄 Joluś, widziałam że wczoraj się strasznie nudziłaś i szkoda że nie miałaś nawet z kim pogadać, wszyscy się ulotnili z topiku:( Przepraszam że i mnie też nie było. Dziś wybieram się do Casto/ramy, podobno mają wyprzedaże. Ciekawa jestem czy to prawda czy tylko taki kit, by przyciągnąć ludzi, a ceny takie same albo nawet większe, tak jak to czynią elektromarkety:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinnam chyba zacząć od tego że do końca miesiąca jeszcze tylko dwa dni, dziś i jutro:D Nareszcie wakacje się skończą a ja zacznę normalnie funkcjonować. mamy dziś Międzynarodowy Dzień Pamięci Osób Zaginionych Na szczęście w bliższej ani dalszej rodzinie nie zdarzył się taki przypadek, ale dużo się czyta o osobach, które nagle zapadają się pod ziemię:( Dziś świętują też taksówkarze. Imieniny obchodzą: Feliks, Tekla oraz Bohdan, Adaukt, Częstowoj, Częstowojna, Damroka, Gaudencja, Ingeborga, Jan, Małgorzata, Miron, Piotr, Rebeka, Swojsław, Świetlana Przysłowie: „W sierpniu mgły w górach - mroźne Gody, kiedy mgły w dolinach - to wróżba pogody” No i przypomniało mi o górach😭 Jeszcze nie wiem, ale może jednak uda mi się wyskoczyć choć na kilka dni, w moje ukochane Pieniny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Joluś U mnie strasznie gorąco, lody się zapewne przydadzą, u Ciebie pewnie podobnie, bo mieszkamy dość blisko od siebie. Teraz poczytałam swój wpis i widzę że rano zaspana byłam jeszcze:O Przecież Calinessa napisała, jakie dziś mamy święta a ja się zdublowałam :O eh, moja skleroza, no przecież czytałam jej wpis. Jeszcze nie byłam w casto...pewnie dopiero pojadę po obiedzie. Na obiad mam zupę dyniowo pomidorową z kleksem jogurtu, na drugie ziemniaczki, mizeria i rolada wieprzowa w sosie własnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MI się nawet nie chce gotować dzisiaj, rodzice mają obiad od wczoraj więc nie muszę im robić. Jutro mam balagan w domu przez dwa dni , bo wymieniają u mnie pion kanalizacyjny . Mam nadzieję że skończą we wtorek bo w śrde musze jechać do Wisły znów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goście wyszli na spacer więc jest chwila powitać filtrownię l niedzielne dzień dobry! :) l Witam koleżanki i dziękuje za poczęstunek 🌻 zaglądałem przed południem ale pisać nie było możliwości. Z gośćmi jeszcze kawa a potem będzie można poleniuc/h/ować. l udanego popołudnia :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu, ale mnie rozkręciłaś tą piosenką 'ja chcę tańczyć" od razu skojarzyłam z tańcem z gwiazdami...zaczyna się nowa edycja. Oj, ja lubię remonty ale nie lubię związanego z tym bałaganu. Jednak nie masz wyjścia, musisz się temu poddać, mam nadzieję że będzie jakaś sprawna ekipa i wielkiego syfu nie narobią. Mnie się marzy by się dostać do tego programu- Dorota Was urządzi. W trzy dni przeprowadzają remont danego pomieszczenia i zostawiają po sobie porządek i ślicznie urządzone. eh...mieć taką Dorotę w pobliżu:D Jest w moim domu kilka pomieszczeń do urządzenia przez pomysłową Dorotkę, no ale jak na razie zgłoszenia jeszcze nie wysłałam:D No bo byłby dylemat, które pomieszczenie wybrać :D Jolu, ja dziś też za bardzo się nie wysilałam z obiadem. Jeśli chodzi o zupę, to odkręciłam dwa słoiki :D jeden z musem dyniowym , drugi z pomidorami i połączyłam w jedno, tylko zagotowałam doprawiłam i finisz, wszystko zajęło mi jakieś 10 minut :D Drugie też było proste, bo ziemniaczki od wczoraj zostały więc je podsmażyłam a rolada z zamrażarki, wyjęta wczoraj wieczór, dziś tylko odgrzałam:D Jedynie to mizerię zrobiłam dziś, ale to też nie zajęło mi więcej jak 5 minut :D Jednym słowem luzik :D Lubię takie szybkie gotowanie:D Saam, myślę czasem że lubię Twoich gości:D Przynajmniej kiedy są to nie łapiesz się za jakąś robotę, bo musisz im poświęcić czas a co za tym idzie, złapać trochę oddechu dla siebie. Z drugiej strony to ich obecność powoduje że nie masz czasu na bycie na topiku, co mnie smuci, więc nie wiem czy mam lubić czy jednak nie lubić Twoich gości? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dziś zaczynam planowanie wyjazdu w góry :D ciekawe co mi z tych planów wyjdzie. Na początek sprawdziłam pogodę w górach, do połowy września cały czas ma tam padać, więc najwcześniej mogłabym jechać po połowie września. Tak mi się w głowie układa, że młodzi po połowie będą już we czwórkę, ale synio dostanie tak zwany tacieżyński urlop, dwa tygodnie, później weźmie swój , 2 tygodnie, to może jak polecę dopiero w październiku też będzie dobrze ?:D Pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam milo
Cip, cip, cip, cip, miauuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
machnę z przerwy ale szał w markecie😭 szkoła tuż tuż to i ru\ch się zrobił. właśnie zjadłam obiadek z bistro i koniec przerwy. Na stołówce był tylko nowy kolega kasjer ukrainiec więc nie przeszkadzal w pisaniu chociaz kilka pytań zadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi nie ma za co , sama tą piosenkę lubię czasem słuchać , przynamniej rozruszam się przy niej ;) x Mam nadzieję że nie pozostawią burdelu w domu. Muszą wymienić te rury bo blok jest wiekowy, sąsiadowi z dołu też wymieniają i mi muszą również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×