Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

no wreszcie coś widać ...:D Joluś, no pewnie jeśli stare rury to trzeba wymienić. U mnie też była dopiero co wymiana rur ,tyle że wodnych. Kurcze wybacz, ale z Trojanowską to nie trafiłaś.:) Nie lubię tej malowanej, porcelanowej, sztucznej lali, ani jej piosenek. Nigdy jej nie lubiłam i tak mi zostało. Talentu ani wokalnego ani aktorskiego u niej nie znajduję. Napisz proszę co fajnego nabyłaś na zakupach i napisz czy w końcu kupiłaś takie butki jak chciałaś ? Calinessa, współczuję, rzeczywiście ostatnie dni, więc i dużo kupujących artykuły szkolne, a w ofercie Twojego marketu są dość ciekawe propozycje. Fajnie masz, pracujesz z załogą wielonarodową :) A czy przynajmniej przystojny ten Ukrainiec ? Nie wiesz Calinessa, kiedy wraca Daa? Ja w końcu nie pojechałam do casto...za gorąco:( Tam nie ma klimy. W taki upał to lepiej robić zakupy w spożywczych marketach, tam można się przynajmniej ochłodzić. Za to przyjechała mała z rodzicami i tak przebąblowałam popołudnie, słuchając śmiechu małej i gry na gitarze, z którą się ostatnio nie rozstaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he, he Ferdzi :) ten ostatni Twój skok to był pewnie prosto do łóżka:D skoro jesteś niewyspana przez naszego satelitę. Postaram się podejść na luzie jutro, ten instruktor radził mi jeszcze ze dwie lekcje z nim ale nie miałam wolnego😭. Twierdzi, że brakuje mi spokojności w prowadzeniu, że muszę się nauczyć delikatnie traktować pedały, kierunkowskazy i pałke od biegów :D i że wtedy jazda będzie przyjemnością. Samochód to przyjaciel he, he i trzeba z nim się dosłownie pieścić to będzie nas słuchał i długo służył. A ja chyba swój pospiech we wszystkim wyniosłam ze swojej pracy gdzie wszyscy chcą szybko być obsłużeni :D Puszcze sms do Daa, może odpowie kiedy wraca. Ukrainiec to student, który sobie dorabia w wakacje. dobrze mówi po polsku, pewnie dlatego go zatrudnili. o Joli współczuję bałaganu przy takich rurowych sprawach. Kiedyś troche mieszkałam w bloku u teściów to ciagle były problemy z rurami, kiedyś nawet bez przerwy w nich coś dzwoniło:-o dniem i nocą, ponoć były zapowietrzonr czy cóś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu,no widzisz, te dwie piosenki to strzał w dziesiątkę, bardzo lubię takie klimaty a wręcz się przy nich rozpływam, dziękuję👄 Calinessa, w rurach strzelało, ale chyba w tych od kaloryferów, bo one lubią się zapowietrzać. No właśnie cały czas powtarzam, nie denerwuj się a już pośpiech i gwałtowne ruchy , absolutnie niedopuszczalne. Facet ma rację, trzeba z czułością:D Wychodzi na to że przed egzaminem powinnaś sobie walnąć setę na rozluźnienie :D:P ale oczywiście to niemożliwe, więc pozostaje poukładanie sobie w głowie że tylko spokój może Cię uratować. O której masz ten egzamin ? Coś pisałaś że rano, więc od rana będę myśleć bardzo intensywnie wyłącznie o Tobie i moje myśli będą krążyć nad Twoją głową i mówić do Ciebie...spokojnie, dasz radę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Joluś👄 Oglądam teraz program Kasi Bosackiej- wiem co jem- Lubię ją i jej program, zawsze coś ciekawego się dowiaduję. Teraz leci na Tv Style, dziś o ziemniakach...ciekawe rzeczy mówi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi:) dzięki za dobre fliudy;) mam na 8:15 i dobrze bo jeszcze przed moim wrogiem upałem. Dlatego zaraz się ulatniam bo trzeba białą koszulke uprasować i jeszcze pare spraw przygotować, ide jak do szkoły:D w białej bluzeczce i granatowej marynarce, którą pewnie szybko zrzucę w aucie, ech...kurka wodna, dobrej nocki Wam życzę:) do jutra :) Daa nie odpisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calinessa, dlaczego akurat taki strój wybrałaś ? Kurcze, a nie poczujesz się bardziej zestresowana że tak na galowo ? Jutro ma być jeszcze cieplej niż dziś, więc godzina całkiem przyzwoita, a może i ruch o tej godzinie będzie mniejszy. Joluś, spokojnej nocy, miłych kolorowych snów👄 Tobie Calinessa, życzę spokojnego snu,ale bez wizji, tylko mocny dobry sen, byś jutro czuła się doskonale i świeżo. Trzymaj się dzielnie i pamiętaj Don't stres 👄 Ja też się odmeldowuję, dobrej nocy dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałem Was od deski do deski. Ale pisać nie mam ani czasu ani siły. Więc na skróty zamieszczę życzenia DOBREJ NOCY a także kolorowych odnalezionych .... l l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pięknie w poniedziałkowy poranek Mamy dziś ostatni dzień sierpnia, nawet nie przypuszczacie jak mnie to cieszy :D Noc, jak już któraś z rzędu, była bardziej drapana niż spana:( Wciąż mi się śniły narodziny mojej nowej wnusi:O Mam jakieś wyrzuty sumienia, że tam mnie nie ma:( No, ale jak to ja, zawsze o wszystko się obwiniam:( U mnie kolejny upalny dzień się zapowiada, podobno ma być jeszcze cieplej niż wczoraj😭 Muszę stanąć dziś przy desce do prasowania, bo zaległości się nazbierało a tu obowiązkowo codziennie inna koszula :O eh... świętujemy dziś ; Dzień Blogów, Dzień Solidarności i Wolności. Nie pisałam Wam jeszcze ale założyłam swojego bloga :D Na razie raczkuję, nie bardzo wiem co i jak, no ale to dopiero kilka dni. Zbyt wiele czasu też temu zajęciu nie poświęcam, bo wciąż mnie coś w realu bardziej absorbuje. Mam nadzieję że kiedy moje życie wróci do normalności, jakoś to wszystko ogarnę i pozbieram do kupy :D Imieniny obchodzą: Bohdan, Rajmund oraz Aidan, Albertyna, Amat, Arystyda, Arystydes, Izabela, Jan, Józef, Nikodem, Optat, Paulin, Prymian, Rajmunda, Solidariusz, Świętosław, Teodot Przysłowie: „Ostatni sierpnia zapowiada, jaka pogoda na wrzesień wypada” No to lepiej by się nie sprawdziło, dziś ma być sucho i upalnie a ja chcę już pięknego września z normalną temperaturą. Wybaczcie, jakaś chaotyczna dziś jestem, to pewnie przez tą marną noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa czeka, dziś dla Saama-specialite de la maison:D http://i.wp.pl/a/f/jpeg/26070/kawa440.jpeg i kawa dla wszystkich wraz z przepisem na dobry dzień http://i.pinger.pl/pgr349/4c33e944002034b24b3872f2/kawa+sup.gif Specjalnie dla Calinessy zielona ; http://bi.gazeta.pl/im/1/7993/z7993651X.jpg i lody dla ochłody, też z zielonej herbaty; http://img.urodaizdrowie.pl/wp-content/uploads/2011/06/wing1357_380_1-luvkatie.jpg Calinessa, jestem z Tobą, wspieram i dodaję spokoju, z całych sił👄 Trzymaj się dzielnie, kciuki mocno zaciskam👄 Wszystkich Was gorąco pozdrawiam i życzę wspaniałego poniedziałku, bo przecież nie od dziś wiadomo że jaki poniedziałek taki cały tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) o własśnie jadę bardzo szybkim tramwajem, jakaś taka spokojna jakby zoobojętniała he he... Ferdzi :) gratuluję bloga!!!! nareszcie dasz upust i wrzucisz tam wszystko co Ci leży na sercu i pewnie ....wątrobie i w głowie :D dzięki za zieleninki ;) o do później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i będzie czwarty raz :( a najbliższy ternin egzaminów na reno od 17 września przez pięć dni tylko...już na placu sie chrzaniło bo w renówce w której losowo wskazałam płyn do spryskiwaczy pod maską i swiatła drogowe wysiadł akumulator :-o przesiedliśmy sie do drugiej, reszte zadań wykonałam i wyjechaliśmy za brame i koniec egzaminu! zbyt późno zzahamowałam bo akurat wyłonił sie samochód z lewej, on miał pierwszeństwo bo ja się włączałam do ruchu w prawo. Kurcze słońce dawało po oczach i prawde mówiąc nie zauważyłam go ppoprzez ogrodzenie Worda. No niestety robię błędy i nikt złośliwie mnie nie oblewa, trzeba dalej nad sobą i kocentracją pracować. trzęsie tramwaj więc sorki za pismo. to tyle narazie mało rewelacyjnych relacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello all :) Witam serdecznie Wszystkich dziekując za kawusię 👄. Mam teraz panów którzy robią co mają robić więc przychodzę do was na chwilę ale zagladac będę dzisiaj czasami co ciekawego się dzieje.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyślałam, że skoro 10 to mogę kuknąć, czy Calinessa napisała- hurra zdałam- a tu kurcze znowu nie😭 i na co wisiałam nad głową i szeptałam-- spokojnie, spokojnie--eh...przykro mi, bo byłam pewna na 100 % że tym razem będzie sukces:( Cieszę się, że Daa już szczęśliwie wróciła do domku. Joluś, to masz towarzystwo w domku , a przystojni chociaż Ci ..panowie ? Niestety muszę lecieć wieszać pranie, bo właśnie skończyło się wirować a później mam prace ziemne w ogródku:D Na ra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×