Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Gość saam
dzień dobry :) :) l cześć Ferdzi 🌻 dziękuję za serdeczną kawusię :) mam nadzieję że filtrownia nie straci dużo z powodu bloga. To jakiś tematyczny blog czy ogólnke życiowy? l hej Celinko 🌻 nie pisałemale kciuki trzymałem. Niestety znowu zbyt słabo. A może Ty za bardzo się śpieszysz? Lepiej się zatrzymać gdy nie ma się pewności czy droga jest wolna i lepiej nie wyprzedzać gdy nie mamy pewności że jest to bezpieczne. l witaj Jolu 🌻 ekipa remontowa chyba tylko na zwiadach dzisiaj u Ciebie była. Też jestem zdania że pracować wponiedziałek to nie jest dobry pomysł. Ale ja nie mam wyboru l udanegl dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda rano był młyn ale myślałem że będzie gorzej po trzech dniach urlopu i weekendzie. Dobrze że miałem zastępcę a nawet dwóch. Sytuacja opanowana a ja już rozkręcony i wkręcony w zakładowe tryby. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi :) pod koniec poprzedniego tygodnia słyszałem o wyprzedaży w casto ale w piątek brakło czasu by tam podjechać. Jadąc do pracy widziałem baner a na nim informację że wyprzedaż jest do 2 września. Chyba po pracy podjadę bo jeszcze kilka rzeczy do kupienia mam. Tylko że z reguły tak jest że wyprzedają akurat to co jest nam niepotrzebne. Ale przecież można sobie powiedzieć "kiedyś się przyda" Kilka dni temu kupiłem tam żarowkę renomowanej firmy za 16 zł. Wcześniej kosztowala 50. I tak było bo kod w czytniku pokazywał mi starą cenę. Przy mnie pracownica chodziła do kierownika po zmianę ceny. Żarówka świeci dobrze mocnym białym światłem. Ale 50 to bym za nią w życiu nie dał. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Saam :) Dzisiaj tylko przygotowali pod gorszą robotę na jutro i sąsiadowi z dołu. Może i poniedziałek na nich tak działał. Zaraz mi sie przyponina komedia Polska( Nie lubię poniedziałku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 38 stopni w cieniu😭 dobrze, że w domu chłodniej bo tylko 26 stopini i daa się przeżyć. o Jola :) dla każdego inny ten poniedziałek, dla Ciebie niby lepszy bo masz już spokój :)dla mnie nie bardzo był udany a następny egzamin mam na horyzoncie znowu w poniedziałek. Wszystko przez pracowy grafik😭 o Ferdzi :) dzięki, że wisiałaś bo chociaż z placu wyjechałam;) ale następnym razem proszę puknij mnie dodatkowo bo mam chyba kiełbie we łbie:D i trzeba mnie przywołać do rzeczywistości. Co do bloga to myślę, że nam jakąś tajemną drogę udostępnisz, co? o Saam :) masz rację, spieszę się nie wiem po co? pewnie mam sprany sufit przez moją pracę. Ale potraktuję ten kurs jako praca nad swoimi reakcjami i w pewnym sensie rozwój osobisty. Człowiek nawet nie wie kiedy zasklepia się w wieloletnich nawykach i jest ograniczony na nowe. Muszę to pokonać. Dobrze by było gdybyś wiedział w którym miejscu gdzie co leży w casto bo jeśli tam nie ma klimy jak Ferdzi mówi to zakupy będą męczace. Mój syn teraz tam pojechał, jak wróci to spytam czy w naszej jest klima. o trzeba wyskoczyć do najbliższego sklepiku po jakiś kefir do ziemniaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) przepraszam, ale z czystego lenistwa nie nadrobię wszystkich stron😭 Szkoda tego podejścia, ale mam pytanie...Ty zahamowałaś czy egzaminator? Jeśli Ty to nie wiem czy to już powinno być oblanie? Powiem Ci, że ja celowo zapisałam się tak żeby zdawać zimą...słońce nie razi, rzadko zimą pada deszcz, nie ma tylu pieszych i przede wszystkim rowerzystów:D teraz i ja będę trzymać kciuki. Pozdrawiam i miłego poniedziałku wszystkim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam wykonywać dziś prace ziemne:D ale stwierdziłam że dam sobie spokój, na taki upał kto by du...ł :D Za to zmobilizowałam się i poprasowałam co trzeba, zmieniłam pościel, pranko drugie w pralce i tak leci. Zmobilizowałam też żonkila by mi w regale spiżarniowym dorobił dwie półki, bo mi brakuje miejsca na słoiki :D Dało się !!!:D zamontowane dwie półeczki nawet już całkowicie zapełnione :D Saam, cieszę się że powrót do pracy po małej przerwie nie okazał się ciężkim przeżyciem:D Fajnie, jak ma kto zastąpić w razie czego, przynajmniej później nie ma zaległości. Powiadasz że fajną żarówkę kupiłeś a ja już dawno chciałam zapytać dlaczego do łazienki wybierasz żarówki z zimnym światłem, ale chyba już sama się przekonałam, że lepiej widać przy takim zimnym świetle. No nie wyrobiłam się z tym odwiedzeniem Casto, ale jak mówisz jeszcze dwa dni, to może się uda. Tyle że teraz nie będę miała auta, więc czeka mnie wędrówka z buta:D ale co tam, trochę ruchu mi się przyda a nawet jest wskazane. Pytasz o tematykę bloga. Otóż sama jeszcze nie wiem. Tak jak pisałam wcześniej, mam mętlik w głowie i za dużo spraw mnie rozprasza. Na razie nastawiłam się na sprawy kulinarne, ale za pewne na tym sie nie skończy. Muszę tylko jeszcze jakoś ogarnąć co i jak to funkcjonuje. Na razie wklepałam kilka fotek, z małym opisem, ale bez komentarza, bo nie potrafię się skupić. Muszę mieć luzy i spokój a o to teraz trudno. Tym bardziej że z tyłu głowy coś siedzi i czeka na telefon z wyspy, że w razie draki, będę musiała być w pogotowiu. Wiecie, strasznie nie chce mi sie tam lecieć, wolałabym milion razy, żeby synowa z dziećmi przyleciała do mnie. Tz, do siebie, bo przecież mieszkanie na parterze na nich czeka. Mogłaby przylecieć chociaż na miesiąc lub dwa, mnie byłoby łatwiej, a tam czuję się odcięta od świata:( Jolu, no to początki dobre, przystojniaki jutro przyjdą, może wspólnie wypijecie jakąś kawusię a może i kieliszeczek, by im się lepiej pracowało i nie zostawili za sobą bałaganu a starali się jak dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calinessa, tak myślę że na Twoim miejscu odłożyłabym egzamin przynajmniej o miesiąc. Po to byś trochę okrzepła, spojrzała z dystansu i podeszła do następnego z prawdziwym spokojem. Teraz masz niewielkie przerwy miedzy jednym egzaminem a drugim a to zbyt duży stres za stresem i nie masz kiedy się zresetować. Myślę, że całą sprawę zepsuła Ci ta nieszczęsna stłuczka:( Gdyby nie to, to czułabyś się już o wiele pewniej, przecież masz za sobą strasznie dużo godzin z jazdy. Wiesz, jeśli coś tam w tym blogu będzie się nadawało dla ludzkich oczu, to zapewne dam linka, ale póki co to dopiero jestem w pampersach:D Sakura dlaczego zlikwidowałaś stopkę ? według mnie była świetna,szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdżi hm cholera teraz to mi dałaś do myślenia bo ja ją widzę cały czas:) i dziękuję. Mniej więcej takie mam podejście właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję ,że właśnie odebrałam maszynę do soków:D Wow, ale jest wielka, nawet nie wiedziałam że taka duża będzie a mówiłam sobie że chce małą :D taka właśnie przyszła http://www.slimtex.pl/ROZNE/41268_AE3465/1.jpg Muszę jeszcze dziś wypróbować jaki dobry soczek z niej poleci :D Sakura, dzięki, teraz ja też ją widzę i ...nie zmieniaj jej:D Kiedy ją przeczytałam po raz pierwszy, pomyślałam że do mnie też pasuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sakura_
Pewnie pyszny ten sok będzie, chociażby ze względu na to, że wypłynie z takiej eleganckiej maszynki. Wygląda super. Co do stopki to pasuje chyba każdemu, komu nie zależy na sympatii wszystkich wokół:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
cześć Sakura 🌻 a ja myślę że tym z drugiej grupy też trzeba dać szansę. Pewnie są tacy którzy nie mogą powiedzieć że Ciebie lubią. Ale to wcale nie znaczy że mają coś przeciwko Tobie. Może po prostu jeszcze Ciebie nie zdążyli poznać albo nie wyrobili sobie zdania. Albo czekają aż Ty pierwsza ich polubisz. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć saam;) wiesz, Ci, którzy należą do drugiej grupy to już zdanie mają wyrobione. Oczywiście większość nawet nie chciała mnie bliżej poznać, więc tym bardziej o jakiejkolwiek szansie nie ma mowy:) jeśli piszesz o sobie to cóż...kwiatek darowany/przesłany kobiecie jest raczej oznaką sympatii, czy źle mi się wydaje? Ja na wstępie lubię każdego, a późniejsze moje doświadczenia z daną osobą weryfikują, czy tak pozostanie czy nie:) a dlaczego ktoś nie mógłby powiedzieć że lubi? Ja tę stopkę interpretuję sobie tak, że zwyczajnie nie każdy musi mnie lubić, a opiniami Tych drugich się nie przejmuję bardzo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Sakutra :) Ferdzi mozliwe że tak będzie, a dzisiaj po sobie posprzatali więc nie jest źle , na dodatek już Techniczki z administracji sprawdziły ich co zrobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi :) ta fajna maszynka to tylko do soków się nadaje czy jeszcze coś potrafi? Myślę że ołówek to by się dało z jej pomocą zatemperować :D ale piłować pazurki stanowczo odradzam :p Pytałaś wcześniej o płot a ja chyba nie odpowiedziałem choć pamiętam że zacząłem pisać. Nie pamiętam któreej firmy preparat impregnatujacy zakupiłem bo oglądałem wszystkie w dwoch dużych marketach. Wiem że wybrałem jeden z tańszych bo to przecież tylko płot. Na dodatek wiekowy i raczej trzeba myśleć o wymianie a nie o odnawianiu. Ale w tym roku wiedząc że nie dam rady postanowiłem odświeżyć. Kiedyś impregnaty były wodniste i strasznie chlapało przy malowaniu. Ten jest w formie żelu albo jak kto woli tężejącej galaretki. Kolor to palisander czyli dość ciemny brąz. Pięć litów kosztowało ok 50 zł. Natomiast daszki słupków i daszki na murku pod sztachetkami malowałem ciemnoczerwonym chlorokauczukiem. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pogody to chyba mamy wszyscy taki upał że nie idzie wysiedzieć nawet paru minut na słońcu :( Wyszlam tylko z domu popłacic rachunki z domu mam tylko przejść przez ulicę i jestem na miejscu a przyszlam cała zlana potem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam, jeśli się nie wali jeszcze to szkoda kasę wydawać na nowy, tym bardziej, że teraz świeżo odnowiony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×