Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Gość gość
dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt ,nic nie pozostalo tylko powiedziec Dobranoc ,sama z soba nie bede gadala ,bo to by swiadczylo ,ze cos ze mna nie teges :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) o Ja już swoją pańszczyznę odrobiłam :) Daa :)widać że dobrą wypłate miałaś, po humorku poznać ;):D o Meri pozdrawia wszystkich:) jest rozczarowana bo taki kawał drogi jechała a skierowanie do szpitala będzie podobno dopiero w poniedziałek:-O wróciła do domu i jeszcze raz będzie jechała do Wrocka w poniedziałek. o Saam :) to Ty jeszcze się pędzlujesz kremem do golenia? ;) ja swojego M dawno pianką nauczyłam choć się burzył z początku :D po prostu kupowałam pianke a nie krem i teraz się dziwi jak mógł się kiedyś pędzlem bawić. o Olivier :) wiem, wiem, górskie widoczki zapierają dech, to coś nie do opisania, to trzeba samemu zobaczyć :)taka potęga przyrody z gór bije...tylko uważaj tam bo z górki można na pazurki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Już jestem na nogach, bo czekam na kuriera do A . Niby ma przyjechać między 7 a 9 ale kto go tam wie, lepiej by mnie nie zastał w łóżku:D Wczoraj musiałam pojeździć po sklepach, by przygotować wysyłkę dla młodych, mam nadzieję że kupiłam wszystko co chcieli i takie jak chcieli. Wybaczcie, teraz będę mniej Was zanudzać, ale jakoś jednak wciąż do siebie dojść nie mogę. Dziś znów muszę do lekarza:O Nie za bardzo chcę tu pisać o swoich dolegliwościach, w końcu to nie poradnik medyczny :D Cieszę się bardzo że Daa, nadal w weselnym nastroju, oby tak było zawsze👄 Calinessa, tak myślę, czy też nie zacząć kupować pianki, może też się przestawi bezboleśnie. Krem to przecież już taki przeżytek:D , wybacz Saam, świat idzie z postępem, więc może i Ty spróbuj nowego ? Saam, tak myślę o gipsowaniu i o ile samo gipsowanie nie jest takie trudne, to jednak szlifowanie jest trudne i bardzo męczące. Pamiętaj o masce przeciwpyłowej. Piszę o tym nie dlatego żeby dawać wskazówki, tylko wiem że nie założenie maski grozi anginą albo jeszcze czymś gorszym, ( na przykładzie mojego syna) Kolor kamienista plaża, widziałam tylko w kompie, ale jak na moje oko, bardzo przyjemny jest. Myślę, że będzie pasował super. Przykro mi, że Maribell, niepotrzebnie się fatygowała, ale w naszej służbie zdrowia to nic nowego. Jedynie jak przywiezie Cię karetka to jest szansa że łóżko dostajesz od razu, choć nie zawsze. Olivier znów przebywa w pięknym miejscu i trochę mu zazdraszczam tych kursów po kraju i nie tylko. Ciągnie mnie w te piękne okolice, co rok sobie obiecuję że w tym roku już nie w Pieniny tylko Izery, albo chociaż w Karkonosze. Teraz jednak muszę przemyśleć czy dałabym radę tak się forsować na szlakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imieniny obchodzą: Jan, Mieczysława, Onufry oraz Antoni, Antonina, Bazylides, Bernard, Bolesław, Celestyna, Czesław, Czesława, Cyryn, Cyryna, Gwido, Gwidon, Janina, Jarogniew, Jarogniewa, Kacper, Kasper, Kazimierz, Leon, Leona, Mieczysław, Nabor, Nabur, Narcyz, Nazariusz, Nazary, Olimpiusz, Placyd, Przybyrad, Stefan, Tadea, Władysław, Władysława , Włodzimierz, Wyszemir, Zygmunt Nagromadziło się solenizantów w dniu dzisiejszym wyjątkowo wielu. Wszystkim składam najserdeczniejsze życzenia🌼 Przysłowie: „Gdy czerwiec chłodem i wodą szafuje, to zwykle rok cały popsuje”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietypowe święta: Święto Biura Ochrony Rządu Dzień Stylisty Paznokci Światowy Dzień Sprzeciwu wobec Pracy Dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to mi przypomniało że wypadałoby od czasu do czasu zrobić sobie ładne paznokcie:D Niestety, ładne paznokcie mam tylko jesienią i zimą :D Od wiosny do jesieni, są raczej krótko cięte, by nie przydarzyła im się jakaś niefortunna przygoda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na temat rządu ani jego ochrony raczej pisać nie będę, choć syn mojej kumpeli tam pracuje, ciekawe czy wie o tym święcie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Światowy Dzień Sprzeciwu wobec Pracy Dzieci Myślę że tu chodzi o inną pracę niż posprzątanie swojego pokoju, czy wyniesienie śmieci. Też jestem za tym by dzieci miały dobre dzieciństwo a nie były wykorzystywane do ciężkiej pracy zarobkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że już wystarczy :D o resztę pewnie zadba Zuzanna. U mnie pewnie znów jak wczoraj będzie upalny dzień. W pokoju mam spuszczone rolety i chłodek ale czy to na dziś wystarczy? Przydałby się deszczyk, moje rośliny ledwo wegetują. Jednak nie narzekam, synowa zerwała już sporo truskawek,kiedy mnie nie było, ziemniaki i pomidory pięknie kwitną, tylko ogórki i pietruszka jakieś takie marne. Ale widać że malin będzie sporo, borówka też ma dużo zawiązanych owocków, aronia to na bank będzie miała dużo owoców. Nie narzekam więc, bo źle nie jest. No dobra, nie zanudzam Was już, tyle napisałam że aż sama się śmieję:D Przecież tego nikt nie będzie czytał :D A "szarik" zaraz wpadnie i napisze coś "miłego" :P:P Wszystkich Was bardzo gorąco pozdrawiam i życzę pięknego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pachnące weekendem DZIEŃ DOBRY! :) l cześć Ferdzi 🌻 l hej Gość 🌻 l Ferdzi ;) przeczytałem wszystko i wszędzie zajrzałem, ........ znaczy prawie wszędzie bo pokrzywę i zieloną odpusciłem, kawa zupełnie mnie usatysfakcjonowała. Maseczki nabylem dawno temu ale jeszcze nie rozpakowane ze zbiorczego. Jutro będzie okazja to zrobić bo szlifowania będzie dużo. Wczoraj prace się nie posunęły bo się okazało że wyłacznik oświetlenia nie może zostać na dawnym miejscu. Zachodu bylo sporo z przenosinami Za to wczoraj zakupilem lustro i chyba się przyjęło. Tym razem jest nie wypasione i w miarę tanie. Podobnie jak płytki ma faliste brzegi. Trzeba go tylko zamontować w ścianie. l Dzisiaj trochę zaspalem bo wyłączyli mi prąd w budziku i się rozstroił. Dlaczego nie zadziałał drugi nie zdążyłem ustalić bo musiałem sie śpieszyć :D ale do pracy zdążyłem na czas.[akurat dziś miałem być trochę wcześniej) Jednak pozostałem tak jak budzik jakiś rozstrojony na resztę dnia. l Udanego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w BORze nikogo nie znam. Ale czasem chodzę do boru. Na paznokciach zbytnio się nie znam jednak zauważam te zadbane i upiększone. Swoje stylzuję przycinając najkrócej aby nie nosić zbędnego obciążenia które na gapę chciałoby podróżować. Natomiast o pracy dzieci mogę już więcej powiedzieć. Rodzice mieli gospodarstwo rolne więc trzeba było pomagać. Pewnie wartość tej pomocy była niewielka ale z pozycji dziecka było to utrapieniem. Zwłaszcza latem: sianokosy, żniwa czy później wykopki. Trudno było zrozumieć dlaczego jedne dzieci mają wakacje, kolonie i zawsze wolny czas a inne nie. Narzekalem wtedy na swój los ale oczywiście nie było tak źle. A od obowiązków w czasie roku szkolnego można się było wybronić koniecznością nauki. Zwlaszcza że starszy brat wolał popracować niż rozwiązywać zadania z matematyki :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o U mnie burza za burzą, takie jakieś spokojne te burze bez wiatru, krótkotrwałe i jest ciepło. Chwilowo już słoneczko przygrzewa ale na horyzoncie następne ciemne chmury. o Ferdzi :) ja też prawie wszystko przeczytałam bo z pominięciem kawy gdyż mnie zupełnie nie kręci. Chociaż obejrzeć obejrzałam czym to kawosze napędzają sobie smaku ;) fajnie, że Twoja harówka nie poszła na marne i jakieś plony się zapowiadają. Powiedz mi czy Ty czymś ochraniałaś swoje pomidory by nie dostały zarazy(brązowienie)? o Saam :) nie psuj sobie dnia przed zachodem słońca;) chciałam napisac odwrotność powiedzenia ,, nie chwal dnia przed zachodem słońca,, i okazuje się, że to nie takie łatwe:D Kurcze listonosz idzie...tymczasem miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Weselny nastroj prysl jak banka mydlana .Jest mi dzis niedobrze ,nie moge 'dojsc',we łbie mi sie kreci ,żoladek dokucza bo zjadlam zimny twarozek i zimny kawalek papryki .Pije teraz kawe i albo mi sie polepszy ,albo popieprzy . Gpscie jada ,do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dostalam powera:-) .Zadzwonil brat z Gdanska ,ktory odebral swojego szwagra z Walcza powracajacego z z zagranicy ,ze zajada do mnie na kawe .Wiec zadzwonilam do meza aby kupil drozdzowki i nie wiedzialam w co rece wlozyc :-).Trzeba bylo szybko ogarnac chalupe :-) i tak sie spieszylam ,ze jest mi jeszcze gorzej ,a ich jeszcze cnie ma .Lyknelam moja 'niebieska'i czekam . Cal ,wyplata byla znacznie okrojona ,bo klienci chca miec robote szybko wykonana ,a z zaplata zwlekaja ,mamy takich kilku . Serce mi wali niczym mlot pneumatyczny ,o ja glupia ,przeciez to tylko dwoch chlopow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Daa :) mogłaś chociaż ten zimny twarożek i papryke popijać ciepłą herbatką. A w ogóle to jakie Ty herbaty pijasz do jedzenia? i czy twarożki są wskazane przy Twoich dolegliwościach? Przy ,,chłopach,, powinno serce walić jak młot :P inaczej to nie chłopy:D Ja na śniadanie zjadłam kawał sernika(to też jak twarożek ;)) i sporo truskawek w naturalnej postaci. Musiałam dzisiaj robić za fryzjerkę a czułam, że nie mam natchnienia do tego😭dobrze, że M ma wijące się włosy to jakoś nie widać niedociągnięć i nadinterpretacji :D Teraz biorę się za własne paznokcie, dzisiaj będą białe. Pewnie jutro będę zmywać bo jednak najlepiej czuję się w różowych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz dojezdzaja .Pije slaba czarna herbate z cytryna (od czasu szpitala ,gdzie mi podano obca krew :-) ) Nie powinnam jesc zimnych rzeczy prosto z lodowki ,wiem o tym ,szczegolnie twarozkow .Ja moje weselne paznokcie juz musialam zmyc ,bo lakie sie zmywal .Juz ida ,zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i juz po gosciach .Posilili sie ,odpoczeli godzinke i dalej w droge . Byla z nimi rowniez niewiasta ,corka szwagra mojego brata . Teraz trzeba przygotowac postny obiad ,a na 16;00 znow do lekarza . U mnie sie chmurzy ,bedzie padac . Cal ,a Twoj M nie ma czasem dzis imienin ? Ferdzi pewnie znow pracuje na ogrodzie ,taki typ ,nie potrafi odpoczywac albo podobal jej sie fikolek ,co Ferdzi ? Saam ,po remoncie korytarza cos jeszcze zostalo do remontu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Celinko 🌻 może tak : staraj sie naprawić dzień nim słońce zajdzie. l hej Danusiu 🌻 na ten rok to chyba ostatnia poważna robota w domu. Ale mniejsze robótki zawsze się znajdą. l Ja już robię hyc w weekend. Trzeba zrobić zakupy a potem do roboty. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daa niepotrzebnie pościsz bo dziś Uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego i biskupi udzielili wiernym dyspensy , w moim kościele ogłaszano ten fakt w niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×