Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

DZiewczyna traktuje mnie jak brata ;(

Polecane posty

Gość gość

A więc jestem z moją dziewczyną od 2013 wakacji poznaliśmy się przez internet okazało się że ona mieszka 300 km od mnie ale o tym pozniej .Po pewnym czasie spotkaliśmy się na początku nic nie poczułem ale gdy usiedliśmy na ławce i zobaczyłem jej piękne brązowe oczka jakoś w sercu mnie rozpaliło.Na początku nie mogliśmy odnazleć tematu ale jakoś sie udało ,poszliśmy na spacer i itd było po pewnym czasie była kłótnia że ona nic nie czujee potem udało się jakoś i czułą coś na nowo .Rok temu w sylwestra ona powiedziała że zostawia mnie bo nic nie czuje .Potem pisaliśmy ,pisaliśmy i doszło do spotkania i pocałowaliśmy się i powiedziała mi że znowu coś do mnie czuje i od tego czasu było dobrze a nawet bardzo dobrze usmiech.gif kupiłem nawet na to spotkanie jej pierścionek i ucieszyła się.4 stycznia 2015 roku było jescze wszsytko okej mówiła ze Kocha mnie ale nie będzie jej bo idzie z rodzicami do wujka więc okej .Gdy nastepnego dnia było coś dziwnego z nią się stało wredna się zrobiła dla wszystkich .I z nią tego dnia się pokłócilem nie wiem już nawet o co ale o jakieś drobnostki i wieczorem pwiedziała mi że nie czuje nic do mnie ,ale jej zależy na mnie i czuje jak bym był jej bratem .Hello ale coś nie gra smutas.gif Nie jestem złym chłopakiem mowiłą że jestem wyjątkowym ,kochającym najlepszym chłopakiem .Zawsze ją wspierałem i pomagałem w wszystkim .Bardzo mi na niej zależy ciągle o nią walcze i nie poddaje sie pomimo tego że onna mnie odpycha smutas.gif ale to boli przez pół dnia płakalem nie żebym był pi**ą czy coś ale Ona jest moim największym skarbem i wyszystkim co miałem smutas.gif Kocham Ją bardzo mocno smutas.gif ja nie chce żeby mnie trakowała jako brata tylko Chłopaka Ludzie pomoCY !! nie wiem co ja już mam robić ..nie wytrzymuje już ;( ;( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierdzisz tak glosno,ze sasiodom dziecko placze. Fuuuu! : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba jej nie pociagasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×