Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jezu jak on mnie denerwuje!

Polecane posty

Gość gość

nie znamy sie długo, ale rozmowy przebiegają sympatycznie. odzywa sie do mnie na wieczór, kiedy ja juz szykuje sie do spania i praktycznie jestem tak zmęczona, ze mi sie wszystkiego odechciewa a szczególnie rozmowy z kimkolwiek. od kiedy tak robi przestałam pisać do niego za dnia, mimo ze cały czas jest dostępny. jest dostępny ale nie pisze do mnie. z tego co rozmawiamy (zazwyczaj co drugi, trzeci dzień wieczorami) ustalilam ze jest graczem, gra w jakas gre, siedzi po nocach i ogląda filmy itd. chodzi spac o 3:00, 2:00. mam mega mieszane uczucia, bo naprawdę jest przystojny, uczy się podobnego kierunku, no i jest sympatyczny, tylko mam wrażenie, że nieśmiały, ze nie umie znaleźć tematu do rozmowy niekiedy. co byście zrobily?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisal mi nazwe, ale nie pamiętam. w każdym razie sygnalizowalam mu ze chciałabym utrzymywać z nim lepszy kontakt, ze mógłby częściej ze mna rozmawiać. byly święta, bylo sporo wolnego i nic, tez co drugi trzeci dzień. a ja powiedziałam sobie basta, koniec. ja zagadywac nie bede, bo wychodzę na desperstke. za każdym razem to on do mnie pisze, za każdym razem wieczorem, późno( 00:00/01:00). nie chce myśleć co będzie jak powróci wszystko do normalnego biegu, bez wolnego. wcześniej przed świętami bylo różnie raz 3 dni pod rząd gadaliśmy, potem tydzień przerwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×