Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kinga34

Prezent na chrzciny dla dziecka

Polecane posty

Wybieram się niedługo na chrzciny dziecka przyjaciółki, nie jestem chrzestną, ale prezent jak najbardziej wypada dać. I właśnie tu powstaje problem, bo nie bardzo wiem co. Zapytałam wprost przyjaciółkę to usłyszałam, że nieważne co, byleby było na pamiątkę, może być jakaś drobnostka. Gdyby to była dziewczyna, to kupiłabym coś z biżuterii, kiedyś by na pewno jej się przydało, ale jest to chłopiec i ciężko mu coś takiego kupić. Ktoś może był ostatnio w podobnej sytuacji i wie co mogę kupić chłopcu na chrzciny ? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinga34, a Ty kiedy planujesz dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze mate edukacyjna, lezaczek, luk do wozka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luk? Bagażowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Land Rover Freelander II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ani mata, ani leżaczek to nie pamiątka. Modne są te srebrne łyżeczki czy smoczki z grawerem, pamiątka na całe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio chrzciłam swoje dziecko i naprawdę dostało masę różnych prezentów. ale myślę, że jednym z nich, bardziej wyróżniających był prezent od siostry męża, taki kryształ z drzewkiem i serduszkami oraz napisem ‘Na pamiątkę chrztu - 12/11/2014’ , postawiliśmy na parapecie w pokoju dziecka i na pewno będzie stało przez kilka kolejnych lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a byłaś zadowolona z tego prezentu, masz może jakieś zdjęcia jak to wygląda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
https://www.krysztaly3d.pl/img/produkt/drzewko_milosci_na_prezent_dla_dziewczyny_600x600.jpg mniej więcej tak to wyglądało, my mamy biało-szary pokój dziecka, to się ładnie wpasowało. ale ogólnie to jestem zadowolona z takiego prezentu, bo zostanie dziecku na pamiątkę. fajne jest to, że ma wygrawerowany napis z jakiej to okazji, kiedy i od kogo. mogę też jeszcze dodać, że właśnie do samego wykonania nie mam zastrzeżeń, wszystko wygląda tak jak na zdjęciu, do którego link masz u góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja myślę, że ta statuetka to całkiem fajny pomysł, bo moda za kilka lat się zmieni i to co kupisz dziecku teraz, to jak będzie większe na pewno mu się nie spodoba. Natomiast jak mu coś kupisz na rteraz to zaraz z tego wyrośnie. A taka statuetka na pewno zostanie na pamiątkę na długie lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo modne są pamiątkowe łyżeczki, grzechotki, smoczki wykonane ze srebra. Ale też ramki na zdjęcia, obrazki z aniołem stróżem, czy innym wizerunkiem. Można też zrobić dedykację z życzeniami, więc będzie to prawdziwa pamiątka. To z takich poważniejszych rzeczy, a może zabawka karuzela http://www.pasazhandlowy.eu/pl/p/Karuzela-z-pozytywka-v21031/4001 ? Ja właśnie taką kupiłam jako pamiątkę na chrzciny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może jakaś pamiątka z imieniem dziecka, sporo firm ma teraz opcje personalizowania obrazków, kocyków, zabawek. To fajny i oryginalny prezent, który będzie pamiątką na całe życie:) Ja ostatnio kupiłam takiego zajączka z imieniem : http://www.caramella.pl/dla_dziecka/produkty_haftowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

bardzo ważne jest, aby pamiętać, że jest to prezent dla malucha a nie jego rodziców i pozostała mu pamiątka kiedy podrośnie. Świetnie sprawdzą się złote medaliki i biżuteria z grawerem. Do tego koniecznie kartka z okazji pamiątki chrztu, którą później będzie się przyjemnie czytało. Tego rodzaju kartki można kupić na Wydawnictwodr, ponieważ są naprawdę piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja polecam pamiatki z Pluszowej Pracowni zamawiane na ich facebooku. Prześlicznie wykonana pamiatka za niewialką cene, realizacja expresowa. Rodzice dziecka bardzo sie z niej ucieszyli i teraz zdobi sciane ich małej Kasi nad łóżeczkiem! Polecam z calego serca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostanie rodzicem chrzestnym to ogromne wyróżnienie, gratulacje:). Myślę, że odpowiednim podarunkiem będzie aniołek na kryształowej podstawie lub srebrna ikona z Matką Boską. Dobrym pomysłem może być też pięknie wydana biblia dla dzieci, wybór pamiątek z okazji Chrztu Świętego jest naprawdę duży, zastanów się może co sama chciałabyś otrzymać dla swojej pociechy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wyszukaniu tematu, też wypowiem się w temacie "ikona na chrzest"

Piszę o tym bo znalazłam takie wyjątkowe na tej stronie:

artdeco.sklep.pl/k503,3-ikony-swietych-ikony-polskie-recznie-pisane-malowane.html

Uważam że można je wręczać z różnych okazji, a na pewno w takich jak chrzest czy choćby teraz na Święta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×