Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GrażynkaGrażyna

NIE POLECAM FIRMY DesignLogo.pl

Polecane posty

Witajcie. Nie polecam wyżej wymienionej w temacie firmy. Chciałam wykupić u nich pełny pakiet usług, między innymi zlecić projekt loga mojego sklepu. Czekałam 5 dni na odpowiedź mailową, po czym zadzwoniłam i się dowiedziałam, że niby nie mają mojej wiadomości u siebie. Na koniec dnia, kiedy wysłałam ponownego maila, czy wykonają dla mnie pracę, czy mam szukać innej firmy, dostałam odpowiedź, cytuję: Witam, proszę szukać dalej. Pozdrawiam, Kamil Zawadzki JEZU!!!!!CO ZA SZCZYT CHAMSTWA!!!!!!! Na rzęsach bym stanęła, by walczyć o każdego klienta a tutaj takie traktowanie mnie spotkało. Czy ktoś miał z tą firmą doczynienia? Ktoś miał podobną sytuację, czy tylko na mnie niby trafiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpisałaś jakąś umowe? Pewnie nie. Spytałaś o logo i po kilku dniach ponownie czy juz zrobili? Naprawde sie spodziewałas że będa pracowali za darmo nie mając umowy? Odesłali Cię z wkitkiem, cóż mieli do tego prawo. Nie ma przecież obowiązku przyjmowania każdego zlecenia. Nie rozumiem o co masz pretensje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi użytkowniku! Oczekiwałam tylko odpowiedźi na wysłanego przeze mnie maila z ich strony. Obawiałam się, czy na pewno moja wiadomość do nich doszła.Z uwagi na nowy rok, myślałam, ze nie odzywają się, bo dopinają 2014? bo mają dużo pracy itd itp? Starałam się być wyrozumiała, ale w momencie, kiedy mnie totalnie olano co mam sobie myśleć? Co do zapłaty, najpierw miała być zaliczka, po wykonaniu ich pracy - reszta dopłata, ale niestety oni mi nie dali tego zrobić. A no dlaczego? Bo nawet nie raczyli na mojego maila odpowiedzieć cokolwiek, napisać jak ma dalej wyglądać postępowanie w sprawie mojego zamówienia! ZERO!ZERO!ZERO. Czy naprawdę nie mam niby o co się denerwować i dziwić? Chyba "gość" nie masz racji ani w 1%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam, że przez tydzień chciało Ci się tym martwić i stresować. Nie lepiej wykorzystać tę energię na coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej, jasne, że lepiej, ale otwieram firmę z dotacji. Mam jeszcze sporo czasu na wykorzystanie pieniędzy, które dostałam, dlatego też trochę tego czasu było, wiadomo teraz się kończy, ale koniec roku i nowy rok to zrozumiałe, ze większość firm zapracowana inwentaryzacją, rozliczeniami itp. Mieli super ofertę - zaznaczam, ze wcale nie tanią, bo nie na tym mi zależało. Sporo funduszy na to mam przeznaczone i zależało mi na super projekcie z projektem wizytówek, ulotek itp. Mogli zarobić na moim zamówieniu sporo kasy. Dajesz komuś kasę na tace a on gardzi! DZIADY!!! TYLE MOGĘ POWIEDZIEĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo jest firm które podchodzi olewacko do potencjalnego klienta, zakladając że pewnie chce ich oszukać, nie zapłacić, wykorzystać, że jakby mu zależało to by pod drzwiami warował ale jak maila wysyła to mamy to w du/pie itd itp przywyknij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Logo od 200zł jest śmiesznie tanie. Jeśli chcesz rzeczywiście mieć "super projekt", to licz się z wydaniem ładnych kilku-kilkudziesięciu tysięcy na taki całościowy projekt. Projekty podobnej jakości możesz zakupić od studentów na Allegro oraz od większości małych firm oferujących takie usługi. Zamiast psuć sobie nerwy projektantami, nie odpowiadającymi na maile, poszukałbym lepszej oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym wzięła takie zlecenie widać nie zależy im na klientach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prędzej czy później im się to czkawką odbije. Raz tak potraktowani klienci, już nie wrócą, a może nawet odradzą innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×