Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

justyna287

Wsuniece penisa do pochwy na 3 do 5 cm

Polecane posty

błona boli mnie z prawej strony lekko gdy sie poruszam mysle ze zostala tylko lekko naderwana poniewaz mam ja bardzo rozciagnieta i przy takiej ilosci krwi jak 3 male krople mysle ze nie zostala przerwana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna, skoro błona została przerwana, a Twój facet ma "inteligentne" plemniki, to może któryś się przecisną...kiedy masz mieć okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość9999
pewna jestem a taki mądry jak autorka tego tematu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz... każdy dzień się liczy ;) a ty tygodniami operujesz. W każdym razie zaraz po okresie jest jeden dzień niepłodny, a potem dni płodne jak strzelił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam różnie kiedyś miałam 25 różnie 30 różnie co 40 ostatnio miałam co 50 teraz miałam ostatnio 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dziewczyno lepiej leć po tą antykoncepcję do gina bo z takimi cyklami to w życiu nie będziesz wiedzieć kiedy masz dni płodne dopóki się one nie unormują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gospodarz sam miewa okres i stad ta wiedza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadawałam idiotyczne pytania jednak teraz dzieki wam mysle ze nie jestem w ciazy przepraszam za klopot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zabezpieczylam sie bo to nie mial byc sex mialo byc tak jak w temacie i tak bylo a wystraszyłam sie przez ta krew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie gościu, byłem wzorowym uczniem na tzw nauczkach przedmałżeńskich ;) ale z tak nieregularnym okresem to kalendarzyki można sobie o kant potłuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja nie rozumiem:O) wkładać aby włożyć.... a gdzie cała esencja seksu i pożądania i orgazmów kosmicznych?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gospodarz no jak to przy pierwszym razie...są wzloty i upadki:) Justa, zrób test za dwa tyg i się dowiesz:) Dobra, na mnie czas...bywajcie do później:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosz k****, jezeli wlozenie penisa do pochwy nie jest seksem, to ja jestem tez dziewica. pieszczoty to pocalunki, kasania, glaskania, drapanie, dmuchanie, ssanie innych czesci ciala niz genitalia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodz kotka to cie rozdziewicze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odkąd ktoś kiedyś napisał że wkładanie coś w coś to są w sumie ćwiczenia gimnastyczne, to ja już nic nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie był finał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja prdl, wy naprawdę łyknęliście to prowo :O Przecież te historyjki pojawiają się tu na forum regularnie od lat, w nieznacznie zmienionych wariantach :P ech, pelikany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×