Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co się ze mną dzieje?

Polecane posty

Gość gość

Nie wiem czemu ale od jakiegoś tygodnia przestaje mi zależeć na dziewczynie... jesteśmy ze sobą pół roku, były jakieś drobne kłótnie itd. ale ostatnio raczej spokój, tyle że nie łączy nas żadna bliskość fizyczna, nie ma seksu w żadnej formie bo ona uważa że to za wcześnie, nie spędzamy ze sobą nocy raczej żyjemy osobno to przez to się wypaliłem? czy po prostu to przejściowe i mi przejdzie? Nie mam innej i jakoś ochoty poznawać inną straciłem również ochotę na seks z nią mimo iż go jeszcze nie było. Poza tym jakoś przestała mi się podobać tak bardzo jak kiedyś. Ja i ona mamy po 28 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może po prostu chciałeś dziubnąć i zmęczyło Cie to czekanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie poczekać mogę dalej nie mam problemu z tym ale jakoś tak mi zobojętniała ona... sam nie wiem z jakiej przyczyny. Z innymi miałem seks po tygodniu góra po miesiącu to fakt i czułem się przy nich lepiej/pewniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeniwa
współczuję Ci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś już tak miałem ale dopiero jak się rozstałem z kobietą... nie chciałem nikogo znać nie miałem chęci na seks zanim doszedłem do siebie minęły miesiące, tyle że teraz niby jestem w związku i podobnie się czuję i dotyczy to jej, oczywiście wcześniej tak nie było zależało mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×