Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zelss

specjalistyczny sklep rehabilitacyjny

Polecane posty

Gość gość
Ja też kupowałam w www.sklepmedycznyortomedica.pl i polecam ten sklep. Jakiś czas temu wypożyczyliśmy od nich łóżko dla osoby leżącej w bardzo atrakcyjnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sSebastian
Profesjonalny sprzęt medyczny można kupić na http://medicalonline.pl, to platforma B2B, przez którą można wysłać zapytania ofertowe i wybrać najlepszą ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do specjalistycznego wyposażenia gabinetu laryngologicznego, narzędzia i aparaturę kupiłem w firmie www.audiologia.eu solidna jakość i bezpieczeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeszukaj ofertę http://aero-med.pl/ . Posiadają niezwykle szeroką ofertę a co najważniejsze sprzęt można również wypożyczyć - niezła wygoda, co? Ich oferta może się okazać bardzo pomocna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry sklepem ze sprzętem rehabilitacyjno ortopedycznym jest www.ortobionik.pl Sama zakupiłam od nich kilka produktów gdy dochodziłam do siebie po wypadku. Mają niezłe ceny i szeroką ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze zaopatrzony sklep medyczny znajdziemy w www.sklepmedycznyortomedica.pl. Ja tam kupiłam kilka rzeczy dla taty, który był po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam z oferty sklepu www.ortobionik.pl. Oprócz sprzedaży sprzętu oferują także wynajem. Sprzęt jest wykonany bardzo starannie i byłam zadowolona z niego przez cały okres rehabilitacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irena

Ja wszystko czego potrzebowałam znalazłam na mdh.pl. Firma jest bardzo profesjonalna, sprzęt wysokiej jakości, nie mogę się do niczego przyczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula

Jak sklep ze sprzętem medycznym i rehabilitacyjnym, to tylko mdh.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Dzisiaj nawet w przypadku sprzętu medycznego bardzo duża liczba osób stawia na sklepy internetowe, więc te stacjonarne jakąś wielką popularnością się nie cieszą. Sam zamawiam głównie w internecie na https://mediplus.pl/, bo można sporo zaoszczędzić i jest to po prostu wygodniejsze. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walijskakondrata

Kule ortopedyczne i ortezę po złamaniu najtaniej znalazłam w  www.sklepmedycznywroclaw.pl sprzet certyfikowany i sprawdzony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od siebie polecam szukać wyposażenia w sklepach medycznych w sieci. Ceny bywają o wiele korzystniejsze niż w sklepach stacjonarnych  - szczegółnie jeśli robimy większe zamówienie. W tym przypadku możemy liczyć na dodatkowe zniżki w sklepie. Polecam porównać sobie najlepiej ceny w kilku miejscach. 

Od siebie sugeruję zajrzeć do Sklep Meringer:

https://sklep.meringer.pl/

Sklep oferuje kompleksowe wyposażenie gabinetów lekarskich i pielęgniarskich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłam odnowić temat, bo osobiście słyszałam że istnieje wiele różnych rodzajów kuli ortopedycznych...
Niektórym potrzebne są szczególnie te łokciowe!
Teraz nawet robią takie kolorowe 😉 
Właśnie takie znajdziecie po wpisaniu w wyszukiwarce "artdeco kule łokciowe"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×