Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AZ08

Zdrada

Polecane posty

Gość AZ08

Czy istnieją związki w których partnerzy się nie zdradzają? Czytając to forum, a przeważnie dział erotyczny jestem zszokowany ilością osób które zdradzają, żyją bo żyją, nie darzą drugiej osoby uczuciem. Idą do łóżka dla własnej korzyści, a przecież chodzi o to żeby pierw zadowolić drugą osobę. Czy istnieją osoby będące w związku 15, 20, 25 lat które nie zdradziły partnera? Jeśli tak to proszę o podanie stażu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AZ08
I tu się mylisz bo jestem w związku ponad 5 lat, mam 23 lata, partnerka 20 lat, dbamy o swoje potrzeby i uczucie i nawet mi na myśl nie przychodzi zdrada. Nawet za innymi się nie oglądam dziewczynami jak idę sam czy z chłopakami bo wiem że już swoją wybrankę mam. A chłopakiem jestem normalnym, studiuje, trenuje sporty walki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 lat to przedszkole a nie staż....każdy zdradza jak nie fizycznie to mentalnie, Inną sprawą jestvto że jest to forum erotyczne i samo zboczeńcy tutaj są, więc to nie jest miarodajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AZ08
Może i przedszkole ale niektórzy roku nie wytrzymują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no juz nie gadajcie chlopakowi ze 5 lat to nic :o ja wiem w porownaniu ze zlotymi godami to faktycznie nic, ale wiele par w ciagu 5 lat zalicza chodzenie ze soba, zareczyny, slub i rozwod, wiec... 5 lat to wcale nie tak malo, a 5 lat w szczesliwym zwiazku to naprawde fajna sprawa :) powodzenia dla lojalnych partnerow :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z partnerem 4 lata i nie wyobrażam sobie zdrady. Jesteśmy dla siebie,przyjemności zaznajemy pomiędz sobą w'łóżku. Seks z kimś innym nie wchodzi w'grę krukjoasia90@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jesteśmy razem ponad 10lat i jakoś wciąż nie mamy checi na zdradę :) Za innymi facetami sie oglądam, mój facet za ładnymi dziewczynami pewnie też :) Ale za dużo mamy do stracenia, żeby ryzykowac jakieś skoki bok- to raz. dwa- wciaż dbamy o siebie i mentalnie i fizycznie więc po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×