Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Dlaczego ludzie oglądają telewizje? Dla mnie to bezsens.

Polecane posty

Nie ma czegoś takiego, czego by nie było w internecie, a byłoby tylko w tv, w dodatku internet ma taką przewagę nad telewizją, że nie ma narzuconej ramówki w przeciwienstwie do tv i mozna ogladać co sie chce kiedy sie chce. Serwisy informacyjne w tv oferuja tylko stronniczą jednostronną propagande i informacje pojawiają sie w nich z opóźnieniem w stosunku do internetu. Niektórzy o zgrozo mają właczony telewizor ot tak, żeby "coś grało", a tego już kompletnie nie rozumiem, nie wiem jak można czerpać przyjemnośc z przypadkowej telewizyjnej kakofonii, np. dźwięków filmu z lektorem, zamiast np. z muzyki. W moim domu telewizor jest włączony przez rodziców po to, żeby coś grało cały dzień i strasznie mnie to denerwuje.:-o Mi telewizja kojaży sie z biernością, ot ludzie ogladają co im pokażą, narzucą w ramówce, troche jak dziecko z downem siedzące z głupią miną i zabawiane przez infantylną opiekunke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam szatanistka w metalowym swiecie slychac? Wiesz ze nic do ciebie nie mam? Ciagle slucham metalliki utwor the four horsemen przeciez to jeden z najlepszych kawalkow jakie slyszalem... Sluchalem dzisiaj jeszcze megadeth najnowszego albumu ale nuda jak chuj xD ostatni utwor mial niezly poczatek hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle jest ciekawych programów...a ty nie masz co oglądać? Nie rób z siebie głupiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tyle jest ciekawych programów...a ty nie masz co oglądać? Nie rób z siebie głupiej. " Przeczytaj jeszcze raz mój post ze zrozumieniem. Po co komu telewizja, skoro jest internet, i telewizja z nim przegrywa w każdym aspekcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie ogladam telewizji, bo wole posluchac muzyki i poczytac ksiazki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie wspollokator k***a codziennie wieczorem schodzi na dol ogladac w telewizji filmy ktore juz widzial k***a xD ja j***e j****y prymityw XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po to, że czasami milej jest usiąść wygodnie z partnerem, rodziną czy chociażby psem i obejrzeć dobry film czy interesujący program. Czy obejrzeć coś dla głupiej rozrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym w tej chwili większość ludzi ma kablówkę, na kilkaset kanałów zawsze wpadnie się na coś interesującego, czasami na filmy o których wcześniej nie miało się pojęcia czy na programy dokumentalne których na necie po prostu nie ma, a ciekawiej jest usłyszeć komentarze eksperta niż przeczytać wikipedię tak jak ty to robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"po to, że czasami milej jest usiąść wygodnie z partnerem, rodziną czy chociażby psem i obejrzeć dobry film czy interesujący program Czy obejrzeć coś dla głupiej rozrywki. " W internecie tez można obejrzeć dobry film, a telewizja narzuca ramówkę - nie obejrzysz czegoś kiedy chcesz, tylko wtedy kiedy telewizja zdecyduje sie to wyemitować. Zero wyboru, bierny odbiór. Nie podoba mi sie to. Nie mogłabym siedzieć przed tv, nie wytrzymałabym 5 minut. Nie rozumiem co ludzie widzą w oglądaniu telewizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez do mnie to ostatnio trafilo XD. Co pare lat wlacza wladce pierscieni. Co roku leci kevin sam w domu. Co swieta serial sami swoi. Sylwester z tvnem i polsatem. Oczywiscie kazdy polaczek oglada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy zainteresowalem sie metalem, i odkrywam nowych artystów, to zamiast siedziec w internecie czytam ksiazki :). Dzisiaj z godzine czytalem wiedzmina krew elfow xD. Lubie fantasy bardzo. Jak skoncze wiedzmina, to biore sie za wladce pierscieni, bylem dzisiaj w ksiegarni angielskiej, na pol strony nie rozumialem dwoch slow, jakies heed i cos tam jeszcze, ale chyba wole ksiazki po polsku, chyba ze sobie kiedys kupie cos innego niz fantasy, ksiazke na temat jakiejs interesujacej tematyki, to wtedy bede po angielsku nak****al xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz pilota, jak ci się nic nie podoba to wyłącz i poszukaj czegoś na necie. Warto czasem sprawdzić co jest w telewizji, a nóż będzie coś ciekawego (na kilkaset programów ZAWSZE coś jest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po co w ogole podchodzic do telewizora skoro czytanie ksiazek, nawet glupie siedzenie na kafe jest ciekawsze od pstrykaniach po kanalach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaska ty nuz denerwujesz tymi tematami !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oho, plebs ktory codziennie oglada telewizje, programy typu tvn, you can dance, mam talent, co roku te same filmy, tvn 24 oburzyl sie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, świnko, takich nie oglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie co? Discovery i animal planet? Czasami na cyfra + leci cos ciekawego, ale to tylko jak babcia u mnie byla to do niej przychozdilem i z nia ogladalismy jakis film i rozmawialismy :). Kanalow muzycznych tez nie oplaca sie ogladac, leci prawie to samo co w radiu, czasami cos dobrego puszcza, ale dzisiaj mamy youtube i spotify, wiec po co w ogole ogladac kanaly muzyczne? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tellemaniak
Dla nie których to relaks, gapienie się w TV. Ja lubię dobre kino, i filmy dokumentalne i filmy przyrodnicze i tak po tygodniu zapominam co i jak ale ogląda się fajnie. http://mieszkamsobie.pl/telewizja-i-internet/ Obecnie wszystko jest w sieci i praktycznie można żyć bez kablówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×