Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paula 93

Kremy do twarzy :)

Polecane posty

Gość gość
redermic kupuję regularnie, chyba 7 czy 8 tubkę kończę, i często bywa właśnie tak, że tubka jest lekko wgnieciona; plastikowe się nie odkształcają, a tę widać wystarczy przy przekładaniu czy transporcie zagnieść, i kartonik przed tym nie chroni... redermic C ma tak samo, taka sama tubka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mogę polecić kremy z allinside.pl ;) Bardzo dobrze działają ;) Jedne z lepszych, a na pewno najlepsze w swojej cenie. Kosztują grosze, jedyny minus to przymus czekania do przesyłkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) Dzięki za info w sprawie tego Redermic R. :) Trochę wraca mi humor. Jeśli to taka delikatna tubka to może rzeczywiście nawet przy pakowaniu ktoś ja zgniótł. Pozwól, że skorzystam z Twojego doświadczenia z tym kremem. Wiem już, że stosując retinol trzeba uważać na słońce ??? ;) a przede wszystkim stosować krem ochronny czyli z filtrem. ??? Czy możesz mi napisać jaką Ty stosujesz ochronę? No i proszę kilka słów jak działa na Twoją buźkę. Chyba dobrze skoro już 8 tubka? Ja się wbiłam w lata, ale stosowałam kremy po 4 dni w roku... albo wcale. Wieczny trądzik i obawa że krem jeszcze pogorszy. :( Teraz może już o ratunek za późno, ale i tak chcę spróbować. Pod oczy kremik z Ziajii. A reszta retinolem ;) Miewam jeszcze wypryski. Na nosie rozszerzone pory. Przebarwienia od słońca lub leków. No i na kościach policzkowych pękające naczynka może po pilingach gruboziarnistych. /diagnoza moja nie kosmetyczki ;) / Dlatego doszłam do wniosku, że potrzebne jest coś mocniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy krem jaki kiedykolwiek stosowalam, kupilam na stronie Biodermic. Moja kolezanka, która jest kosmetyczką doradzila mi wlasnie ten z kwasem hialuronowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam kremiki Ziai i AA, fajnie się wchłaniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam dermike od paru miechow, jest dobra chociaz myslalam, ze bedzie lepsza za taką cene...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już całkowicie przerzuciłam się na olej arganowy mokosh. Czasem w okresie zimowym do kremu nawilżającego dodaje kilka kropli arganu. Jakoś przeraziłam się jak zaczęłam sprawdzać składy kremów w necie i stwierdziłam że muszę znaleźć coś naturalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem wierna Biodermic od jakis 3 miesiecy bo stan skóry sie niesamowicie poprawil ;) wiec innych kremow nie potrzebuje testować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze to dobrać odpowiedni krem do naszej ceny, najlepiej i na dzień i na noc stosować, dwa różne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a cenowo jak wychodzi bb z eveline vs azjatyckie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cenowo eveline jest tańszy, ale jakościowo nie ma żadnego porównania... zresztą jak ma być, skoro pod względem składu eveline to nie jest żaden krem BB, w porównaniu właśnie do azajatyckich,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow, te kosmetyki z allinside.pl wychodzą za jakieś totalne grosze :O Chyba muszę spróbować, bo te rzeczy z drogerii to w wielu przypadkach jawne naciąganie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do jakich azjatyckich konkretnie ? wg mnie eveline jest calkiem ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie wole w drogeriach kupowac kosmetyki, poluje na promocje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam kremy firmy ATW BeautyLab, używam także balsamów, szczególnie polecam wyszczuplający do masażu, kosmetyki są dostepne na stronie producenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosuję ujędrniający Upgrade Sensilis i bardzo mi się podoba :) nie uczula, skóra wygląda bardzo ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam kremy przeróżnych już marek tańszych i droższych i muszę powiedzieć, że na kremie nie warto oszczędzać. Na kremy z tej półki co AA, Ziaja nawet nie patrzę, bo nie ma siły, że krem za 10 - 20zł faktycznie będzie działał tak jak opisują. Zawartość składników odżywczych w tych kremach jest znikoma, spójrzcie kiedyś na skład. Lepszy krem musi być po prostu droższy. Teraz zanim kupię jakikolwiek krem to najpierw czytam jego skład. Przerzuciłam się na naturalne kosmetyki więc tym bardziej jest to dla mnie ważne. I tak dziewczyny uwierzcie mi, jeśli jest napisane na opakowaniu tłustymi literami, że krem jest z kwasem hialuronowym, to jeden może zawierać go 2%, a inny 20% i nadal wierzycie, że nie będzie między nimi różnicy? Nie mówię tu już o sztucznych konserwantach, barwnikach etc. Ja jako, że kupuje teraz kosmetyki naturalne to mogę polecić Wam kremy marek Logona, Lavera, jeśli macie więcej kasy to Heliotrop czy Tautropfen są z górnej półki. Ja zaopatruje się w tym sklepie https://www.bezpestki.pl/ i naprawdę polecam. Jest super! Zresztą jak wejdziecie to same zobaczycie, a ceny do tego spoko. Mają też super program promocyjny, że jak założysz konto i polecisz sklep znajomym to oni dostają 10% rabatu na zakupy, a Ty 5zł gratis, nie super? Przez to kupuję taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie popełniaj podstawowych błędów! Sprawdź jak dobrze zadbać o swoją twarz. Poradnik pielęgnacji cery. Odpowiedz na 5 krótkich pytań a otrzymasz na maila porady kosmetyczne dostosowane do potrzeb Twojej skóry. Zapraszam. http://www.ankietka.pl/ankieta/176148/poradnik-pielegnacji-cery.html Ankieta potrwa 1-3 min. Udział w ankiecie i porady są BEZPŁATNE., wypełnij są właśnie TERAZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również używam tylko naturalnych kosmetyków. Stawiam na te z górnej półki bo chcę, by efekty nie kończyły się na wierzchniej warstwie i trwały tylko tyle czasu ile stosujemy krem. Lepiej postawić na droższy działający i odżywiający głębsze warstwy skóry przez co efekt utrzymuje się dłużej. Osobiście polecam Aminocare wolę wersję fragrance free lub też ostatnio Aminocare Reverse z kwasem hialuronowym, olejem arganowym. Czyste dobro dla naszej skóry  Poszukajcie na blogach, sporo dziewczyn już go testowało. Póki co mało znana marka w Polsce ale warta wypróbowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również jestem fanką kosmetyków naturalnych, zaczęłam patrzeć na ich skład już jakiś czas temu :) Mam cerę bardzo problematyczną, tłustą. W kwestii makijażu również stawiam na naturalne produkty, ostatnio zaczęłam używać podkładów mineralnych Amilie (dla zainteresowanych www.amilie.pl) i stan mojej cery wyraźnie się poprawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle produktu mozna tera kupic w polsce trzeba sie speszyc bo za komuny tego nie bylo 333 www.youtube.com/watch?v=_3Ml9TpYjcU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś jeszcze bardzo młoda, więc nie polecam Ci stosowania kremów przeciwzmrszczkowych ani ujędrniających. Najlepiej sama przejrzyj sobie ofertę jaką mają różne drogerie cz sklepy. Ja sama zamawiam często kosmetyki z i-styl.pl, może tam też coś znajdziesz a jak nie to najbezpieczniej będzie wybrać się do apteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie kremy nawilżające polecacie? Ja używam kremy argan, makadamia, marula z Bielendy właśnie nawilżającego i bardzo go lubię. Ładnie wygładza i zostawia nawilżoną skórę, używam go pod makijaż, szybko się wchlania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od niedawna używam St. Legiere, naprawde super. Chciałam nawilżyć skorę i troche ujędrnić. Efekty, przerosły moje najśmnielsze oczekiwania. Juz po kilku stosowaniach kurze łapki zaczęły zanikać a skóra wydaje się być bardziej promienna. Moge polecić. A do tego napreawde pięknie zapakowane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosuję Vichy Idealia od pół roku i jest to uważam najlepszy krem, jaki dotąd miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia_elb
Pamiętajcie o tym, aby używać tylko naturalnych produktów. Większość produktów dostępnych w drogeriach i aptekach to kosmetyki, które zawierają chemiczne składniki. Chemia szkodzi nie tylko naszej skórze, ale również naszemu zdrowiu. Ja polecam produkty marki Organic Series, stuprocentowo naturalne. W ofercie mają przeróżne kremy do twarzy, każdy znajdzie coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×