Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość taki sobie

Czy kobiety z małymi piersiami mogą chodzić bez stanika? cd

Polecane posty

Gość gość
Bezczelny. Poszlabym na impreze bez stanika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy kobiety to chyba wszystkie się nie znacie na żartach.Czasami lubimy was denerwować :) . Jeśli to ty miałaś to zdjęcie piersi zrobione z taką karteczką to twój facet jest niezłym zgrywusem że nazwał twoje piersi kochanymi maleństwami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja w zamian juz zażartowałam z jego interesu. I juz po tym trochę zrozumiał i mnie juz przeprosił jednak chce mu pokazać ze nawet z małymi piersiami bd dobrze wyglądać w bluzce przeswitujacej. Jest bardzo zazdrosny i na przyklad uwielbia moje nogi i chciałby żebym tylko w jego obecności chodziła w krótkich spodenkach, bo nie chce by ktoś inny mnie taka oglądał czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby to sie nie znaja na żartach,poza tym jak mając nawet spore,śliczne piersi pomyśleć że są małe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jakby nie było to w ciągu 6 miesięcy bardzo mi urosły od tabletek antykoncepcyjnych (żeby nie było to zaczęłam je brać ze wzgledu na cerę i unormowania złagodzenia cyklu) Urosły mi o cale dwa rozmiary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec zaloz krótkie spodenki i bluzke bez stanika i idz sie dobrze bawic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość24
Ile on ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet jak nie jesteś typem imprezowiczki to wyskok do klubu na imprezę w ostrym stroju dobrze wam zrobi - tobie na poprawę samopoczucia i samooceny a jemu na docenienie twoich walorów - jak zobaczy jak działają na innych. Takie coś: http://www.dailymotion.com/video/x1l8se_brunette-girl-down-blouse_redband na początek możesz coś narzucić na wierzch, a jak się rozkręcisz to zaprezentuj się śmiało i odważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość24
Widac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość24
Rozumiem draznienie sie,ale tu chyba go ponioslo i to grubo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latem poskutkował ten sposób z tylkiem Była podobna sytuacja, wiec pożyczyłam od koleżanki takie bardzo krótkie spodenki, ze aż było go trochę widać i przeszłam się trochę po mieście (malo było ludzi) potem poszłam z nim na spotkanie, gdy na mnie spojrzał to widzialam jak kipi zazdrość w jego oczach i od tej pory nie ma żadnych uwag do tyleczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jest to raz na rok i tylko w takich okolicznościach to nie. Zwłaszcza ze on sam lubi jak ja jm zazdrosna, wiec nie robi mi wyrzutów kiedy on jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biore Jeanine, czuje się po nich bardzo dobrze :) Wyregulowal mi się cykl, krwawienie nie jest juz tak obfite, nie trwa juz tak dlugo i nie odczuwam juz bólów menstruacyjnych, co prawda przytyłam 4 kg ale to nie wszystkie kobiety tyja o ile wiem a jeśli juz to mniej gdzies 1/2 kg :) no a ja miałam na tyle szczęście ze wiekszosci przytyłam w cyckach potem w biodrach, i nie widać właściwie ze przytyłam :) no i jeszcze cera mi się bardzo poprawiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze kolejne 4kg i byloby super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedź, tak sie zapytałem na przyszłość, w tej chwili nie potrzebuję ich, z okresem nie mam problemów. Co do cycków to wiem, że często potrafią zrobić większe i jędrniejsze, ale czy na wszystkie kobiety to tak działa to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimny dran
Ja tez chodze bez stanika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1235
Maly problem, duze hallo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie ze włóż ta prześwitującą bluzkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość18 :) tym tematem tez się znudziłaś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość18
Nie znudzilam sie, ale musze się uczuć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość24
A czego sie uczysz, bo ostatnio mi nie odpowiedzialas? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×