Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Palcówka u dziewic

Polecane posty

Gość gość

Można czy nie? Niechcę sobie przerwać błony a chce spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko z palca możesz strzelać ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati11
Mogę cię w tym wyręczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filemon

jednym palcem można delikatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mruu

A nawet dwoma 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Był niedawno ten temat,dwoma to już można błonę przebić,chyba że bardzo delikatnie,ale czy to wtedy ma sens?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blank
Dnia 24.01.2020 o 13:58, Gość Gość napisał:

Był niedawno ten temat,dwoma to już można błonę przebić,chyba że bardzo delikatnie,ale czy to wtedy ma sens?

 

Jednym, dwoma czy trzema to nie istotne. Wazne jest zeby nie za gleboko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andy

Pierwsze poważne pieszczoty z moją partnerką polegały na robieniu jej palcówki. Ona była wtedy dziewicą. Z czasem pieściłem ją tam palcem tak intensywnie, że doszło do rozdziewiczenia. Przyznaję, że to nas zaskoczyło. Byłem zakłopotany ale potem poczułem ulgę, że już po wszystkim. Ja byłem prawiczkiem i miałem wielką tremę przed rozdziewiczeniem jej poprzez stosunek.  Gdy później odbywałem z nią mój pierwszy w życiu stosunek, przeszkody już nie było. Całe szczęście, gdyż z powodu nadmiernych emocji, miałem słabą erekcję. Byłem zdenerwowany gdyż przecież po raz pierwszy w życiu wyjąłem przy dziewczynie swojego przyjaciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
22 minuty temu, Gość Andy napisał:

Pierwsze poważne pieszczoty z moją partnerką polegały na robieniu jej palcówki. Ona była wtedy dziewicą. Z czasem pieściłem ją tam palcem tak intensywnie, że doszło do rozdziewiczenia. Przyznaję, że to nas zaskoczyło. Byłem zakłopotany ale potem poczułem ulgę, że już po wszystkim. Ja byłem prawiczkiem i miałem wielką tremę przed rozdziewiczeniem jej poprzez stosunek.  Gdy później odbywałem z nią mój pierwszy w życiu stosunek, przeszkody już nie było. Całe szczęście, gdyż z powodu nadmiernych emocji, miałem słabą erekcję. Byłem zdenerwowany gdyż przecież po raz pierwszy w życiu wyjąłem przy dziewczynie swojego przyjaciela.

Potwierdzam,że tak się może zdarzyć, przy delikatniejszych pieszczotach nic się nie stało,ale też szczególnej rozkoszy z tego nie było. No a jak hamulce puściły to chłopak przerwał mi błonę palcami.Pewnie gdyby nie ta sytuacja to jeszcze jakiś czas nie zdecydowałabym się na pierwszy stosunek, a tak to jakoś łatwiej i szybciej poszło.Plusem tego niewątpliwie był orgazm przy pierwszym razie, co pewnie nie miało by miejsca, gdyby przebił mi wtedy błonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blank

Czy wy naprawde rozdziewiczacie dziewczyny palcami? Ja do tego uzywam mojego czlonka, a palcami tylko podniecam dziewczyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
2 godziny temu, Gość blank napisał:

Czy wy naprawde rozdziewiczacie dziewczyny palcami? Ja do tego uzywam mojego czlonka, a palcami tylko podniecam dziewczyne.

To  nie było specjalnie, ale tak się zdarzyło, a skoro w temacie jest pytanie czy można, to odpowiedzi opisałam mój przypadek, gdzie doszło do przerwania błony przy zwykłej palcówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxx
4 minuty temu, Gość Ona napisał:

To  nie było specjalnie, ale tak się zdarzyło, a skoro w temacie jest pytanie czy można, to odpowiedzi opisałam mój przypadek, gdzie doszło do przerwania błony przy zwykłej palcówce.

Pierwszy raz i orgazm, no no no imponujesz mi 😉  Nie jesteś w potrzebie? Chętnie posłużę ci pomocą 😘  😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sobie ją sama przebiłam miałam jakies 16 lat 😄 Tylko nie przebiłam palcami a przedmiotem serio haha teraz sie z tego smieje ale wtedy wlasnie przebilam ja sama 😄😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski
Przed chwilą, Piwonia28 napisał:

Ja tez sobie ją sama przebiłam miałam jakies 16 lat 😄 Tylko nie przebiłam palcami a przedmiotem serio haha teraz sie z tego smieje ale wtedy wlasnie przebilam ja sama 😄😄

 Napiszesz czym? Ciekawość mnie zżera 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski
1 minutę temu, Piwonia28 napisał:

hahaha nie napisze 😄 moja tajemnica zabiorę do grobu 😄

 Niech zgadnę markerem albo dezodorantem ? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blank
9 minut temu, Piwonia28 napisał:

hahaha nie napisze 😄 moja tajemnica zabiorę do grobu 😄

Jaka to przyjemnosc "przedmiotem"? Nie lepiej bylo w normalny sposob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mialam wtedy 16 lat haha wibratora nie miałam a palcami się tez dawało radę ale w normalny sposob jakos jeszcze nie chciałam dopiero jak mialam 18 lat bo trzymałam dla swojego wymarzonego :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia

Ja moj pierwszy raz to normalniei to z facetem doswiadczonym i to dwa razy starszym ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość asia napisał:

Ja moj pierwszy raz to normalniei to z facetem doswiadczonym i to dwa razy starszym ode mnie.

Ja też z facetem, mężem starszej siostry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Ja też z facetem, mężem starszej siostry.

I co, bylas zadowolona? U mnie bylo super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość asia napisał:

I co, bylas zadowolona? U mnie bylo super.

No pewnie, wiedział jak mi dogodzić, wytrenował się na siostrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia
4 minuty temu, Gość gość napisał:

No pewnie, wiedział jak mi dogodzić, wytrenował się na siostrze.

Bylo w gumce czy bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość asia napisał:

Bylo w gumce czy bez?

Oczywiście że bez gumki, powiedział że jak jestem cnotką to za pierwszym razem w ciążę nie zajdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Oczywiście że bez gumki, powiedział że jak jestem cnotką to za pierwszym razem w ciążę nie zajdę

Cnotka tez moze zajsc w ciaze.To mialas szczescie. Ja wybralem taki termin ze to bylo niemozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość asia napisał:

Cnotka tez moze zajsc w ciaze.To mialas szczescie. Ja wybralem taki termin ze to bylo niemozliwe.

Teraz to ja to wiem ale jak miałam 15 lat co ja mogłam wiedzieć o seksie, a Ty co wpadłaś z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia
16 minut temu, Gość gość napisał:

Teraz to ja to wiem ale jak miałam 15 lat co ja mogłam wiedzieć o seksie, a Ty co wpadłaś z nim?

Nie,napisalam ze wybralam odpowiedni termin. Policzylam dokladnie kiedy moge bez gumki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×