Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mimio

kolega podrywa a jest zajety

Polecane posty

Gość mimio

Kolegua nie przyznawal sie ze ma dziewczyne, cos ze mna chyba krecil w koncu przyznal sie ze jest w zwiazku, lecz potem stwierdzil ze nie wie czy bedzie kochac ta dziewczyne, co o tej sytuacjii sadzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że chce p*****ać na boku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimio
To nie ten typ faceta, mowi ze jego gesty sa przyjacielsskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaaa naiwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne każdy tak mówi bo co ma mówić jak zajęty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyobraź sobie, że masz chłopaka i dowiadujesz się, że proponował coś jakiejś twojej koleżance(najlepiej takiej której nie lubisz), mówił, że jest w związku ale nie wie jak to będzie...Co jak ona byłaby lepsza od Ciebie w czymś? Jak byś się czuła? Miejcie trochę kobiecej solidarności też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez taki jestem.Pomimo ze jestem zareczony to jak poznalem super modelke i do tego wpadlem jej w oko to co mialem odpowiedziec jak pytala czy kogos mam? Wiedzialem ze wybzykam ją jak się nie przyznam.Niestety zazdrosny kumpel wypaplał wszystko.Co mu z tego jak ona i tak go nie chciała a do tego ma teraz złamany nos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim867
Kobietki nie bądzcie naiwne , faceci hmm, temat jak rzeka ... w Polsce i za granicą ten sam typ... A myślę tak bo pracowałam też za granicą i doskonale wiem jacy są faceci, czy jest dziewczyna, żona , która czeka za kochającym mężem hmm, przykre to ale prawdziwe niestety, ja akurat miałam przypadki , gdzie ich partnerki również pracowały ze mną a ich mężczyzni nie mieli żadnych skrupułów żeby podrywać mnie , a że mnie nie interesują zajęci faceci to prosto z mostu dałam im to do zrozumienia,ah żałosne aż .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimio
Myslalam ze cos on czuje, ludzie plotkowali nie przeszkadzalo mu to specjalne, pozytywnie reagowal na muj dotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×