Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ciągle uprawiamy seks... czy Wy też tak macie?

Polecane posty

Gość gość

Tak zaczęłam się zastanawiać... :) no nie wiem. Jestem mężatką 2 lata, jesteśmy ze sobą 4 :) To był mój pierwszy poważny facet, jak go poznałam byłam dziewicą, długo czekaliśmy z seksem prawie rok no i jak już zaczęliśmy.,.. na początku myślałam wow oboje byliśmy zafascynowani więc chcieliśmy jak najczęściej, ale nie zawsze mogliśmy bo dopiero po ślubie razem zamieszkaliśmy i... no właśnie. Doszło do tego, że ciągle to robimy :D. On chodzi do pracy na 3 zmiany, czasem jak idzie na 6 rano, budzi mnie o 4:30 przytulasem albo buziakiem, uprawiamy seks, on idzie do pracy, ja idę dalej spać bo chodzę na później, jak wraca z nocki o 6:30 to samo, bardzo często, ogólnie uprawiamy seks codziennie co najmniej raz a przed snem to już zawsze a rano jak mnie dobudzi to też w sumie prawie zawsze :D Wiadomo, że rozmawiamy, wychodzimy razem itd nie moge powiedzieć, że łączy nas tylko seks zbudowaliśmy porządny fundament zanim zaczęliśmy ze sobą sypiać ale teraz to jakaś masakra :D W dodatku zaszłam w ciążę (planowaną bardzo chcieliśmy) i tak się zastanawiamy co będzie jak nadejdzie taki okres, że nie można będzie uprawiać seksu on mówi, że woli o tym teraz nie myśleć :D. Czy to jest noramalne czy jesteśmy jakimiś seksoholikami?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eej to myślę, ze dobrze a nawet bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
długo wymyśla się takie prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego sądzisz, że to prowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7x :) to musi być prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez tak mielismy ... po 7 latach troche sie zmienilo. Praca , dom , obowiazki robia swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie martw się na zapas.poczekaj jeszcze 2 lata, znudzicie się sobą i wam przejdzie...a może nawet szybciej.pojawi się dziecko, będziesz zmęczona i będziecie to robić raz na tydzień - jak dobrze pójdzie.także głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nikt nie napisał, że uprawiają seks 7 razy dziennie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U zakochanych to norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha nic dziwnego normalne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A spod jakich jesteście znaków zodiaku ty i mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd jesteś autorko? zastanawiam się, gdzie ludzie mają taki temperament

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie to samo ja 24 on 23. 9 miesiąc ciąży zaczynamy i temperament nie spada. Wieczorem i rano. Kiedyś tez w dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×