Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ziejąca trombka w uchu

Zespół ziejącej trąbki słuchowej

Polecane posty

Jejku dziekuje za jakiekolwiek namiary!!!! Dala mi Pani nadzieję, że ktoś pomoże chociaż w minimalny sposób 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Profesor Kazimierz Niemczyk mówił że ma kilka technik leczenia ziejącej trąbki słuchowej. Już takie operacje przeprowadzał i pacjentom przechodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo super, że jakiś kontakt. 
U mnie pojawia się głównie w jednym uchu, od momentu jak wstanę … czuję jak przełykam ślinę, że chce się skubana otworzyć i już być otwarta… jak chodzę to się otwiera, jak zaczynam mówić też… zaczęło się 3 tyg temu, przy równoczesnym zapaleniu krtani, które nie przeszło po antybiotykach więc ja tutaj doszukuję się winowajcy. Fakt faktem od 2 -3 lat mam szumy uszne i strzelające trąbki ale to q porównaniu do słyszenia swojego głosu jak się mówi to pikuś. Doszukuję się również przyczyny w ciąży, czytałam, że w stanach wielu kobietom przeszło … czasami nawet zajmowało około 2-3 lat. A czy u Pani po ciąży zmalało trochę? Jak często ma Pani autofonię? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś już korzystał z usług prof. Niemczyka? Czy daktycznie jest w stanie pomóc. Ja zmagam się od czerwca po przebytym covidzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam głównie w jednym uchu, po ciąży jestem już rok. Objawy były w ciąży codziennie a teraz pojawiają się co kilka dni. Czasem raz w tygodniu, ale najczęściej jednak są kilka razy w tyg. No ale to nie codziennie jak w ciąży;) 

 Chyba, że zaczynam brać leki antykoncepcyjne, leki które działają przeciwobrzekowo np polopiryne, sterydy czy na alergie to wtedy codziennie 

2/3 lata zawsze jakas nadzieja. Bo mi psychicznie ciężko z tym żyć. To jest straszne, myślę tylko o tym kiedy się otworzy, a jak już się otworzy to jak mam z kimś rozmawiać to gehenna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×