Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zb

żona nie chce ostrego seksu...

Polecane posty

Gość zb

Po 30 latach małżeństwa mam ochotę na ostry seks z żoną, a ona ciągle upiera się, przy delikatnym i romantycznym. Na nic innego nie chce się zgodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może po prostu nie lubi nie sprawia jej przyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MonikaMoniś jestes pier'dol'niety stary pe'dale:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co wcześniej ci się nie chciało ostego seksu i nagle ci się zachciało ... ? pogadaj z nią o tym otwarcie powiec jej czego od niej oczekujesz albo co ci by sprawiło największą przyjemność. szczerość to podstawa w lóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po trzydziestu latach malzenstwa to ty juz stary dziad jestes i twoje piec minut juz minelo,a ostry seks u ciebie to co oznacza dwa paluszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki taka
MonikaMonis znow toto czytam i rady z doopy jak pisano na innym watku.Ty jestes nienormalna/y!!! hahhahaha.Lepiej milcz bo prdlisz takie kocopoly ze zal czytac i to na wszystkich wątkach. Zalozycielu watku mnie sie zdaje ze po 30 latach malzenstwa na ostry wyrafinowany sex jest ciutke za pozno....Jak zona nie jest do tego przyzwyczajona to w jej oczach staniesz jako zboczeniec:) Nie radze jej do tego zachecac bo moze ci sie niezle oberwac.I bierz jak daje -jak jeszcze daje,bo lepiej romantycznie niz jechac se samemu i miec odciski na dloni :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki to jest ostry sex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z zyletkami w ci//pce :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja znow jestem sama zakochalam sie nieszczesliwie marze o zwiazku w ktorym jest duzo erotyzmu zabawki gadżety bielizna szpilki do lozka... i chce dac to mojej milosci czyli jemu a on odszedl do swojej ex wrocil...nie wiem jak mam mu to powiedziec nie wiem boje sie ze odbierze mnie za ku...e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,,,,,,,,,,,dziś a ja znow jestem sama zakochalam sie nieszczesliwie marze o zwiazku w ktorym jest duzo erotyzmu zabawki gadżety bielizna szpilki do lozka... i chce dac to mojej milosci czyli jemu a on odszedl do swojej ex wrocil...nie wiem jak mam mu to powiedziec nie wiem boje sie ze odbierze mnie za ku...e ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ZAAAAAAAAAAAAAAL!!!! ps.lecz sie na nogi bo na glowe juz za pozno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zb
Ona ogóle jest przewrażliwiona na punkcie dotykania, seksu, erotyki. Mówicie, że za późno, gdybyście znali moja żonę 30 lat temu wtedy to ona dopiero była konserwatywna i przewrażliwiona. Każdy niewłaściwy ruch, gest, był dla niej oznaką szowinizmu i gwałtu. Długo się przekonywała do mnie, do seksu. Więc sądziłem, że po tylu latach ma zaufanie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zb
dodam, że moja żona jest młodsza i bardzo, bardzo atrakcyjna kobieta, szczupła, zadbana, do łóżka zawsze kladzie się w bardzo podniecających koszulach. Ale ja też nie jestem jakimś zaniedbanym dziadem. Nadal pracuję, chodzę na siłownie, dbam o wygląd, nie mam brzucha, staram się zawsze wyglądać bardzo schludnie i estetycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie cieszy Cię seks taki jaki macie teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pozostaje Ci nic innego jak się dostosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to u mnie na odwrot, juz znudzil mnie delikatny sex z mezem, jestesmy 10 lat po slubie, ja mam 31 on 37 lat, i co? ja to bym chciala mocno zaszalec, a on ciagle tak samo, ciagle delikatnie, i nudne to jak cholera, chodze nabuzowana, chcialabym,zeby mocno mnie w********** ale nic z tych rzeczy, czasem mnei ciagnie za wlosy ale na jakas dominacje liczyc z jego strony nie moge beznadzieja, kocham, go ale co bedzie dalej? nie zdradze go, bo go kocham, i nie chce go zranic, wgl zdrada nie wchodzi w gre, wiec bede prowobac rozmawiac itd,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się pytam czy nie wystarcza Ci to co masz? Bo moim zdaniem powinieneś się i tak cieszyć, że Ci nie mówi - boli mnie głowa...Jak to ja spławiam mojego faceta hihi Może chłopi się za dużo filmów na necie naoglądałeś i myślisz, że wszystko będzie tak samo jak w filmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zb
Ogólne jestem zadowolony. Chodzi o to, że moglibyśmy to czasem zrobić bez gry wstępnej, od razu przejść do akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieseksmirdzoncy
Ale rze co to znaczy rze nie hce tsza farelko w lep i masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólne jestem zadowolony. Chodzi o to, że moglibyśmy to czasem zrobić bez gry wstępnej, od razu przejść do akcji. - o k... wa i coś TAKIEGO to dla Ciebie OSTRY seks??? Masakra. Wcale nie dziwie się, że cię zona goni z takim durnym pomysłem.... Zenada. ows\zem czasem to może być fajne, jeśłi kobieta jeast wcześniej rozbyudzona... to ok. Ale tak , ni z gruszki ni z pietruszki, na sucho.... kretynizm do entej potegi... albo to gimbaza prowo pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem żadnym pedałem, tylko kobietą, która lubi ostry sex po prostu!!!! lepiej użytkowniku zajmij się czytaniem gazetki w domu i sapcerami a nie pisaniem na forum o tematach, na który nie masz pojęcia, gościu z 13.01 z godziny 15:52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liobaherto1972fsjmn
MonikaMoniś jestes pier'dol'niety stary pe'dale Jasne http://bp7.org/b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się monika z tobą. sam pewnie jest pedofilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×