Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Oszusci matrymonialni!!!

Polecane posty

Gość gość

Uważajcie kobiety,nikogo ciekawego w Internecie nie poznacie.Tu wszystko oszuści matrymonialni.Po paru dniach od pierwszego spotkania(po 2 mies.korespondencji)wyznał mi miłość,mamił obietnicą wyjazdu za granicę z nim (on tam jest na stałe w UK).Potem chciał pożyczyć pieniądze sto tysięcy myślałam,że złotych a on mówi że euro.To sie załamałam,nie dadzą mi takiego kredytu.Odmowiłam.Przestał tak czesto dzwonić,mniej mailował.Następnie wymyślił ,żebym mu załatwiła papiery że skończył studia to znajdzie lepszą pracę,wtedy mnie ściągnie nie będę musiała tam pracować.I jeszcze studia dla brata,bo brat też chce pracę zmienić nie będzie stale kierowcą bo go juz kręgosłup boli.I to miały byc legalne papiery.Chciał,zebym porozmawiac z moim promotorem na studiach,on zapłaci ile trzeba.Oczywiscie go wyśmiałam i zakończyłam znajomość.Aby tego było mało namawiał mnie na sprzedaż kawalerki po babci,ze on ma mieszkanie.Dobrze,że przejrzałam na oczy w porę.A jaki był przekonywujacy,uczuciowy i w ogóle ideał by się wydawało.Uwazajcie kobiety.Moze któraś z was tez miała jakiejs przeboje z panem z Internetu?Napiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ci sie trafił gnój :),dobrze,ze mu dałaś kopa w d**e:DNie wiedziałam,ze takie gnidy istnieją.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTIGRA
chcialm ostrzec przed oszustem ,grasujacym na 5 portalach - to andrzej o 54 lat z rybnika , jest na twoo, bado, miraxs,pl , filtrak ,ma tez nik ananan 51, saab 1 , mnie oszukal na pieniadze , mily sympatyczny ,jezdzi angielskim autem subaru, oddalamsprawe do sadu. jezeli sa kobiety przez niego oszukane , prosze o kontakt -te, 725519202 tigra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×