Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co zrobić, żeby prezerwatywa pękła?

Polecane posty

Gość gość

Chcę mieć drugie dziecko. Mąż chce poczekać jeszcze kilka lat "chyba,że się trafi". Proszę o nieosądzanie mojego pytania tylko praktyczne odpowiedzi, co zrobić by prezerwatywa pękła, ażeby nie było widać, że było przy niej coś majstrowane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób małe dziurki igłą, nie będzie ich widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będzie ich widać po założeniu ? Kurcze, ale będzie to widoczne na opakowaniu, a jak pęknie i mąż się przyjrzy, zauważy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno, czy wówczas prezerwatywa pęknie, czy seks będzie bez pękniecia prezerwatywy tylko że po prostu przez te mini-dziurki przedostanie się sperma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie daj się bzykać w gumce.Czy mąż całuje cię przez okno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D Mąż dziecka nie chcę, hormonów brać nie mogę. Głupi nie jest, na przerywany się nie zgodzi, na kalendarzyk też nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubierz mu ją i wtedy jak otworzysz opakowanie zrób dziurkę/zaczep pierścionkiem "przypadkiem", tylko celuj w owulację żeby na darmo się takiej misji nie podejmować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załóż tak żeby w zbiorniczku bylo powietrze wtedy powinna pęknąć w trakcie seksu, albo zębami otwórz opakowanie i niechcący zrób dziurkę zębami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejdzie, sam zakłada... Parę razy faktycznie jak się spieszył, to nie przytrzymał zbiorniczka, więc było w nim powietrze, ale nie pękły... Dlatego też zastanawiają mnie te dziurki, bo jakby ich nie było widać i nie pękła by gumka, a mimo to sperma by się dostała...to wówczas opakowania by nie oglądał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rób takie pozycje aby guma mu spadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i jeszcze ten tekst chyba że trafo co ma się trafić ,zielone światło przez przejście dla pieszych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używaj oliwki (np dla dziecie) do smarowania miejsc intymnych...może mąż nie doczytał, że nie należy jej stosować z prezerwatywą i są szanse, że pęknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okej, będę się smarować oliwką:D A powiedzcie mi kobitki, jak zrobię te dziurki to pęknie gumka, czy pop prostu będzie przeciek ? Bo wiecie, jakby był przeciek, to mąż by nic nie podejrzewał, bo by nie zauważył,a jak pęknie to boe się że zacznie opakowanie oglądać, bo on wie, że mam ciśnienie na drugie dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejna co to do pracy mąz ją wysyła bo ma dość zasuwania na księżniczkę to ten leser bachora sobie robi mimo że mąz nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak byś przeczytała to wiedziałabys ze maż chce drugie dziecko, tylko nie teraz, a ja chce dzieci odchowac, do przedszkola posłać i do pracy wrocić, a nie tak, że mi jedno w przedszkolu bedzie a z drugim znowu będę w domu, wiec wyzywaj swoja frystracje gdzie indziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pomyślałaś ,że może nie chce mieć już z tobą dzieci i w głowie może mieć myśl o odejściu ? Gadki typu nie teraz , później to może być wymówka. Zostaniesz wtedy sama z małym dzieckiem. Nie twierdzę , że tak jest , ale nie wiesz co jemu chodzi po głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, on po prostu teraz chce odpocząc od pieluch (tak, on chce odpocząć:) ) i mowi, ze sam ma kilka lat starsze rodzenstwo i tak jes lepiej bo sobie moga pomagać. Tak uważa i to jest jego zdanie, nie widzę sensu o tym tutaj dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzcie mi kobitki, jak zrobię te dziurki to pęknie gumka, czy pop prostu będzie przeciek ? Bo wiecie, jakby był przeciek, to mąż by nic nie podejrzewał, bo by nie zauważył,a jak pęknie to boe się że zacznie opakowanie oglądać, bo on wie, że mam ciśnienie na drugie dziecko...A tu dni płodne już juro!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zawsze dziwi prezerwatywa w stalym zwiazku :O naprawde nie to,ze sie czepiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może skoro nie czuje jeszcze, że chce zostać tatusiem to uszanuj jego decyzje. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież jest już tatusiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ja p*****le przebilam ta gumke i jego sperma wyladowala na mojej twarzy :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko specjalnie dla Ciebie wzięłam prezerwatywe i zrobiłam dwie dziurki na środku igła. Dziurki nie były widoczne(tylko na opakowaniu). Prezerwatywe założyłam sobie na STOPĘ i nie pękła, nie było widać żadnych dziur ! Więc działaj, bo nic nie będzie widać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech cię kolega zapłodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj "Autorko specjalnie dla Ciebie wzięłam prezerwatywe i zrobiłam dwie dziurki na środku igła. Dziurki nie były widoczne(tylko na opakowaniu). Prezerwatywe założyłam sobie na STOPĘ i nie pękła, nie było widać żadnych dziur ! Więc działaj, bo nic nie będzie widać ! " Hahaha dziękuję za eksperyment :D:D Będę działać, mam nadzieję, że za 2 tygodnie test pokaże dwie kreski!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za babsko, na siłę dzieciaka chce mieć mimo że mąż powiedział jasno że za kilka lat:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes naprawde glupia. Jesli uda ci sie zasc w ciaze to miej tez na uwadze to ze moze pozniej tego dziecka nie kochac tak jak pierwszego. Znam kilka takich przypadkow-dokladnie takich samych. albo ty nedziesz lezec w szpitalu i on bedzie mial w d***e zeby cie odwiedzic. Wkoncu znajdzie sobie mlodsza bezdzietna i kopnie cie zad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilka z Ciebie autorko i z całej reszty doradczyń także. Oszukujecie, zachodzicie w ciążę pomimo braku zgody partnera. A potem płacz, że facet zostawił z dwójką dzieci. Mam nadzieję, że Twój mąż odkryje jaką jesteś podstępną szmatą i kopnie Cię w dupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupia sucz, oby mąz się dowiedział że masz wściek macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybaczam Ci te słowa,bo co wysyłasz, wróci do ciebie zwielokrotnione więc sam sobie krzywdę robisz życząc komuś źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×