Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

dobry krem przeciwzmarszczkowy

Polecane posty

Gość gość

Szukam dobrego kremu przeciwzmarszczkowe dla 30 lat piszcie swoje przetestowane kremiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaden krem nie skasuje zmarszczek , moze je nieco splycic, nawilzyc skore, ja kupowalam rozne, bardzo drogie, i tanie, ale stwierdzilam ze najlepsze sa maseczki np, ostatnio kupilam eveline sos maseczka kolagonowa 5w1 widze poprawe, a krem ostatnio kupuje ziajki tani ale skuteczny, kupilam tez serum ,oprocz tego robie piling 2 lub 3 razy w tygodniu a twarz myje plynem miceralnym, moja znajoma na zmarszczki uzywa masc na hemoroidy miala dosc widoczne zmarszczki widze poprawe, namowilam mame aby na noc smarowala sie ta mascia , smierdzi ale warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ważne pytanie do autorki tematu: Kotku masz zmarszczki na pipce czy na buziaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polskie matki to sa na ogol skrzeczace c**y neinawidzace ludzi bo nie wiedza nawet kim chca byc 333 www.youtube.com/watch?v=nlPRhdwZtxQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaden krem nie skasuje zmarszczek bzdura jest taka roslina zywokost kozen idzie sie na bagna lub na rzeke wykopuje i czysci sie gotuje w oleju nazwa pochodzi od zywi kosc bo leczy złamania i skóre oparzenia stłuczenia stawy mozna na alegro kupic za 5 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry krem będzie fajnie napinał skórę i ja wypełniał :) mam upgrade z sensilis i bardzo sobie chwalę - cena nie jest niska, ale efekty są bardzo zadowalające. i nie podrażnił mi skóry, a to mój najczęstszy problem z kremami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że marketing koncernu L'oreal leci na całego, prawda, Aniu005? Myślałaś, że nikt nie zauważy, kto ci płaci za reklamy? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uzywamkremy z Yves Rocher,-richie creme jest super,ale ogolnie nawet te zwykle nawilzajace z tej firmy sprawiaja ze skora jest nawilzona i natluszczona,mam sucha cere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarysiaWolominska
Pani w aptece mi poradziła serię vichy lifta activ i jestem zadowolona. Na początku wzięłam krem na dzień i stosowała go rano i wieczorem, jak się skończył to już kupiłam całą serię, bo fajnie ściągał skórę. W aptece w mieście płaciłam ponad 90 zł, więc taniej z internetu. Jak będziesz chciała go wypróbować to zobacz sobie http://iapteka.pl/product-pol-3389-VICHY-LIFTACTIV-SUPREME-Krem-przeciwzmarszczkowy-na-dzien-dla-cery-normalnej-i-mieszanej-50-ml.html Mi odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży wybór przeciwzmarszczkowych kremów ma Christian Laurent, moja teściowa wiem że ich rzeczy kupuje i tak samo ja zaczęłam tę wersję 45 + sobie nakładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosinska43
Rose Revita 30+ - dobrze nawilża i wygładza, nadaje się pod makijaż. Jak zauważyłyście u siebie dopiero pierwsze oznaki starzenia i nie zmagacie się z głębokimi zmarszczkami to ten kosmetyk powinien się sprawdzić, no i nie kosztuje dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z przeciwzmarszczkowych kremikow stosuje tylko zaufane produkty, które sobie przetestowałam i mi działają http://www.yoskine.com/pl/catalog/line/143/junsei-anti-age/. Stymuluje gen dlugowiecznosci i pobudza jej metabolizm, regenerujac i odmladzajac. No i przede wszystkim niweluje odbarwienia skory. <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eh reklamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a Z Bielendy ktoś używał kremów? ja mam krem na zmarszczki własnie z rzeń szeniem, grzybami shitake, wzorowany na tych azjatyckich kosmetykach. Seria Red Ginseng, w sumie kilka miesięcy używam i wyraźnie widze że moja skóa staję się bardziej jędrna, napięta, zmarszczki wygładzają się. Czyli skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×