Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ktoś odwiedził Haircut Express na Chmielnej?

Polecane posty

Gość gość

Ostatnio przechodziłam obok nowego fryzjera w Warszawie, na Chmielnej. Strzyżenie 25 zł -przynajmniej tak się reklamują na witrynie. Czy ktoś był? Można zaryzykować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasparian10
Ja juz tam byłam! Jestem bardzo zadowolona i cena faktycznie jest 25. Tam tylesamo kosztuje każde cięte. Jest tylko jedno "ale": żeby się skorzystać, trzeba już mieć czyste włosy nawet bez kosmetyków do stylizacji... Wcześniej się strzyglam na Niepodległośći za 55( mam włosy krótkie ). I tu i tam robią to podobnie, a za 30zl różnicy sama głowę umyje =))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam. Dzisiaj :) Całkiem ciekawe. Zastanawiałam się czy zdradzić mojego fryzjera, ale to chyba nie takie wielkie przewinienie. Pani zrobiła tak, jak chciałam. Myślałam też o pasemkach, ale tego nie robią. Proste szybkie strzyżenie i przymodelowanie. W tym są dobrzy. Nie ma się czego obawiać, ja jestem zadowolona. I trochę zostało w portfelu w porównaniu z moim fryzjerem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acelemren1971owenp
Ja juz tam byłam! Jestem bardzo zadowolona i cena faktycznie jest 25. Tam tylesamo kosztuje każde cięte. Jest tylko jedno "ale": żeby się skorzystać, trzeba już mieć czyste włosy nawet bez kosmetyków do stylizacji... Wcześniej się strzyglam na Niepodległośći za 55( mam włosy krótkie ). I tu i tam robią to podobnie, a za 30zl różnicy sama głowę umyje =)) Jasne http://www.daate.eu/d8YR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość projconmaja1974wmsbk
Ja byłam. Dzisiaj Całkiem ciekawe. Zastanawiałam się czy zdradzić mojego fryzjera, ale to chyba nie takie wielkie przewinienie. Pani zrobiła tak, jak chciałam. Myślałam też o pasemkach, ale tego nie robią. Proste szybkie strzyżenie i przymodelowanie. W tym są dobrzy. Nie ma się czego obawiać, ja jestem zadowolona. I trochę zostało w portfelu w porównaniu z moim fryzjerem... Jasne http://sza.bi/fTZa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cenfepabthern1980xyypo
Ja byłam. Dzisiaj Całkiem ciekawe. Zastanawiałam się czy zdradzić mojego fryzjera, ale to chyba nie takie wielkie przewinienie. Pani zrobiła tak, jak chciałam. Myślałam też o pasemkach, ale tego nie robią. Proste szybkie strzyżenie i przymodelowanie. W tym są dobrzy. Nie ma się czego obawiać, ja jestem zadowolona. I trochę zostało w portfelu w porównaniu z moim fryzjerem... Jasne http://m3m.in/tu/dnr9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sulorehepp1974eoptb
Ja byłam. Dzisiaj Całkiem ciekawe. Zastanawiałam się czy zdradzić mojego fryzjera, ale to chyba nie takie wielkie przewinienie. Pani zrobiła tak, jak chciałam. Myślałam też o pasemkach, ale tego nie robią. Proste szybkie strzyżenie i przymodelowanie. W tym są dobrzy. Nie ma się czego obawiać, ja jestem zadowolona. I trochę zostało w portfelu w porównaniu z moim fryzjerem... Jasne http://url.5base.com/fuN2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam wczoraj z chłopakiem dla towarzystwa, bo jeszcze słabo mówi po polsku. Widzieliśmy dziwne opinie, ale zaryzykowaliśmy. Strzyżenie trwało dłużej niż 15 min, ale nie było też jakiejś kolejki po tej 20stej :P . Generalnie myślę, że też kręcone włosy mojego chłopaka, które po wysuszeniu wyglądają na proste, nie są najłatwiejsze w strzyżeniu :P A fryzier był super ;)Rzeczywiście nie mówił jeszcze dobrze po polsku, ale jego koleżanka po fachu była w tej kwestii wsparciem, także nie mam zastrzeżeń. Był bardzo dokładny i profesjonalny. Pytał też czy pasuje już, czy ucho bardziej osłonić itp. także nie ścinał też na chama wedle swojego widzi mi się ;) Tanio i dokładnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimba
Byłam dzisiaj. Szału nie ma. Reklamują się, że tylko 25 zł. za strzyżenie i przemodelowanie włosów oraz żadnych ukrytych kosztów. Otóż są ukryte koszty. Jeśli Pani ruszy suszarką po strzyżeniu dopłaca się 15 zł. 40 zł. za strzyżenie i wysuszenie to w dalszym ciągu nie tak dużo, o ile jest się zadowolonym. A wysuszyć trzeba, bo całe włosy moczą. Ja mam akurat do linii brody i latanie potem po mieście z mokrą głową nie bardzo mi odpowiada. Dopłaciłam więc te 15 zł. za suszenie. Tłumów tam nie ma , bo i usługa taka sobie......Myślę, że na przyszłość pokornie wrócę do mojego fryzjera mimo, że trochę droższy. Jeśli ktoś chce mieć full za 25 zł. warto popatrzeć na grouponie, chyba widziałam za tę kwotę strzyżenie z modelowaniem w Haircut Express. Ale i tak nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie_dla_haicutexpress
Po raz pierwszy w życiu zrezygnowałam z usługi. Poszłam do Haircut Express na Dworcu Gdańskim. Moim oczom ukazała się fryzjerka z tłustymi blond stronkami, która obcinała włosy w tempie 1cm/10 minut. Samo nastawienie pani opisałabym jako "znowu ktoś przyszedł zawracać du*ę". Okropnie! Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piastkolodziej
Miesiac temu odwiedziłam Haircut na Pradze południe. Trafilam na obsluge, która czyba dopiero uczy się fachu. Wytlumaczylam dokładnie o co mi chodzi, a pani obslugujaca i tak zrobila po swojemu. BEZNADZIEJNIE!!!! NIE POLECAM Lepiej jednak zapłacić więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_an
Byłam ok. miesiąc temu na Chmielnej. Nie wyszłam stamtąd od razu tylko dlatego, że miałam już kupiony groupon... Salon jest dosyć brudny i faktycznie panie witają każdego kolejnego klienta krzywym spojrzeniem jakby robiły nam łaskę, że tam pracują. Najgorszy jednak jest fakt, że nie mówią po polsku i baardzo ciężko im cokolwiek wytłumaczyć. Na pewno więcej tam nie wrócę, wolę zapłacić 20zł więcej i wyjść zadowolona i z pewnością, że niczym się nie zaraziłam z brudnych szczotek (które nie są wcale dezynfekowane po każdym kliencie, pomimo odpowiedniego wyposażenia salonu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FRYZJERZY i KOSMETYCZKI
Zapraszamy do polubienia I do korzystania na stronie www.fryzjerzy-kosmetyczki.pl można dodać opinie o salonie , znaleźć kupony rabatowe , zapoznać się z ofertą salonu serwis fryzjerzy i kosmetyczki tu zrzeszamy salony fryzjerskie i kosmetyczne z Całej polski, oprócz dobrych sprawdzonych salonów w naszym serwisie przedstawiamy nowości , trendy ,zdjęcia fryzur ,opinie , kupony rabatowe do 60 % https://www.facebook.com/fryzjerzykosmetyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie polecam! Profesjonalnie, szybko, tanio i dobrze. Strzyżenie bardzo dobrze wykonane. Fryzjerka z dużym doświadczeniem, co widać po wprawie i technice. Serdecznie polecam. Byłam w HAIRCUT EXPRESS Rakowiecka już trzeci raz i zawsze efekt jest taki jak oczekuję. Idźcie sprawdzić to sami. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolak
Byłem wczoraj i nie polecam nikomu, pani która mnie strzygła była średnio sympatyczna, to co robiła z moimi włosami przechodziło ludzkie pojęcie - nie mam wiedzy fryzjerskiej, ale to co ta pani robiła było straszne i miałem wrażenie jakby to był jej pierwszy dzień w pracy. Po skończonym strzyżeniu spytała czy może być odpowiedziałem, że może być na to ona cytuje: "Fryzjer nie lubi jak się tak odpowiada, zapamięta Pan to sobie" PADŁEM jak to usłyszałem, moje włosy wyglądają jak siedem nieszczęść. Nigdy więcej!!! Dodam jeszcze tylko, że jak wszedłem do salonu (był 1 klient i 2 fryzjerki) powiedziałem Dzień dobry to żadna się nie odwróciła i nie odpowiedziała - mogłem już wtedy się wycofać. No cóż włosy odrosną, ale niemiłe doświadczenie pozostanie. NIE POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anngość
Byłam nie polecam ,salon brudny ,pierwszy raz miałam obcinane kręcone włosy na sucho ,lekko tylko psikała wodą same końce ,wycieniowała tylko środek głowy z tyłu ,boków nie ruszyła ,grzywkę obcięła jak dziecku ,prosto nieudolnie .Zero fachu i podejścia ,suszarki nie wzięła do ręki bo po co włosy były suche .Absolutnie nie ,nie ,nie .Nigdy więcej.Obcinała 7-10min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukraiński Obóz pracy ! Zatrudniają dziewczyny z Ukrainy ,którym obiecuję się " gruszki na wierzbie "! Dziewczyny w większości, które są zatrudnione nie mają zielonego pojęcia o wykonywaniu pracy i nie potrafią rozmawiać w języku polskim.A dziewczyny,które znają się na zawodzie to długo tam miejsca nie zajmą. Dziewczyny muszą często pracować po 12 godzin z jednym dniem wolnym , bo właściciel płaci procent bez podstawy (co 1,5 miesiąca) . Nagrywanie wizerunku i rozmowy bez twojej zgody .Dlatego trzeba uważać co się mówi. Wg. właścicieli pracownik jak robi dobrze,to źle i jak źle robi ,to też źle. Pewne Urzędy powinny zainteresować się tym szemranym interesem. Ostrzegam każdego kto tam chce pracować. Nie warto ! mowa o salonie na Zesłańców Syberyjskich, ale pewnie w innych z tej samej sieci jest tak samo. Jak Właściciele chcą robić biznes w Polsce, to najpierw niech nauczą się szacunku do kraju i ludzi,gdzie mogą ten biznes prowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Omijać ! Tak źle nie byłem obcięty nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 3 lat się tam strzygę, początkowo płaciłem 20zl później 25, 30 a do dziś jak krzyknęły mi 40zl... 100% podwyżki? Ostatni raz tam byłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Byłem tam ostatnio włosy + broda 70zł. Włosy śrenio tragedi nie ma lae mogłoby być lepiej. Brodę myślę że robiła pierwszy raz i nikt jej wczesniej tego nie uczył. Za te pieniądze można znaleźć zdecydowanie lepsze oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Byłam na Cynamonowej ,Nowa fryzjerka nie potrafiła się posługiwać ani suszarka ani szczotką do modelowania,nie brała pod uwagę moich zyczeń,nie spytała czy chcę lakier na włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Byłam na Cynamonowej ,Nowa fryzjerka nie potrafiła się posługiwać ani suszarka ani szczotką do modelowania,nie brała pod uwagę moich zyczeń,nie spytała czy chcę lakier na włosy czy nie uważajcie Pani fryzjerka nie byla zbyt sympatyczna, jakby za kare musiała cos zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×