Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Qassa

Polecane posty

Gość gość

Już od jakiegoś czasu jestem użytkownikiem programu Qassa. W programie tym zbierasz punkty, które możesz zamienić później na pieniądze. Zbieraj punkty (tzw Qoins) za: - klikanie w e-maile (reklamy) - robienie zakupów na powiązanych stronach internetowych (dzięki temu dostajesz rabat bo część pieniędzy ci się zwraca, a sklepy te to m.in.: zalando, next, promod, c&a, media markt, empik, sony, plus, play i wiele innych) - granie w bingo i inne gry (w bingo wygrana to od 100 zł w górę) - i wiele więcej! Odwiedź stronę internetową i zarejestruj się, klikając ten link: www.qassa.pl/142625 Na początku myślałam, że to kolejne oszustwo, ale uzbierałam 200 zł i po ok. tygodniu pieniążki były na moim koncie ;) dlatego serdecznie polecam ten portal, dziennie poświęcicie mu z 5 min a zawsze dodatkowe pieniążki wpadną do portfela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami33
Ja w to się bawie od niedawna, ale uważam, ze lepszy jest ten system https://www.paidverts.com/ref/Kasia213 Można o obu systemach poczytać w necie. Oba są wypłacalne, ale na tym drugim szybciej się zarabia i można inwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koaala11
Paidvert jest niezły, potwierdzam. Bardzo dobrze też zarabia się w trafic monsoonie - zostawiam link https://trafficmonsoon.com/?ref=AleksSun - reklamy płatne są kilka razy dziennie, więc warto zaglądać systematycznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami33
Ale to jest praca dla wytrwałych i trochę myślących. Trafficmonsoon i PaidVerts mam na myśli. Poczytajcie o tym, pooglądajcie na youtube i zarejestrujcie się z linków tutaj. Dzięki pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×