Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wasze ulubione sklepy z modą damską

Polecane posty

Bardzo lubię kupować w Sinsay. Mają tak duży wybór ciuszków, w tym głównie te modne i ciekawe fasony, ciuchy eleganckie, takie na co dzień i sportowe. Oprócz tego oferują naprawdę przystępne ceny - udało mi się tam kupić spodnie, bluzę i sukienkę po 20 zł. Zawsze kiedy jestem w pobliżu to go odwiedzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam jeszcze Depare- też jak dla mnie super sklep z modą dla kobietek http://depare.pl/ Takie podobne albo nawet ładniejsze niż z sieciówkowe a jaokść wg mnie lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę ,że warto zerknąć na stronę www.bardzomodna.pl tam jest kilka ciekawych sklepów mody i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na codzień rzeczy to albo fasardi albo toproom.pl. Bardziej wyjściowych nie kupowałam przez internet, ale może się skuszę na ten Quiosque, jak tak zachwalacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania G
Ja zdecydowanie wolę osobiście. Internet bardzo rzadko. Z ulubionych sklepów: Zara, Stradivarius, Mohito, New Look. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaKinga
Quiosque, z sieciówek czasem w Orsay mi się coś spodoba, choć patrzę na skład i jakość, bo nie wszystko jest warte swojej ceny. Ktoś wspomniał o Rabarbar/Bialcon - też mi się niektóre rzeczy podobają. Jako, ze nie lubię chodzić w tym samym co połowa miasta często zaglądam na www.annopolis.com.pl - mają raczej pojedyncze sztuki, a można kupić coś na co dzień i na większe wyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubię Eobuwie, jeśli chodzi o buty. Myślę, że to świetny sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bardzo lubię sklep Depare, piękne sukienki, bluzki, bardzo modne z najlepszych materiałów. Przyjemne do noszenia a nie niebezpieczne dla zdrowia. Tyle się teraz czyta złego o chińskich toksycznych materiałach...tu mam pewnośc że to najlepszej jakościu ubrania www.depare.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dartrzutek
Ja lubie Peek & Cloppenburg, ale jak ostatnio poczytałem na gowork.pl/opinie_czytaj,8943 to nie wiem, czy szybko zrobię tam zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIAAAAAASSS
Ja uwielbiam sklepy zalando, Store Story. To moje dwa ulubione miejsca. W zalando częściej a w Store Story (to polski komis z ciuchami projektantów ale nie tylko) jak szukam perełek <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość23
zakupy robię tak naprawdę wszędzie. zarówno stacjonarnie, jak i przez internet. kiedyś się bałam zamawiać w ciemno, ale teraz wiem, że to proste, a produkt zawsze można wymienić na inny rozmiar czy zwrócić. Mam wiele ulubionych sklepów, zamawiam także na allegro. Ostatni mój zakup, to kożuch zimowy na www.sklep.dorjan.pl, bo teraz przeceny i promocje, także można znaleźć fajne ciuchy taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to sie ubierac i zachowywac jak ta panienka z fimika a facet nigdy nie zdradzi i kazdy sie zakocha bez pamieci 333 www.youtube.com/watch?v=Nrj0DpwIPD4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo czesto latałam po ceneo, allegro itp. ale tu www.fashyou.pl widze ze wszystko maja w jednym miejscu, i fajnie pokazane, bardzo czesto cos wlasnie w pormocji to kupuje przez nich, bo tak bym musiala tez nie wiadomo ile sklepow z osobna przegladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurkur
swietny sklep z modą damską można tam kupić wszystko co ci potrzebne http://www.yosh.pl/ . Zakupy stają się samą przyjemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berbeć123
Mój ulubiony sklep to reserved, ale nie mam za bardzo czasu aby biegać po sklepach. Odkryłam ostatnio super stronę http://kuponiarnia.pl/ skupia ona sklepy rożnych marek. Nie tracimy czasu na szukanie po sieci mamy wszystko w jednym miejscu. A do tego mają super promocje i zniżki. Zamówiłam buty są rewelacyjne i ba za jaką kasę. Koleżanka jak usłyszała to nie wierzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rullka
ja lubię Nico - moje nowe odkrycie. duży sklep ze znanymi markami, wielka hala, okazyjne ceny i można na prawdę od stóp po głowę sie ubrać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelove_com_pl
Mój sklep z najlepszymi kosmetykami w bardzo atrakcyjnych cenach www.morelove.com.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yoginka_młoda
ja lubie zakupy w centrum Factory Annopol. bylam tam calkiem niedawno i szczerze polecam, bo dojazd dzieki drodze S8 jest ekstra, a i wybor ciuchow spory. do tego wiadomo, jak to w outlecie, o wiele nizsze ceny od "normalnych" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciziaQ
W wielu sklepach robiłam już zakupy, ale ostatnim czasu robię najczęściej zakupy w sklepie internetowym www.lejdi-sklep.pl mają bogatą ofertę sukienek na każdą okazję. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×