Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Trampki i inne tego typu buty w zime

Polecane posty

Gość gość
Mimo że troche zimno to moja miłość do trampek nigdy nie ustaje i nadal w nich chodze, czasami bez skarpet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj było już cieplej to jak najbardziej wyjełam moje trampki i założyłam je na gołe stopy :) było mi bardzo wygodnie i ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie mamy ciepłą zimę w tym roku :) Często sobie pozwalam na trampki czy adidasy na gołe stopy i wcale nie marzne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniahhhh
mnie osobiście drażnią takie osoby,może dlatego że ja za taką lekkomyślność przypłaciłabym zdrowiem,nie wyobrażam sobie chodzenie bez skarpet w zimie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałem panią, która w zimny dzień przyjechała samochodem do sklepu w tenisówkach i skarpetkach do kostek. Może jej ciepło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nosicie już trampki albo inne tego typu buty? Pytam bo widziałam dzisiaj dziewczyne która miała trampki i do tego chyba bez skarpetek 😛

no, jak nie ma sniegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie zimą tylko kozaki i to ocieplane 😉 Trampek nie noszę jak temperatura spada poniżej 12 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2021 o 18:29, turquoise napisał:

U mnie zimą tylko kozaki i to ocieplane 😉 Trampek nie noszę jak temperatura spada poniżej 12 stopni.

dwanaście to jeszcze ciepło. No ale przy takiej temperaturze kozaki też mogą być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2021 o 18:29, turquoise napisał:

U mnie zimą tylko kozaki i to ocieplane 😉 Trampek nie noszę jak temperatura spada poniżej 12 stopni.

Dużo zmiennych.  W mieście zimę słabo widać, bo zaraz po opadach wszystko odśnieżone.  Na wsi, gdy dotarcie do krowy, którą trzeba wydoić, oznacza brnięcie przez półmetrowe zaspy, buty wybiera się inne.  Oraz są ludzie co marzną szybciej oraz tacy co marzną wolniej.  Najszybciej marzną stopy, ale kostki i łydki już słabiej.  Więc trampki plus grubsze krótkie skarpetki w zimie działają, nawet kawałek kostki może być odkryty i nie zamarznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.09.2021 o 12:05, agent of Asgard napisał:

Ja mam buty, wyglądające jak trampki, ale są skórzane

Ja mam buty, które są trampkami i są skórzane.  Istnieją takie wynalazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×