Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pragnienie posiadania drugiego dziecka.

Polecane posty

Gość gość

Myślałam, że moja córka będzie jedynaczką. Ciąża była trudna, wcześniej dwa razy poroniłam ( raz już 20 tygodniu chłopca). Nie chciałam znów tego przechodzić. Ale wystarczył jeden raz bez zabezpieczenia po Andrzejkach i zaszłam w ciążę. Oczywiście byliśmy z mężem przerażeni, ale też szczęśliwi, że los zadecydował za nas. Niestety w Boże Narodzenie zaczęłam krwawić, straciłam tę ciążę. Bardzo chciałabym mieć drugie dziecko, ale mój mąż teraz nie chce o tym słyszeć , twierdzi , że się wykończę i będzie nam ciężko . Córka w lutym skończy dwa lata. Mąż zarabia około 8 tysięcy miesięcznie, ja 2 tysiące. Mamy własny dom. Nie wiem już jak go przekonać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On się o ciebie boi. Nie chce, żebyś znowu cierpiała. Widocznie poronienia psychicznie przeszłaś gorzej, niż ci się to wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze poczrkaj z pol roku i znow sie postarajcir. Twoj organizm tez musi dojsc do siebie i sie zregenerowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz powiedział, że po trzech miesiącach mogę spróbować znowu. Ale od razu do szpitala na podtrzymanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiesz skad te poronienia, bo tak czeste na pewno nie sa norma. zrob gruntowane badania, lekarze powinni znalesc w koncu przyczyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam robione badania po drugim poronieniu, teoretycznie wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
i co chcesz przekonac meza? na siłę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ciaza z corka czemu byla trudna? mialas zagrozenie porodem przedwczesnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doskonale Cie rozumie autorko. Mam syna 12 lat, w tamtym roku zdecydowalismy ze chcemy drugie dziecko, niestety w 19 tyg. stracilam ciaze, teraz po 8 miesiacach chcialabym sprobowac jeszcze raz a maz kategorycznie sie nie zgadza. Doszlo do tego ze unika seksu, mezczyzni chyba strate dziecka przezywaja bardziej niz to pokazuja na zewnatrz:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko weź ty się dobrze zastanów. Masz malutką córkę a w kolejnej ciąży, jak sama napisałaś, szpital cię czeka albo, w najlepszym wypadku, leżenie plackiem w domu. Psychiczna jakaś jesteś? Poczekaj aż córka trochę podrośnie i będzie bardziej samodzielna, będzie więcej rozumiała. Myśl trochę też o niej a nie o swoim pragnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×