Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

niemowle myli dzień z nocą

Polecane posty

Gość gość

brak mi sił mój synek ma niecałe 2 tyg i myli dzień z nocą, jest strasznym śpiochem nie można go dobudzić w żaden sposób, jak nie zaśnie przy cycku to jak go nosze, w nocy za to daje popalić nie śpi przez 4 godz, spi godz, znowu nie śpi i tak w kółko jestem wykończona, w nocy domaga się noszenia inaczej ryczy w niebogłosy, i nie można go uspokoić. Proszę o porady, może któraś z Was była w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemowlę nie odróżnia dnia od nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ie pytam jak to zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie, to sie jeszcze ureguluje. W ciagu dnia przebieraj je w dzienne ubranua, nie kladz do lozeczka tylko do lezaczka lub wozka, chodz na spacery, nos w chuscie. Dziecko stopniowo sie przestaei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko nie myli dnia z nocą. Ono jeszcze tego nie rozróznia i musi się nauczyć takiej nowości. Kiedyś gdy był w Twoim brzuchu też najczęściej spał w dzien, gdy chodziłaś, gdy słyszał hałas...w nocy w ciszy, w spokoju i bez kołysania, budził się i miał aktywny czas. To normalne. Mnie końcem 2 mca życia udało się ustabilizować małą, choć i tak ciągle spała dużo w dzień, nocki jednak potrafiła przespać i 8 h z rzędu bez budzenia się na mleko. Zastosowałam metodę dr Karpa / owijanie, kołysanie i szumenie nad uchem :) działało rewelacyjnie a rzeczywiście moje dziecko było najszczęśliwszym noworodkiem na ulicy :) bo wyspanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
acha i dobra rada / nie budź synka w dzień bo on tego spania potrzebuje do rozwoju. Sama też idź spać gdy on śpi, w ten sposób nadrobisz zarwane nocki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko nie mogę spać w dzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże, biedni sąsiedzi!!!!!! Idz ich przeproś!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×