Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

karboksyterapia

Polecane posty

Gość gość

jak sądzicie, czy coraz bardziej popularna karbo może przynieść jakieś efekty? rozwazam ją,ale wciąż nie jestem przekonana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem zapisana na karboksyterpię do Arkadii w Opolu. już sie nie mogę doczekać pierwszych efektów bo widziałam u koleżanki jak zadziałało i na prawdę robi duzą różnicę ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka0896
Jak najbardziej polecam! Miałam wykonywaną na cienie pod oczami w Karboklinice. A na co chcesz zastosować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej polecam. Zabieg jest nowoscia w mojej ulubionej klinice ! Jestem w trakcie wykonywania serii czyli w moim przypadku 4 zabiegow. Efekt jest niesamowity a tuz po zabiegu nie ma zadnych efektow ubocznych, siniakow i zaczerwienien. Moge polecic klinike w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma miala robioną karboksyterapię na okolice oczu. Ma teraz mega wory pod oczami, bo skóra bardzo jej się rozciągnęła. Wygląda o wiele gorzej niż przed zabiegiem. Nie polecam nikomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka0896
Jak to się rozciągnęła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podbijam temat. Nie jestem zadowolona ze swojej sylwetki. :( Też się zastanawiam nad karboksyterapią. Czy ktoś z was miał zabieg na uda? Najbardziej chciałabym wyszczuplić uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja długo walczyłam z moim cellulitem, aż w końcu zdecydowałam się na karboksyterapię w klinice dr Michajłowskiego w Gdańsku i nie żałuję :) zabieg skuteczny i naprawdę polecam do osobom, które już zwątpiły w typowe sposoby... poza tym klimat w klinice jest bardzo przyjazny dla pacjenta a to przecież bardzo ważne. A jak wy reagowaliście na karbo? Bo u mnie tkanka zredukowana w znacznym stopniu : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa000
no ja myślę o tej całej karboksyterapii, ale napiszcie mi proszę czy to jest bolesne? Zależy mi na zabiegu w pełni bezbolesnym, bo mój próg bólu jest bardzo niski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, karboksyterapia niestety jest troszkę bolesna, może lepiej zdecyduj się na endermologię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktoś jest wrażliwy na ból to lepiej endermologię. Mogę polecić od siebie klinikę dr Michajłowskiego w Gdańsku :) wszystko odbyło się jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula___1985
no ja właśnie mieszkam w Gdańsku od niedawna i miałam pytać o dobre kliniki ale jak widać nie muszę :) wszyscy polecają klinikę Cosmetologice - zadzownię tam jutro - interesuje mnie właśnie karboksyterapia! Zobaczymy co powiedzą i jak ceny :) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest skuteczna, botoks, kwas hialuronowy ( co kilka mieschow, kasy duzo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest skuteczna? pewnie, jak się siedzi na fotelu i nic nie robi... trzeba być aktywnym i nie wpierdzielać byle czego :) no sory dziewczyny, ale taka prawda. Wymarzona sylwetka to mnóstwo wyrzeczeń i ciężkiej pracy, ale na wszystko jest sposób :) a zabiegi - jak najbardziej polecam, sama miałam pół roku temu serię z karbosyterapii. Fajnie mnie wymasowali wtedy-cellulit został poruszony i powoli zaczął się ulatniać :D a gdzie mieści się ta wasza klinika Cosmetologica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klinika Cosmetologica mieści się w Gdańsku na ul. Skłodowskiej Curie 3 koło GUM-edu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaaaaaaaaa no cooo Wyyy a ja na aniołkach mieszkam :) mieszkam w Gdańsku od roku i odkładam hajsik na jakiś dobry zabieg (nie miałam wybranej jeszcze kliniki) ale skoro tak to może poprostu podejdę tam po sąsiedzku i wypytam o co trzeba :) dzięki za info dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam polecam :) ja dziś wyszłam z mojego ósmego i ostatniego zabiegu. Różnica jest nieporównywalna. Warto było zaoszczędzić. Oczywiście dalej ćwiczę na siłce, nie zwalniam. Klinikę Cosmetologica bardzo bardzo polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia29zero
ile kosztowały Cię te zabiegi tam w tej klinice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy na co, jak na całe ciało to około 1200 zł seria 10 zabiegów :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Poszukaj sobie w internecie zdjęć, jeden zabieg około 199zł, zależy jakie miasto. Zabiegów należy wykonać 5-6 :) Po serii warto wykonywać zabiegi przypominające :) Dużym plusem jest to, że karbo działa też na obrzęk i zmarszczki.

Jeśli zastanawiasz się nad tym ja wygląda ten zabieg, polecam zerknąć sobie tutaj https://fashionandbeauty.pl/karboksyterapia-na-czym-polega-dla-kogo-bedzie-najlepszym-wyborem/ Na stronie jest opisane z jakiego powodu ten zabieg jest dobrym wyborem. Oraz jest opisane jak to przebiega. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×