Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majka01

Zdrowe jedzenie

Polecane posty

Gość majka01

Czy kupujecie ekologiczną żywność? W jedzeniu jest teraz tyle chemii, że sama zaczęlam zastanawiać się nad przejściem na jakieś zdrowe jedzenie. Kupuję wszystko w supermarketach i dobrze wiem, że jest to tanie, ale jednocześnie niezdrowe. Jakie wy macie opinie na temat takiego jedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję ekologiczną wędlinę i takie rzeczy jak warzywa owoce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eryk120
Skąd bierze się takie zdrowe jedzenie i czy jest duża różnica w smaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spamer spółka z zoo, tutaj najpopularniejszy, w każdym temacie jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eryk120
Sam jesteś spamer. Nie znam się na tym wszystkim, więc chyba mogę zapytać tych który ogarniają temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika1973
Ja jakiś czas temu odkryłam taki sklep podlaskie specjały i zamawiam tam wędliny z dostawą do domu. Ja widzę dużą różnicę, smak jest zupełnie inny - czuć, że to mięso a nie jakaś chemia. W ogóle mięso zachowuje się inaczej niż to z super marketu, kiedy jest już starsze. Te wędliny z podlaskich specjałów schną, a nie robią się obślizgłe jak te ze sklepu. W ogóle dłużej jemy taką wędlinę bo dłużej jest smaczna i świeża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g00sia
ja zamawiam owoce i warzywa na ekooi :) ja czuję różnicę i to dużą, warzywa smakują jak te od mojego dziadka sprzed lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adik356
Pewnie, że jest różnica między ekologicznym a "normalnymi" warzywami. Ja mam ogród więc w tym roku chyba postawię na własne warzywa. Taka np. marchew http://florexpol.eu/233-marchew - kosztuje grosze, a jak wyrośnie pewnie będzie mega smaczna. Ekologiczne rzeczy są odrobinę droższe, ale faktycznie warto je kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jest istna moda na zdrowe odżywianie. Z jednej strony to dobrze, że ludzie zwracają uwagę na to, co jedzą, z drugiej czasem doprowadza to do dziwnych skrajności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenny28
Ja robiąc zakupy w markecie zwracak uwagę na skład produktów, które kupuje. Wybieram takie w których brak chemii. Staram się kupować produkty sprawszonych firm jak np. Krakus. Ostatnio odkryłam ich nowość koncentrat grzybowej. Bez konserwantów i zagęstników, bez chemii, na bazie suszonych grzybów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska
Zawsze patrzę na etykietę jak już coś kupuję. Tak samo było w przypadku moich już ulubionych koncentratów grzybowych Krakusa. W składzie niema chemii i konserwantów, a smak i aromat są niezastąpione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galicja787
Ja w sumie juz nie zamawiam, bo tak to przez internet wszystko kupowalam. Od jakiegos miesiaca zamawiam ze Zdrowego Smaku catering, bo stwierdzilam ze to w sumie mega wygodna opcja i wcale nie jakas droga. Naprawde jest pysznie , a forma sama sie trzyma ;) Mega polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serian
Ja od niedawna zmieniam swoją dietę. Gotuję zdrowiej, a jeśli nie mam akurat czasu, bo sporo pracuję, to zamawiam catering AlmaVerde. Przygotowują naprawdę smaczne, pełnowartościowe posiłki, a co najważniejsze, z naturalnej, jak najmniej przetworzonych, zdrowych produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwaga,nie polecam krakusa,zrobilam zupe i do wylania,wiecej nie kupie tego paskudztwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam zrzucić trochę zbędnych kilogramów ale nie chciałam rezygnować z jedzenia tego czego lubię. Koleżanka poleciła mi firmę Lunabox, która dowozi nam jedzonko do domu. Ja akurat wybrałam program SlimFit, który właśnie pomaga zredukować masę ciała. Nie muszę wychodzić z domu, żeby dobrze zjeść :D Jedzenie jest pyszne i zawsze na czas, no czego chcieć więcej?! Połączyłam to z regularnym chodzeniem na siłownie i teraz czuje się dużo lżej i zdrowiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetkao13
mi udaje się zdrowo odżywiać z cateringiem dietetycznym Mniam Mniam, z którym jadam już od dwóch miesięcy i czuje się rewelacyjnie! mam dietę standard i codziennie pod drzwi mieszkania dostaję mega smaczne i zdrowe posiłki, które są super zapakowane więc bez obaw woże je ze sobą do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od dłuższego czasu interesuję się zdrowym odżywianiem. Dodatkowo jeżdżę regularnie na rowerze i schudłam już 15 kg. Jestem przeciwniczką restrykcyjnych diet i stawiam raczej na zrównoważone odżywianie. Produkty ekologiczne kupuję często na www.sloneczko-sklep24.pl oraz w supermarketach. Owoce i warzywa zawsze kupuję na bazarku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia ‎2019‎-‎06‎-‎13 o 15:45, MoniaPl88 napisał:

Ja od dłuższego czasu interesuję się zdrowym odżywianiem.

Ja również, ale produkty kupuję w wyspecjalizowanych sklepach stacjonarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Warto mieć kilka sklepów, z których będziemy zamawiać zdrowe jedzenie. Ja ostatnio trafiłam na sklep internetowy diogra.pl Mają ciekawą ofertę ekologicznych produktów orkiszowych. Warto się u nich zaopatrywać w zdrowe jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×