Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

starania o 3 dziecko

Polecane posty

Gość gość
2plus3 trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda że nad tak mało☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKwiatuszek
ja juz po @ teraz czekam do owulki, spodziewana za 7 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKwiatuszek
gosciu a ty tez staraczka o 3 dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie długo zostanę mamą po raz trzeci. Będzie trzecia córcia, chyba, że lekarz się pomylił he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mam 2 corki teraz chciala bym synka, najwazniejsze jednak zeby bylo zdrowe, a u ciebie ja k trzecia corka to czwarty bedzie synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaga32
ja też w trzeciej ciąży niespodziewanie i strasznie sie z tego cieszę trzymam kciuki dziewczynki za was :) mam dwie córki a trzecie właśnie żeby było zdrowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie te trzecie wpadki sa super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam trzecie dzieciątko w drodze ;) jeszcze 13 tyg i będzie ze mna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też chcę mieć trzecie dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to laczmy sie razem i wspierajmy, nadajcie sobie dziewczyny jakies nicki i wchodzcie na topik czesciej ja juz jestem po owulce i bede teraz czekala do okresu z nadzieja ze sie nie pojawi tylko zamiast tego zobacze druga kreske a tescie, w wszystkim kobietka ktore wkrotce po raz trzeci zostana mamami gratuluje o oby nas bylo wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKwiatuszek
wyzej to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 plus 3
Witajcie :) Ja wczoraj zobaczyłam 2 kreseczki :) Okres powinnam dostać jutro lub pojutrze, więc czekam co z tego wyniknie, bo wiadomo - jeszcze wszystko się może zdarzyć. Jeśli będzie ok i @ nie nadejdzie, to spodziewam się dzieciątka na początek października. Jestem dalej w szoku, oczywiście cieszę się bardzo, ale mam też mętlik w głowie i mnóstwo obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 plus 3 -->super, gratulacje! Szybko poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2+3 gratuluję trzymałam za Ciebie kciuki. Ja 3 dzidzia rodze w czerwcu i jak dobrze pamiętam to między naszm 2 a 3 dzieckiem będzie taka sama różnica wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ordeggoaking1970gzymc
o to u ciebie szybciutko u mnie tak latwo nie jest o pierwsze wiele mies moze 8 a o drugie okolo roku jednak mialam poronienia wczesne w miedzyczasie tzn zdarzylo sie ze zrobilam test wyszedl poz a potem przychodzilo krwawienie teraz tez juz kilka mies i na razie nic a wiem raczej dokladnie kiedy mam owulacje Jasne http://hib.to/26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za spamer powyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKwiatuszek
2plus 3 gratulacje , ja mam cicha nadzije ze za ok 8 dni tez zobacze druga kreseczke a tescie, robilas test dzien przed@ tak? czyli ok 13 dni po owulce, ja zrobie pewnie wczesniej bo nie wytrzymam ponoc 11 dni po juz moze wyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 plus 3
Dziękuję :) No właśnie, bardzo szybko poszło, aż byłam w szoku, że od razu przy pierwszym podejściu. Tak jak pisałam, o pierwszą ciążę starałam się 4 cykle, druga za drugim razem, a teraz za pierwszym. A teoretycznie z wiekiem płodność się obniża... Oj, będę musiała uważać w przyszłości, żeby nie zaliczyć wpadki ;) Kkwiatuszku, mam nadzieję, że tobie też się uda :) Mi test wyszedł po 12 dniach od owulacji (o ile dobrze wyznaczyłam owulację). Okres powinnam dostać jutro lub pojutrze. Dziewczyny, które jesteście w bardziej zaawansowanej ciąży - jak sobie dajecie radę z dwójką dzieci i brzuszkiem? Wystarcza wam sił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKwiatuszek
wlasnie tez podpinam sie do pytania bo moja mlodsza jeszcze wymaga noszenia, mamy w domu schody po ktorych czasem kilka razy trzeba wchodzic i wnosic mala, tez sie zastanawiam jak to bedzie w ciazy, jeszcze myslalam jaki wozek w przyszlosci dla 2 maluchow w razie czego, oj nie bedzie latwo jednak warto 2plus 3 ile masz lat bo nie doczytalam wczesniej jestes na jakis wspomagaczach typu luteina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna3
Witam, ja za 10 tyg rodze trzeciego synka. Mam juz 7- i 2-latka. Pytalyscie jak sobie poradzic z dwojka i trzecim w brzuszku... Otoz moj starszy syn bardzo duzo mi pomaga, przy mlodszym i ogolnie w domu, jest bardzo samodzielny. Za to mlodszy jeszcze niewiele rozumie ale staram sie go jakos przygotowac. Odnosnie noszenia, jak dowiedzialam sie o trzeciej ciazy maly mial rok i trzy miesiace i z dnia na dzien przestalam go nosic. Jedynie wkladam go do wanny i krzeselka, nic poza. Na poczatku troche sie buntowal bo byl przyzwyczajony do rak. Ale po prostu jak wyciagal raczki zeby go podniesc to do niego kucalam i po kilku dniach przestal sie domagac noszenia. Zycze powodzenia wszystkim starajacym sie o malenstwo i duzo spokoju ciezarowkom :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 plus 3
W tym roku stuknie mi 31 lat. Mam dwóch chłopców: 4 lata i 1 rok. Nie brałam nigdy luteiny ani innych wspomagaczy. Ja póki co noszę mojego roczniaka. Jeśli coś by mnie zaczęło niepokoić albo brzuch zacząłby mi się spinać, to będę musiała przestać. Chociaż tak małego dziecka nie da się zupełnie przestać nosić, zawsze trzeba: a to podnieść i przewinąć, a to znieść ze schodów, a to posadzić na krzesełko czy do wózka... Ale gdybym miała faktycznie ciążę zagrożoną, to mąż albo teściowa będą mieli ciężkie życie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Mogę dołączyć? Ja o trzecią ciążę staram się czwarty cykl.Okres mam dostać w piątek ale jak zwykle mam nadzieję że nie nadejdzie:))W dwie poprzednie ciąże zaszłam momentalnie.Tylko stwierdziliśmy że już i już było:)).Teraz coś się przytkało:)) Może dlatego że mam 36 lat.Starość nie radość. O dzieciaki wstają. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×