Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Okulista dziecięcy Kielce

Polecane posty

Gość gość

Kogo polecacie dla 2-letniego dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My chodzimy z małym do przychodni na Mickiewicza do dr Kopińskiej. Trudno mi powiedzieć, czy jest dobra, pewnie zależy od problemu z jakim sie idzie. Nasz synek zezuje i dostaje kropelki, na razie jakiejs spektakularnej poprawy nie ma, ale jestem dobrej mysli. Lekarka jest w porządku, miła i cierpliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktor Magdalena Czerwińska z przychodni na Mickiewicza. Bardzo miła i z podejściem do dzieci. Chodzę tam z synkiem i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andrzej Rybowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia Kołodziejczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kogo udać się z dzieckiem z problemem zeza w Kielcach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodze z corka do dr Rybowskiego. Chodzimy odkad skonczyla rok, mala ma zeza i do tego wade wzroku,chodzi w okularach. Mozemy go spokojnie polecic. Ma bardzo dobre podejscie do dzieci a pooecika nam go inna okulistka bo chcielismy kogos kto jest dobry do dzieci zeby nie zrazic malej. Chodzimy juz ponad rok. Okularki dobrane bardzo dobrze,caly personel ma fajne podejscie do dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej bedzie poptyać znajomych, ja zawsze tak znajduje dobre namiary do lekarzy:) np, w ten sposób trafilam na świetnego okulistę dziecięcego w http://www.okulus.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z moim trzylatkiem chodzę w Gliwicach do okulisty w www.nemezis.net.pl. Mają tam super podejście do dzieciaczków. Mały chętnie chodzi, a to najważniejsze. Polecam wszystkim mamom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My wraz z mężem wzieliśmy swoje dzieci oboje po 3 latka do okoekspert w morawicy, nie było żadnych problemów Pani Dr szybko zdiagnozowała wadę wzroku i pomogła dobrać odpowiednie szkła polecam - okoekspert.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie polecam salon OkoEkspert! Badzo miła i profesjonalna obsługa. Wykonała mi bardzo szczegółowe badania oraz pomogła dobrać idealne oprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×