Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

PAŹDZIERNIKÓWKI 2015

Polecane posty

Gość moze przyszla mamusia
i co nie ma zadnej mamusi na pazdziernik? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty nia jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezorientowany podszywie, jest już temat moze przyszlej na październik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona jak zwykle jeszcze nie jest ale już czuje że tym razem zaszła. I tak już rok czasu czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że są - piszą w normalnym temacie, nie u projektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolaola
jejciu.. aleście się przyczepiły autorki... jak nie chcecie pisać nic związanego z tematem to nie wchodźcie. proste. autorko - ja jestem prawdopodobnie na październik. przenioslam się z majówek 2015 bo niestety straciłam mojego Aniołka , ale dziś robiłam test ( 10 dni po owulacji), i jest bladziutka kreseczka, ledwo widoczna ale jednak. :) test powtarzam we wtorek, bo wtedy ma przyjść @. a u Ciebie jak mamusiu? masz jakieś objawy sugerujące ciążę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tolaola-bardzo mi przykro,ale fajnie byloby gdyby Ci sie udalo Mozesz powiedziec co i w ktorym miesiacu sie stalo?jesli jest to dla Ciebie trudne to ok nie bede czekala na odp-pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie.. już sobie z tym poradziłam. w 12 tygodniu dostałam plamienia. bylo to wieczorem więc pojechałam na izbe przyjęć do szpitala, tam przyjęli mnie na oddział ginekologiczny. zrobili usg, lekarz najpierw powiedział że jest wszystko ok, ale po 5 minutach ciszy dodal że dziecko długością odpowiada 8. tygodniowi oraz że nie ma akcji serca dziecka. Na następny dzień znowu miałam usg zrobione przez innego lekarza dla potwierdzenia i niestety wszystko już było jasne. Poronienie zatrzymane. Dostałam tabletki - 3 dawki, co 4 godziny, na rozwarcie szyjki i dopiero na drugą dobę zaczęły działać. niestety musiałam mieć zabieg. straciłam ciążę na początku listopada (5.11). w styczniu byłam na dokładnej wizycie i lekarz powiedział że po trzech @ od zabiegu możemy się starać o dziecko, ale dodal ze ten czas jest zalecany głównie ze względów psychicznych. Zapytałam, co by było gdybym jednak "przypadkiem " wpadła wcześniej - powiedział że fizycznie w niczym to nie przeszkadza, tylko ze względu na moją historię mam od razu się do niego zgłosić i dostanę leki na podtrzymanie. Jestem juz po dwóch @ i to byl nasz pierwszy cykl starań. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
Tolaola to ja wyzej-ciesze sie,ze Ci sie uklada,sporo przeszlas. hmm a to wczesniej nie mialas usg-wiesz ja mam co dwa tyg,nie stwierdzili wczesniej,ze ciaza sie nie rozwija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam raz tylko usg w 9 tygodniu - ale było tak na szybko. pani doktor powiedziala tylko ze dziecko jest tam gdzie powinno (nie jest to ciąża pozamaciczna) poza tym twierdziła ze zbyt częste usg szkodzi dziecku, co jak uslyszałam, to było dla mnie kompletną bzdurą. nie spdobalo mi sie to wiec chcialam zmienic ginekologa - wizytę miaąm umówioną na 6 listopad, a plamienia dostałam wieczorem 5. a ja doiwedziałam się o ciąży w 7. tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
tolaola-->15tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale po co tyle tematów na październik 2015 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×