Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Igaaa15

Co zrobić w takiej sytuacji?? proszę pomóżcie...

Polecane posty

Gość Igaaa15

Mam pewien dylemat. Jest zwiazany z moją dalsza edukacją. Jestem obecnie w 3 klasie gimnazjum. Dużo myślę o wyborze szkoły. Nie ukrywam że mam z tym problem. Podejmowanie takich decyzji w,moim wieku to nie lada wyzwanie. Myślę o technikum acz liceum to też jest dobre rozwiazanie. A o co chodzi z moim problemem? Po pierwsze zacznę od tego że mieszkam we wsi. Tu nic nie ma. Do miasta jest z jakieś 50 km. Może mniej. Wybrałam szkole dość blisko, ale moja mama uważa że lepiej bym zrobiła gdybym wyjechała do cioci i tam się uczyła. To jest 150 km od mojego domu. W tym mieście jest wiele super szkół. To dobre rozwiazwnie,bo mieszka nie daleko mój chłopak, no ale jak zawsze jest jakieś ale. Moja mama planuje drugie dziecko. Jestem jedynaczką. Gdybym wyjechała rodzenstwo by mnie nie znalo, bo tylko weekendy i wakacj***adz ferie zostają, a ją tak nie chce. Mam tu najlepsza przyjaciolke i mojego kotka<333 i nie chce ich zostawiac z drugiej strony miałabym lepszą szkole i bliżej chlopaka. Rodzice by się nie czepiali i mówili: "po co ty sie malujesz?" "chcesz zrobić pasemka? ", wiem że bym tesknila i pewnie skończy się tym że tu zostanę, ale ciągnie mnie do cioci i mojej 6 letniej kuzynki <3 W sumie traktuje ciicie jak moja "mloda mame", ale wiadomo rodzice to rodzice :)). Prosze pomocy!! Może ktos był w podobnej sytuacji? A co byscie zrobili na moim miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×