Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elkaelkaleka

Boje sie zycia

Polecane posty

Gość elkaelkaleka

Jestem juz dojrzala (wg wieku), a czuje sie, jakbym miala 18 lat. Boje sie doroslego zycia: - wyprowadzic z domu rodzinnego, bo bede tesknic za rodzina - spac sama w domu - seksu, bo nie chce byc w ciazy. NIGDY. - szkodliwosci hormonow na moje zdrowie - ogolnie zmian - tego ze bede na swiecie sama, bo znajomi maja rodziny albo swoje sprawy i sie nie widujemy czesto. Boze, czy tylko ja tak mam? :( Pewnie wyslecie mnie z tym do terapeuty, ale mysle ze nie tedy droga. Tylko wlasnie - ktoredy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze, że boisz się szkodliwości hormonów na swoje zdrowie, bo można od nich umrzeć i nie powinno się ich brać, to rozsądny strach. Reszta Ci przejdzie z wiekiem, teraz jesteś jeszcze bardzo młoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkaelkaleka
Ale ja wlasnie nie jestem bardzo mloda, napisalam, ze ja sie tylko czuje na 18. Poza tym... lubie moja rodzine. Nie mam problemu, zeby bez nich wyjechac, nie pytam o pozwolenie czy wciaz o rady, ale czuje ze bym tesknila bardzo. Boje sie zostawic to zycie po prostu. Poza tym pracuje i funkcjonuje normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie marudź. Nikt nie każe ci sie wyprowadzać ani nie zmusza do zajścia w ciążę. Jak pracujesz to jest ok to nie narzekaj i nie truj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupie żale

upezpłodnij się tempa dzido a nie kase i czas na internet stracasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam to samo i mam 27 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×