Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prettt

Impreza integracyjna

Polecane posty

Gość ulla87
Jeśli chodzi o imprezę integracyjną to spotkałam się z pokazem sztuczek piłkarskich Dawida Krzyżowskiego, który jest mistrzem Polski RedBull freestyle football. Taki występ to jest coś co powinno każdego zainteresować i wszystkim się spodobać. Sztuczki są skomplikowane i wywołują ogromne wrażenia. http://kojakfree.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z dużymi biurami podróży to średnio się opłaca współpracować, bo maja rozrośnięte struktury, krótko mówiąc. Z tych mniejszych, ale profesjonalnych to we Wrocławiu https://imprezy.biz.pl/nasze-realizacje/. Nad wodą kilka razy z nimi byłem, a zaplecze techniczne było podstawione takie, że głowa mała. Nikt nie zgłosił nawet żadnej dodatkowej prośby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli planujecie zorganizowanie imprezy integracyjnej to musicie się rozejrzeć za odpowiednim miejscem do zorganizowania tego typu imprezy. Osobiście polecam wam hotel www.hotelsuprasl.com, który znajduje się na Podlasiu niedaleko Białegostoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirosława

Zdecydowanie doradzam wynajęcie do organizacji tej imprezy profesjonalną firmę, to dla ciebie mniej kłopotów i stresu. Polecam Firmę Artystyczno- Rozrywkową p. Rafała Białasa Music World oni zajmują  się tym już od wielu lat i mają doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adlik

My niedawno byliśmy w Nowym Targu w Czarnej  Owcy i było bardzo fajnie. Miejsce jet super ma świetny klimat tradycyjnej karczmy no i karmią też bosko. Zdecydowanie warto ich odwiedzić.My niedawno byliśmy w Nowym Targu w Czarnej  Owcy i było bardzo fajnie. Miejsce jet super ma świetny klimat tradycyjnej karczmy no i karmią też bosko. Zdecydowanie warto ich odwiedzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina
Dnia 22.12.2018 o 02:03, Gość Mirosława napisał:

Zdecydowanie doradzam wynajęcie do organizacji tej imprezy profesjonalną firmę, to dla ciebie mniej kłopotów i stresu. Polecam Firmę Artystyczno- Rozrywkową p. Rafała Białasa Music World oni zajmują  się tym już od wielu lat i mają doświadczenie.

No tak też  polecam mieliśmy taką imprezę w banku w którym pracuje, właśnie z tą firmą , dodatkowo powiem że mają własny zespół muzyczny Meritum. Samemu czegoś takiego mogłabyś nie załatwić. Watro sprawdzić ich terminy.😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka

U mnie szef wymyślił spływy kajakowe, a w sumie Ośrodek Wiktorowo w kujawsko-pomorskim dał taką propozycję, na którą ekipa z chęcią przystała. Suuuper było, wszystko przemyślane i dobrze zorganizowane. Tereny tam są śliczne, lasy, jeziora, pięknie. Był też grill, muzyka i smakowite jedzenie. Długo wspominaliśmy ten wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgierd

Nogdy więcej samemu organizować imprezę!! Raz sam organizowałem i powiedziałem NIGDY WIĘCEJ!! szkoda czasu i peniędzy a efekt i tak był mizerny.Następnym razem skorzystałem już z profesjonalistów z Music World i to był strzał w dziesiątkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil
Dnia 10.01.2019 o 20:47, Gość Olgierd napisał:

Nogdy więcej samemu organizować imprezę!! Raz sam organizowałem i powiedziałem NIGDY WIĘCEJ!! szkoda czasu i peniędzy a efekt i tak był mizerny.Następnym razem skorzystałem już z profesjonalistów z Music World i to był strzał w dziesiątkę!

Co racja, to racja. Też nie mam do tego głowy i dlatego firma taka jak Music Word jest dla mnie jak znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymonciak

ja lubię imprezy integracyjne bo szef organizuje najlepsze! ostatnio zabrał nas do klubu go go Gold House w Wawie i bawiliśmy się zajebiście - piękne dziewczynki, dobry alkohol 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli jesteście na etapie organizowania imprezy integracyjnej to zajrzyjcie na stronę www.gastro4rent.pl Od nich możecie wynająć cały niezbędny sprzęt gastronomiczny, który jest potrzebny na tego typu imprezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli jesteście na etapie organizowania imprezy integracyjnej to zajrzyjcie na stronę www.gastro4rent.pl Od nich możecie wynająć cały niezbędny sprzęt gastronomiczny, który jest potrzebny na tego typu imprezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w firmie imprezy integracyjne są organizowane co roku. W tym roku zrobiliśmy imprezę tematyczną w hotelu www.hotel-anna.com.pl. Wszystko się udało i wszyscy bawili się doskonale. W następnym roku planujemy imprezę w plenerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arleta

My z okazji imprezy integracyjnej mieliśmy piknik firmowy, który zorganizowała nam firma Catering Arts. Bardzo nam się podobało. Były hale namiotowe, grille, no super się wszyscy bawili!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julian

Już samo bawienie gości jest dla mnie trudne, a oerganizacja imprezy to w ogóle kosmos. Ostatnio u mnie świetnie sprawdziła się agencja Musić World. Dla mnie to prawdziwe wybawienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Sushi Saska Kępa!!! Mega lokal na imprezę integracyjną!!! A jedzonko japońskie najlepsze w stolicy!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldona

My mieliśmy doskonałego roganizatora, który się wszystkim zajął. To agerncja Music World Rafał Białas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njnn

Spoko oferta dostępna jest przez agencję https://mtevents.pl/. Mają naprawdę fajne atrakcje dla gości na imprezach fotobudki, karaoke, pokazy pirotechniczne, pokazy iluzjonistów. Ale jak impreza będzie dla ludzi w różnym wieku to mają także ciekawe pomysły na atrakcje dla najmłodszych więc myślę, że warto z nimi współpracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Szef w ramach integracji wynajął firmę Amer Event i to oni wszystko zorganizowali. Tematem integracji były gry scenariuszowe. Byliśmy podzieleni na grupy i rywalizowaliśmy między sobą, musieliśmy wykazać się wiedzą i sprytem, by poprawnie wykonywać wkazane zadania. Taka integracja była zdecydowanie lepsza niż pójście na kręgle i piwo. Szef od pracowników zebrał pochwały za niespodziankę. A firma, która to zorganizowała dostała od nas gromkie brawa Każdy dobrze się bawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Szef imprezy zawsze organizuję w biurze. Mamy jedno pomieszczenie które się do tego idealnie nadaję. Wystarczy zamówić nasz ulubiony catering Blue z Mokobód z dostawą do Warszawy. Kupić coś mocniejszego do picia i puścić muzykę. Każdy się świetnie bawi i nikt nie narzeka :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka

Nasza szefowa wynajęła firmę Music Word, która zajęła sie wszystkim! Konkursów było co nie miara. Sami byśmy tego lepiej nie zorganizowali.Tak, że firma sie sprawdziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek
Dnia 24.09.2019 o 20:44, Gość Mirka napisał:

Nasza szefowa wynajęła firmę Music Word, która zajęła sie wszystkim! Konkursów było co nie miara. Sami byśmy tego lepiej nie zorganizowali.Tak, że firma sie sprawdziła.

Bardzo fajnie, że o tej firmie piszecie, W razie organizacji imprezy wiem gdzie się zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kseniaa

Gastro Team w Warszawie (ul.Kłobucka). Najlepsza firma zajmująca się organizacją imprez, a jaką dane mi było pracować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pantener Łukasz

Są fajne pomysły na imprezy http://www.gckduszniki.pl/pomysly-na-imprezy-integracyjne/ wystarczy troszkę kreatywności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×