Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zbyt szybkie dochodzenie..

Polecane posty

Gość gość

Witam, mój narzeczony ma pewien problem. Bardzo szybko dochodzi podczas stosunku. dosłownie trzy - cztery razy poruszy sie i już dochodzi. Współżyjemy ze sobą od 5 lat, i nigdy tak nie było ! Od pewnego czasu tak jest, i nie wiemy w czym problem jest... :( a widze , że go to denerwuje ... poradzicie coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech idzie do seksuologa lub urologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm, a może jakieś tabletki by pomogły ? bo o lekarzu to on słyszeć nie chce. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdź faceta który by na jego oczach długo cię bzykał a on w tym czasie niech sam sobie zrobi dobrze.Potem,niech po nim w ciebie wejdzie a na pewno będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co niby cos takiego pomoże ? nigdy w zyciu na to sie nie zgodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym sie zgodzil... :-) Sam namawiam zone na kochanka bo chcialbym widziec jak ona jest obslugiwana przez innego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co sie stało ze mu sie tak pogorszyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nigdy w zyciu na to sie nie zgodzi... " jak mu sie nie poprawi będzie musiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no własnie sami nie wiemy co sie stało. i zastanawiam się jaka przyczyna tego jest,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczuł się zbyt pewnie w związku z tobą, rozleniwił się. Nabył pewność,że nie musi już cię zdobywać,niczym zaskakiwać , nie musi już być zazdrosny,itp. Dlatego musisz zaskoczyć go czymś ekstremalnym,np.kochaniem się z innym na jego oczach. Musisz go obudzić,trzasnąć w pysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i dodam , że przez to też trochę się kłócimy.. no nie wiem ja już pomysłow nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podano ci dobry sposób a ty wybrzydzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanki chłopak miał podobnie.Dała mu trzy razy w ciągu nocy ,a czwaty raz zrobiła mu loda nie miał czym tryskać are w końcu po pół godzinie trysną resztkami mocno jęcząc i skończyło się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W*********j, zj***e od trójkątów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawstydź go. Powiedz mu że też chcesz coś od życia. A nie tylko jego spoconą faję jak tylko cię dotknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maz rowniez dochodzi w ekspresowym tempie nawet jesli kochamy sie po pare razy... nie chce isc do lekarza, bo to go chyba zawstydza. Do tego dodam, ze jest obrzezany. Dla niego to nie jest problemem, ale ja nie czuje sie zaspokojona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może być sprawa stresu i tutaj potrzebny byłby seksuolog. Niemniej, warto sprawdzić czy fizycznie jest wszystko w porządku i pójść do dobrego urologa. Ja jak mam problemy to chodzę do http://www.conticlinic.pl/ , mają dobre podejście do pacjentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro problem wystąpił niedawno to może to mieć podłoże w jego psychice. Na mężczyznę w tych sprawach wpływa wiele czynników jak stres, zbyt częsta masturbacja, palenie papierosów, otyłość wszystko to może powodować przedwczesny wytrysk. Jeśli powodem jest głowa możesz spróbować dodać mu jakoś otuchy zrelaksować go dać mu świadomość że jest dobrze i że niema spiny. Jak to nie pomoże to zawsze może ćwiczyć jest mnóstwo ćwiczeń spowalniających wytrysk ja sam miałem kiedyś ten problem trochę ćwiczeń wytrwałości i mogę teraz 2 h szaleć pozdrawiam i życze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie cwiczenia masz na mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo jest tych ćwiczeń po 2 tyg widać już efekty kilka z nich można znaleźć w necie trzeba tylko chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×