Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

starając się o dziecko zamiast czekać na płodne nie lepiej codziennie

Polecane posty

Gość gość

uprawiać seks? bo z tego co czytam wiele z Was czatuje na płodne (mniej czy bardziej wyliczone). przecież jak się będzie to robić codziennie to prędzej czy później się trafi (przy zdrowych ludziach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ciaze sie zachodziw dni plodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio? ;) po prostu wyliczenie dni płodnych raz, nie zawsze jest prawdziwe, dwa powoduje jakies dziwne spinanie się, odliczanie, schizowanie itp(czytałam tu tematy staraczek), trzy to seks jest wyłącznie dla dziecka? a gdzie przyjemność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie lepiej poczekać do plodnych. Cpdzienny seks może osłabiać plemniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niekoniecznie.Ja starając się o dziecko i kochając się średnio co 2 dni nie zachodziłam a po miesiącu codziennego sexu zaszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"osłabianie" plemników łatwo można sprawdzić poprzez badania. nawet do oddania na mrożenie jedynie 2-3 dni postu sa zalecane (a wiadomo, wtedy musi być wszystko naj naj naj, bo za iles lat nie wiadomo co będzie) skoro facet jest w stanie 1-2 razy dziennie uprawiać seks, ilościowo spermy jest odpowiednio to jego organizm jest do tego zdolny. zapominacie, że oni są stworzeni do rozsiewania materiału genetycznego gdzie popadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jeden plemnik zapładnia, jak będzie za słaby to się najwyżej nie przebije. a jak nie trafi na jajo to w ogóle nie ma szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas wystarczyło kochać się przez równiutki miesiąc dzień w dzień (może z 2-3 przerwami jednodniowymi) i już byłam w ciąży ;) A jak się w ten sposób nie uda, to wtedy można kombinować ze wstrzymywaniem się przez kilka dni, bo może plemniki za słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×