Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mysiapysiarysia

Moje zycie erotyczne nie istnieje !!!!

Polecane posty

Gość mysiapysiarysia

i nie wiem co z tym zrobić jesteśmy razem już 12lat i mam wrażenie ze już wszystko wygasło bardzo kocham swojego męża ale no właśnie zawsze jest jakieś ale sex z nim jest po prostu nudny i zawsze wygląda tak samo jak byśmy mieli jakieś wytyczne próbuję to zmienić ale on mnie nie słucha i nie widzi żadnego problemu potrafimy się nie kochać nawet 3 miesiące a jak już dochodzi do zbliżenia to ja nawet nie mam ochoty bo wiem co za chwile będzie to jest jakaś masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dareeeeeeeeek
normalka w związku. a Ty czymś go zaskakujesz czy czekasz aż on wyjdzie z inicjatywą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysia tez mam tak ze swoja moze razem sie dopasujemy jak mamy takie potrzeby? Skąd Jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysiapysiarysia
staram się podnieść moje libido ale samej trudno np. wczoraj wykąpałam się ubrałam sex piżamkę zresztą nową zrobiłam nam po drinku oglądaliśmy jakiś film pomyziałam go tu i uwdzie a on wstał i poszedł spać jak się film skończył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysia podaj @ to bliżej sie poznamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysiapysiarysia
po co ci mój @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popiszemy o naszej sytuacji i potrzebach a moze sie spotkamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysiapysiarysia
nie dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co napisalas tu idiotko? wiadomo ze napaleni beda chcieli ci pomóc. widocznie meza nie pociagasz albo ma inna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moze napiszesz na mojego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysiapysiarysia
no właśnie szukam pomocy a nie numerku na boku ja chce miec udany sex z mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia, oznaki zainteresowania tylko i wylacznie snem znam z autopsji... zapytaj go jak ma na imie koniecznosc udania sie na spoczynek. byc moze w waszym przypadku bedzie to co innego... ale zapytac nie zawadzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysiapysiarysia
po co tu napisałam bo wieże w ludzi i ze świat nie jest w pełniony samymi świrami i chamami jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysiapysiarysia
tak już myślałam nad tym czy mnie nie zdradza i raczej nie za bardzo jesteśmy od siebie zależni razem pracujemy mamy tylko jeden samochód z którego ja korzystam a mieszkamy na takim odludziu ze cho cho no chyba ze przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnosci jednak nie masz.. zapytaj. byc moze stanie sie to poczatkiem rozmowy o waszym wspolnym zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysiapysiarysia
oj chciała bym rozmowy ale z moim mężem to raczej jest monolog ja mówię on słucha mówi tak masz racje apotem i tak sie nic nie zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego ty tego nie zrobisz przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysiapysiarysia
no i własnie kolejna sobota bez niczego chata wolna kilka drinków i nic poduszka i spanie a ja mam dość tej martwicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysiapysiarysia, nie tylko Ty masz taki problemy,maj tez ze Soja partnerka nie jestem dospawomympie wzgledem temperamentu w lozku, bomilemjejnwystarcza seks DW razy wygodnie w wydaniu standardowym to ja wole czeskiemu z urozmaiceniem wszelkiego typu... Ale. Jej to wystarcza co Ona chce i dupa zbita...mi powiedz jak tu na lewiznę nie iśc.,a tu juz jpy temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysiapysiarysia
to jest jakiś obłęd czy jak sie kogoś kocha to nie można sie choć trochę poświecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, to nie obłęd, to ńna sprawa, raczej chyba jednak lekki nie dopasowanie w tej materii..bo seks z poświecenia to by tez nie go to..ja juz do tegompodchodze ze spokojem..:/ Jak chcesz to odezwij sie na @ Tajemniczy31 @ gmail.com Porozmawiamy na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysiapysiarysia
ale ja nie chcę nie wiadomo czego tylko normalnego seksu jakiego kolwiek seksu a nie raz na 3 miesiace co ja jakies śluby czystosci wziełam czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sytuacja w która opisujesz jest dziwna..wręcz nie zdrowa, bo Ty masz....poprostu potrzeby choćby wynikające z Twoje gospodarki hormonalnej a co do Info mowić o libido itp.. Odezwij sie na maial to porozmawiamy na spokojnie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysia z nim I tak nic z tego ja moge sie toba zajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tajemniczy na @ namawia w każdym temacie. Ty masz problem facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tajemniczy31 psa nie masz a przyjaciół szukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w zwiazku jast podobnie tyle tylko ze jestem facetem totalna wstrzemiezliwosc , do tej pory próbuje swój poped zaspokajać sam ale coraz częściej myśle zeby kogoś sobie znaleźć na boku, nie wiązać sie emocjonalnie ale tylko w jednym celu, wiadomym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×