Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

uwielbiam

Polecane posty

Gość gość

Uwielbiam całować buty na obcasach mojej dziewczynie, gdy ma je na nogach. Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie.. szczerze mowiac nie jest to norma. co cie pociaga w obcasach? wysokosc czy szerokosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm chyba wysokość, takie 10-12 cm, mam swoje ulubione u mojej dziewczyny, ona to akceptuje i nawet się z tego śmieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez lubie obcasy tej wysokosci, ale zeby zaraz je calowac.. a nie lepiej smakuja nogi obute w wysokie obcasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stopy pieszczę jej później. Smakują świetnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
frida: Twój facet całuje Ci stopy, gdy masz na nich wysokie obcasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz..... ciekawe pytanie :) nie.. nie przypominam sobie aby calowal moje stopy. owszem gladzil i calowal, ale nogi... nie stopy. tak mi sie wydaje.. pamiec ludzka jest jednak zawodna. moze kiedys to robil.. jedno jest pewne. wysokich obcasow z pewnoscia nie calowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubię całować stopy mojej dziewczynie, gdy ma na sobie obcasy, bo to kojarzy mi się z jakąś jej dominacją, a to mnie kręci:) Polecam Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie to takie oddanie hołdu mojej dziewczynie, bardzo uzależniające i podniecające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dlaczego mi akurat polecasz.. nie bede calowala swoich stop obutych w wysokie obcasy :) polec to facetom. jesli do tej pory nie probowali, niech przynajmniej raz to zrobia. ze swojej strony moge powiedziec, ze widok jest mily :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
frida: ja polecam, żebyś może zaproponowała to swojemu facetowi:) widok jest miły: widziałaś w realu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzenie - "widok jest mily" to skrot myslowy od "widok byl mily dla mojego oka gdy on to (calowal moje nogi) robil ... teraz zrozumiale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaproponujesz mu te stopy, gdy będziesz na obcasach (odkrytych)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam obcasow odkrytych :) i nie pozostawiajac zadnych watpliwosci - nie zamierzam kupowac. nie podobaja mi sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×