Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

35tydz. ciazy pytanie

Polecane posty

Gość gość

Hej. jestem w 35 tygodniu ciąży i Od wczoraj bardzo zwiększyła mi się ilość śluzu jest on taki gęsty , przeźroczysty i bezzapachowy . Wczoraj myślałam że to takie jednorazowe ale przedtem patrzę znowu to samo...i nic by w tym dziwnego nie było gdyby nie to że w ciąży ani razu takiego nie miałam (takiej ilości i konsystencji). Zaznaczę że byłam ostatnim razem u dwóch różnych ginekologów u swojej prowadzącej i ginekologa który robił mi wszystkie badania prenatalne i obydwoje stwierdzili ( ta pierwsza 3 tygodnie temu a ten drugi 5 tygodni temu) że dzidzia jest o dwa tygodnie większa (w 32tygodniu ważyła 2058g) i że może ale nie musi się urodzić dwa tygodnie wcześniej. I wracając do tego śluzu możliwe jest że może mi w najbliższym czasie zacząć odchodzić czop śluzowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że dziecko jest duże nie oznacza że ciąża jest starsza, ale owszem to może być czop śluzowy, co nie oznacza że za chwilę zaczniesz rodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem w 37tc i od tygodnia mam taki sluz o ktorym mowisz, lekarz stwierdzil, ze byc moze to czop ale powinien sie rozkrecic zeby nazwac to czopem powinien miec niteczki krwi. To czy dziecko duze czy nie, nic nie oznacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×