Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kocham Cię myszko

Polecane posty

Gość gość
Piszesz tak, bo myślisz że to o Tobie. A co jeśli ją to postawi w niezręcznej sytuacji albo się nie odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwykły sms z troską o zdrowie raczej nie postawi nikogo w niezręcznej sytuacji. To ludzkie martwić się o kogoś. I naprawdę dużo daje osobie, która cierpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem czy na to nie za późno. Poza tym tu chodzi o intymne sprawy. Nikt się nie chce z takich rzeczy zwierzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie jest za późno. U mnie też chodzi o intymne. Podobna sytuacja.I ja bym chciała od niego usłyszeć/przeczytać dobre słowo, brakuje mi tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie jestem pewien czy ona by ode mnie chciała. Może lepiej to po prostu zrobić osobiście jak się za jakiś czas będziemy widzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z nim też będę się za jakiś czas widzieć, ale mimo wszystko w głębi serca liczę na jakiegos smsa. Krępujesz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak nie potrafię się przed nią otworzyć, pokazać że mi zależy. Ale martwię się, śniła mi się dzisiaj, nie mogłem spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On też nie jest wylewny, nie okazuje uczuć pustymi słowami, ale dużo mi pomógł takim wsparciem psychicznym. To dodawało mi sił. Może ona też od Ciebie to czuła? Może też się domyśla, że nie jest Ci obojętna? Rozumiem Cię, że wolisz schować się w cieniu. W takiej sytuacji w jakiej ja się znalazłam to nawet najbliżsi nie zawsze wiedzą co powiedzieć. Rozumiem ich, rozumiem jego, że milczy. Ale wiem, że myśli, że martwi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy to czuje.. Mam nadzieje. Nie chcę żeby pomyślała że skoro się nie odzywam to mam ją gdzieś, bardzo to przeżywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co robić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami można sobie różne rzeczy myśleć, gdy człowiek znajdzie się w trudnej sytuacji. Przyjaciele są bezradni, milczą, nikt nie wie co powiedzieć. Gdybym była po tej drugiej stronie też bym się krępowała. Mimo, że on milczy to jednak wiem, że nie ma mnie gdzieś. Swoim zachowaniem pokazał, że tak nie jest, więc dlaczego teraz, miałoby to się zmienić. Ale tęsknię za jego ciepłym słowem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że ciężko cokolwiek napisać. Żadne słowa nie wydają się odpowiednie, a do tego niepewność, czy ona sobie tego życzy. Przypomnij sobie jaka jest dla Ciebie, czy Ci zaufała, czy otworzyła się przed Tobą? Jeśli w nawet małym stopniu tak, to miło by jej było gdybyś napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy jej stan jest poważny czy też nie, dlatego się krępuje. Właśnie z tego względu że ona może sobie tego nie życzyć. Poza tym może spać, źle się czuć. Nie będę wtryniał swoich 3 groszy, bo to nic nie zmieni. Chociaż mam nieczyste sumienie postępując tak i martwię się o nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakasja
Człowieku napisz, masz jedno życie. Lepiej żałować że się coś zrobiło i nie wyszło niż żałować że straciło się szanse być może na miłość swojego życia. Nie zastanawiaj się, pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byliście razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kogo pytanie, do autora? Czy autora do mnie? Jeśli do mnie to - nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autora. Ciebie nikt nie pyta to nie twój wątek. Skończ juz zaśmiecać swoimi sprawami bo nikogo to nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tego faceta który nie wie czy napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie byliśmy. Co mam jej napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autora widać interesuje, bo rozmawiał ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quinn
No jhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za co ją tak kochasz autorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakasja
Co masz jej napisać? Zwykłe przywitanie, coś że chcesz porozmawiać. A co w tym złego? Ona ma Twój numer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie wiem czy jej stan jest poważny czy też nie, dlatego się krępuje. Właśnie z tego względu że ona może sobie tego nie życzyć. Poza tym może spać, źle się czuć. Nie będę wtryniał swoich 3 groszy, bo to nic nie zmieni. Chociaż mam nieczyste sumienie postępując tak i martwię się o nią." x To napisz jutro, jeśli uważasz, że dzisiaj jest za późno. Nie dowiesz się, jak się czuje dopóki nie napiszesz. Będziesz tylko się martwił. A kiedy ją zobaczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będę tutaj poruszał szczegółów. Nie wiem kiedy ją zobaczę. Kocham ją za wszystko, za to że jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro ją kochasz to napisz, wiem sama po sobie jak boli gdy się nie spróbuje. 4 lata temu byłam w podobnej sytuacji...Przeminęło z wiatrem. Napisz co Ci serce podpowiada, może ona też czeka, a jeśli nie to będziesz miał czyste sumienie. A ona ma Twój numer? Będzie wiedziała że to Ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jak nie wiesz kiedy, to tym bardziej pomyśl nad jakimś miłym smsem, który pokaże jej, że ma przyjaźnie nastawione osoby, które się o nią martwią i troszczą. Napisz tak jakbyś napisał do koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to miłe wyznanie ale dlaczego wypowiedziane anonimowo na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×