Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ag88

mam 26 lat i nie golę

Polecane posty

Gość ag88

ci pki Depko w telewizji powiedział ze owłosione wydzielają przyjemne feromony które s a podniecające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKrzysztof
I nie gol. Ja lubię owłosione a zwłaszcza lizać je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ag88
na pewno nie jestes młodym chłopcem młodzi chłopcy lubią wygolone ale ja się taka nie czuję kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włosy nie wydzielają żadnych feromonów, co najwyżej "przytrzymują" zapach, a owłosione cipki cuchną moczem, bo włosy szybko i łatwo chłoną zapachy. Kwestia co kto lubi, ja wolę wydepilowane, nie całkiem, ale jednak wydepilowane, bo takie przyjemnie się liże, co to za frajda lizać włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam gdzie czuje przyjemnosc przy lizaniu nie ma akurat włosów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ag88
poza tym wygolona kobieta jak robi siku a potem wyciera papierem to rozmazuje je po cipce. najlepieuj kochac sie po kompieli albo w trakcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej to najpierw się nauczyć ortografii, a dopiero później brać się za seks :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czasem ma się ochotę na seks znienacka, a skóra ma przyjemniejszy zapach niż włosy i jest bardziej higienicznie, łatwiej zachować czystość nagiej skóry niż skóry owłosionej. Jedni lubią, inni nie, z kobietami podobnie, jedne wolą wygolonych facetów, a inne owłosionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiepskość w ortografii nadrabiam super umiejętnościami w sexie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też lubisz lizać faceta po owłosionych jajkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ag88
ja się z tobą nie kłócę o to ze owłosione są fajniejsze a co bys zrobil gdyby dziewczyna baardzo ci sie podobała wyladowalibyscie w łóżku i okazało sie ze jest zarosnieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tesknie za seksem z taka cipocha z bujnym mlodym zarostem I chce taka ******c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ag88
mój były był owłosiony i to mi sie bardzo podobało, (przy robieniu loda nie przeszkadzało ). pamietam, że jak poszłam do łózka z włochem to był wygolony i wyglądał śmiesznie :) ale było fajnie wiec nie ma to dla mnie wielkiego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łatwiej zachować czystość? Co to za argument? To na głowie też zgol, żeby nie śmierdziało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożądanie jest silniejsze niż zastanawianie się czy dziewczyna jest wydepilowana, czy nie i nie zmuszałbym jej do depilacji jeśli źle by się z tym czuła, ale ze ja lubię lizać cipkę i mogę to robić non-stop, to taki fakt raczej sprawiłby że miałbym znacznie mniejszą ochotę to robić i byłbym niepocieszony trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łatwiej zachować czystość? Co to za argument? To na głowie też zgol x To akurat jest argument, włosów na głowie się nie liże. Sama też nie znoszę zarośniętych facetów, zawsze musi być przystrzyżony, a jądra ogolone, a już jak widzę włosy na klacie, to rzygać się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze pokazesz na swoja zarosnieta cipke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba nia współżyjesz? Podczas lodzika czy minetki przeszkadza zarost!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a już jak widzę włosy na klacie, to rzygać się chce. " Ja uwielbiam zarośnięte męskie klaty :) xxxxx "To chyba nia współżyjesz? Podczas lodzika czy minetki przeszkadza zarost!" Złej baletnicy przeszkadza nawet rąbek od spódnicy :P Widocznie jesteś kiepski/a w te klocki , skoro ci przeszkadza zarost :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a już jak widzę włosy na klacie, to rzygać się chce. x Następna wielbicielka metroseksualnych cip :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uwielbiam dywan na klacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też przepadam za bardzo mocno zarośniętymi ci/pkami i nie tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to masz się czym chwalić kołtunko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzeczywiście zarośnięta cipka fajniej pachnie ale liczą się też bodźce wzrokowe i ja jako facet wolę gładką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarośnięta"pachnie" brudem, potem i moczem. Rzeczywiście"zachwycająco". Kocmołuchy nie chcą o siebie dbać i wmawiają facetom"naturalność".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś chyba twojej kobiety. Jeśli dba o higienę i co najmniej 2 razy na dzień się podmywa to nie ma problemu z nieciekawym zapachem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki matoł myśli jeden z drugim, że ogolenie ci/py na zero to już higiena itd. Nie przez przypadek rosną one w różnych miejscach. No ale cóż ... niektórzy ich nie cierpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jeśli golę nie dla higieny a dlatego, że najnormalniej w świecie lepiej się czuję wobec siebie i wobec partnera bez włosków . Nigdy nie tłumaczę, że dla higieny golę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×